Plně přizpůsobitelný FAQ software

Vytvořte neomezený počet FAQ pro snížení počtu tiketů ještě dnes.

 • ✓ Žádné vstupní poplatky
 • ✓ Zákaznický servis 24/7
LiveAgent využívají
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
Knowledge base software by LiveAgent

Využijte FAQ software k optimalizaci zákaznické zkušenosti se samoobsluhou

V oblasti zákaznické podpory se samoobsluha rapidní rychlostí dostává na první místo u stále rostoucího počtu zákazníků. Výzkumy ukazují, že 2 ze 3 spotřebitelů upřednostňují nalezení odpovědi samostatně před komunikací s agentem zákaznického servisu, což z často kladených dotazů (FAQ) činí nejpoužívanější možnost samoobsluhy. Díky LiveAgent helpdesku a FAQ softwaru můžete svým zákazníkům pomoci rychleji, efektivněji a zákazníci tak pohodlně najdou odpovědi, které hledají.
 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
questions illustration

Co je FAQ software?

Pokud více zákazníků kontaktuje váš tým podpory se stále opakujícími se dotazy, znemožňuje to agentům řešení dalších problémů a jejich produktivita se tak snižuje. FAQ software (software pro často kladené dotazy) umožňuje společnostem publikovat nejčastější dotazy, které pravidelně dostávají od zákazníků, čímž dojde ke snížení zátěže týmů zákaznické podpory. Obvykle bývá součástí komplexnější platformy zákaznické podpory.

Proč jsou často kladené dotazy mocným nástrojem pro strategii vaší zákaznické podpory?

FAQ software nabízí více než jeden způsob, jak organizovat, ukládat a zobrazovat znalosti vaší organizace zákazníkům. Je přínosem pro zákazníky i agenty. Podívejte se proč:

Dostávejte méně opakujících se doatzů

Často kladené dotazy jsou účinným doplňkem vašich možností samoobsluhy, které pomáhají snížit počet opakujících se dotazů zákazníků a dávají vašemu týmu podpory více času k soustředění se na složitější problémy.

Zvyšte spokojenost zákazníků

Více než 70% spotřebitelů upřednosňuje nalezení odpovědí na webu společnosti namísto kontaktování zákaznické podpory. FAQ sekce jim umožňuje rychle odpovědi nalézt a zvyšuje jejich spokojenost.

Zvyšte produktivitu agentů

FAQ software může zlepšit efektivitu a produktivitu agentů. Vytvořte pro svůj tým interní bázi znalostí a mějte důležité informace snadno dostupné na jednom místě.

Pomozte svým zákazníkům pomoci si samostatně díky FAQ softwaru a softwaru pro bázi znalostí LivAgent

Vytvořte obsáhlou bázi znalostí s často kladenými dotazy ve 4 jednoduchých krocích, abyste odpověděli na běžné dotazy zákazníků, poskytli samoobslužnou podporu 24/7 a umožnili svým zákazníkům pomoci si sami.
knowledge base designs in LiveAgent

Vytvářejte obsah snadno díky WYSIWYG editoru

Díky jednoduchému, avšak výkonnému vestavěnému WYSIWYG editoru můžete snadno vytvářet přehledně formátovaný obsah, který může být uspořádaný do článků v různých kategoriích. Přidejte obrázky a další vizualizace, aby byl obsah poutavější a snadněji stravitelný.

Obohaťte články o přílohy

Udělejte obsah vaší báze znalostí ještě užitečnějším a cennějším tím, že jej doplníte o stažitelné přílohy, které si vaši zákazníci mohou uložit do svých počítačů a přistupovat k nim kdykoli potřebují.
woman mapping out process on three posters
group hangout - illustration

Různý obsah pro zákazníky a agenty

Při vytváření kategorií a přidávání článků do vaší báze znalostí a často kladených dotazů můžete zvolit, zda bude obsah veřejně dostupný a přístupný všem zákazníkům, nebo zůstane interní a viditelný pouze pro váš tým podpory v panelu agenta.

Vytořte vícero znalostních bází a často FAQ sekcí

Vytvořte neomezený počet znalostních bází a často kladených dotazů pro rozdílná publika v jednom LiveAgent účtu, z nichž každá má svůj vlastní a jedinečný design, nastavení a obsah. Pokud spravujete více společností, produktů, služeb nebo brandů, je tato možnost velice užitečná.
Dozvědět se více
woman taking notes - illustration
search suggestion in LiveAgent - gif

Povolte vyhledávací widgety s inteligentními návrhy

Umožněte svým zákazníkům rychle a bez námahy najít informace, které hledají, pomocí vyhledávacího widgetu, který automaticky v reálném čase generuje návrhy. Widget navrhne související obsah z vaší báze znalostí na základě zadaných klíčových slov.

Udělejte bázi znalostí a FAQ součástí vašeho brandu

Zajistěte, aby váš samoobslužný portál byl shodný s identitou vaší společnosti. Snadno si přizpůsobte svou bázi znalostí pomocí motivu, který nejlépe vyhovuje obrazu vaší společnosti, logu, barvám brandu, úpravám záhlaví nebo zápatí, vlastním CSS stylům a daším.
add color to design - illustration

Co více může LiveAgent nabídnout?

FAQ software a software báze znalostí je jen část našeho komplexního multikanálového řešení, které obsahuje více než 180 funkcí. Vylepšete svou celkovou strategii zákaznického servisu a zvyšte spokojenost zákazníků pomocí všech pokročilých funkcí, které LiveAgent nabízí.
LiveAgent dashboard on monitor

Výkonný tiketovací software

Užijte si celou řadu funkcí pro správu tiketů, včetně inteligentního směrování tiketů, pravidel automatizace, SLA, správy odpovědnosti za tikety, předpřipravených odpovědí, nástrojů pro spolupráci agentů, robustních funkcí výkazů a mnohem více. Snadno spravujte veškerou vaši vícekanálovou komunikaci se zákazníky z jednoho místa pomocí naší univerzální schránky.
Dozvědět se více

Chat v reálném čase

63% spotřebitelů se s větší pravděpodobností vrátí na web, který poskytuje live chat podporu. Nástroj LiveAgent pro live chat nabízí běžné i pokročilé funkce – od několika možností distribuce chatu, proaktivních pozvánek k chatu a online sledování návštěvníků až po historii chatu, interní chat a zobrazení zadávaného textu v reálném čase.
quick quality customer service through live chat
two people video calling

Hlasové a video hovory

Vybudujte si virtuální cloudové call centrum, integrujte jakéhokoli VoIP poskytovatele a přijímejte jakékoli telefonické hovory nebo hovory přímo z vašeho webu (hlasové i videohovory) bez dalších poplatků za minuty hovoru. Navrhujte komplikované a personalizované IVR rozcestníky, vytvářejte neomezené množství nahrávek hovorů a další!

Podpora na sociálních sítích

LiveAgent se hladce integruje s nejoblíbenějšími kanály sociálních sítí, jako jsou Facebook, Twitter a Instagram. Sledujte všechny své zprávy ze sociálních sítí, komentáře a zmínky o značce, spravujte je z jednoho řídicího panelu, aniž byste museli ručně sledovat více účtů nebo sdílet přihlašovací údaje.
How to Monitor Twitter with LiveAgent | Live Agent06:38Youtube video: How to Monitor Twitter with LiveAgent
Live Agent
LiveAgent forum mockup

Samoobslužný portál

90% spotřebitelů od každého brandu očekává, že nabídne samoobslužný portál. Kromě báze znalostí a čast kladených dotazů můžete své funkce samoobsluhy rozčířit o komunitní fóra, které vašim zákazníkům umožní snandné odeslání tiketů na podporu a sledování jejich stavu přímo ve vašem zákaznickém portálu.

Vyberte si správný plán a získejte za vaše peníze maximální hodnotu

LiveAgent nabízí 4 různé plány – bez závazků a za transparentní a férové ceny. Naše funkce samoobsluhy, vybavené bází znalostí a často kladenými dotazy, jsou součástí všech placených plánů. Vyberte si ten, který nejvíce vyhovuje vaší společnosti a posuňte váš zákaznický servis na další úroveň.
$9 měsíc

Small business

 • Neomezená historie tiketů
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 měsíc

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 měsíc

Bezplatný

 • 7 denní historie tiketů
 • 1 emailová adresa
 • 1 tlačítko chatu
 • 1 contact form
Related Articles to FAQ Software
Page - 8

Poskytujte skvělou zákaznickou podporu.

The TEXT describes marketing strategies for increasing online sales through social media, email campaigns, and website optimization. It also discusses the importance of customer engagement and personalized content. The use of data analytics and A/B testing is emphasized to improve marketing effectiveness. --END OF TEXT

Skvělé služby zákazníkům začínají lepším helpdesk softwarem. Seznamte se s výhodami LiveAgent a začněte s ním pracovat během 5 minut.

Poskytujte skvělou zákaznickou podporu.

Zvyšte své příjmy pomocí živého chatu, call centra a sociálních sítí. LiveAgent nabízí efektivní řešení pro zlepšení zákaznické podpory a úspory času a zdrojů. Systém ticketingu uspořádá veškerou komunikaci na jednom místě. Další informace k dispozici na webu LiveAgent.

Page - 2582

Poskytujte skvělou zákaznickou podporu.

The TEXT discusses the importance of targeted marketing and personalized content to engage customers and drive sales. It emphasizes the need for data-driven strategies and customer segmentation to deliver relevant messages. Additionally, the TEXT highlights the role of AI and machine learning in optimizing marketing efforts and achieving better results.

LiveAgent umí také váš jazyk. Přizpůsobte si své prostředí a vyberte jazyk rozhraní, který preferujete vy a vaši agenti. Lze to kdykoli změnit.

Vícejazyčný

LiveAgent je vhodný pro nadnárodní společnosti, když poskytují zákaznický servis v různých jazycích. LiveAgent podporuje 43 jazyků a zákaznický servis lze poskytovat ve preferovaném jazyce. Kromě toho má LiveAgent vícejazyčné funkce, jako jsou přizpůsobitelné widgety. Existuje možnost vlastního nastavení preferovaného jazyka pro konkrétní oddělení, díky čemuž se LiveAgent hodí také pro trhy s různými jazyky. Pokud chybí váš jazyk, v LiveAgentu lze navrhnout nový jazyk ke kterému obdržíte slevu, a to v cenové nabídce od $0 za 7 denní historii tiketů až po $49 za měsíc.

LiveAgent je více-kanálový helpdesk software, který sdružuje interakce zákazníků z několika kanálů, včetně nejpopulárnějších sociálních sítí.

Nestresující software pro podporu na sociálních sítích

Poskytování zákaznické podpory na sociálních sítích je novým trendem v marketingu. Pomáhá shromáždit zprávy a interakce z různých kanálů do jednoho systému, což zlepšuje zapojení zákazníků a udržení jejich loajality. LiveAgent je jedním z nástrojů pro správu sociálních sítí, který může týmu zákaznické podpory pomoci být efektivnější.

LiveAgent vám pomůže zlepšit vaše podnikání v oblasti SaaS a snížit míru odchodu zákazníků. LiveAgent spojuje všechny kanály do jednoho řešení za skvělou cenu.

Helpdesk software pro SaaS

The text discusses options for improving customer support, including enhancing the customer experience, reducing response times, and utilizing knowledge bases. It also mentions helpdesk software for banking, with LiveAgent being the favored choice for its functionality, ease of use, and value for money. Alternatives to Front are also discussed, with LiveAgent offering features such as email organization, file attachment, and mobile compatibility. Lastly, the text touches on Tují's customer service solutions, including ticketing, CRM integration, live chat, self-service portals, and analytics.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

Start Free Trial x