Hledáte
helpdesk pro WordPress?

LiveAgent je nejlepší volbou, nabízející více než 180 funkcí a více než 40 integrací.

  • ✓ Žádné vstupní poplatky    
  • ✓ Zákaznický servis 24/7    
  • ✓ Nevyžadujeme kreditní karty    
  • ✓ Ukončení možné kdykoli
LiveAgent využívají
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
helpdesk software animation

Zvyšte úroveň své zákaznické podpory pomocí helpdesku & live chat pluginu LiveAgent pro WordPress

Poskytování vynikající zákaznické podpory je to, co dělá rozdíl, pomáhá značkám odlišit se od konkurence a udržuje zákazníky loajální. Pokud provozujete svou firmu na WordPress webu, poskytování rychlé a efektivní podpory je mnohem snazší díky helpdesku a live chat pluginu LiveAgent pro WordPress. Aktivně komunikujte se svými zákazníky a potenciálními zákazníky, nabízejte okamžitou podporu, zvyšujte spokojenost zákazníků a zvyšujte konverze.
  • G2 badge for best ROI for enterprise summer 2022
  • SourceForge badge summer 2022 leader
  • FeaturedCustomers award badge for live chat software
  • Category leaders badge for 2022 from GetApp

Je pro vaši společnost LiveAgent ten pravý helpdesk a live chat plugin pro WordPress?

Výběr správného helpdesk pluginu pro WordPress nemusí být zdrcující úkol. Pomocí pluginu LiveAgent můžete snadno přidat live chat widget na svůj web nebo blog využívající WordPress. Díky široké škále běžných i jedinečných funkcí live chatu můžete využít:
real-time typing view

Nejrychlejší a plně přizpůsobitelný chat widget, který doplní váš web

Vzhledem k tomu, že dnešní spotřebitelé mají vysoká očekávání ohledně rychlosti zákaznické podpory, vytvořili jsme nejrychlejší live chat widget na trhu, který se zobrazí za pouhé 2,5 sekundy. Kromě toho je plně a snadno přizpůsobitelný – takže můžete doladit vzhled a chování vašeho chat widgetu tak, aby na vašem webu vypadal jako nativní.
Live chat - Proactive chat invitations

Proaktivní pozvánky k chatu k zapojení a přeměně více návštěvníků na zákazníky

Zlepšete zapojení proaktivním pozváním potenciálních i stávajících zákazníků k chatu s vašimi agenty, když si prohlížejí váš web. Nastavte si pozvánky k chatu pro vlastní URL adresy – jako jsou stránky typu Ceník nebo Košík – a zvyšujte konverze jako nikdy předtím. LiveAgent také zajišťuje, že proaktivní pozvánky se objeví pouze tehdy, když máte dostatek online dostupných zástupců.
Shared customer information - LiveAgent

Inteligentní směrování chatu pro zajištění rychlé a přesné komunikace

LiveAgent směruje příchozí chaty ke správným členům vašeho týmu a dynamicky přizpůsobuje dostupnost chatu, když se vaši agenti přihlašují a odhlašují během směn. Pokročilé směrování chatu navíc zajišťuje, že chaty jsou přiřazeny agentům, kteří s již dříve chatujícími zákazníky komunikovali, aby komunikace byla přesnější a relevantnější.
smart and intelligent call routing by LiveAgent

Online monitoring pro sledování chování návštěvníků na vašem webu

Sledujte, kdo si váš web prohlíží, jak se na něm pohybuje a jak dlouho tam je. Vyzbrojeni správným kontextem – jako je aktuální stránka návštěvníka, odkazující zdroj, země a aktuální čas – je můžete proaktivně zvát k chatu, kdykoli to uznáte za vhodné, abyste zajistili, že vaše pozvání k chatu bude relevantní.
What is live chat software

Zobrazení psaní v reálném čase, abyste měli odpovědi připravené ještě rychleji

Udělejte dojem na zákazníky, se kterými si povídáte, tím, že budete poskytovat odpovědi ještě rychleji díky troše magie „zobrazení psaní v reálném čase“. Podívejte se, co návštěvník na druhé straně píše do chatu v reálném čase, ještě než to odešle, a začněte přemýšlet o odpovědi. Připravte si odpověď dříve, než bude otázka skutečně odeslána, abyste své zákazníky ohromili svou rychlou službou.
Three agents providing support via voice

Interní chat pro interakci s kolegy, když je potřeba další pomoc

Neznáte odpověď nebo nemůžete problém zákazníka okamžitě vyřešit? Bezprostředně se spojte se svými kolegy agenty prostřednictvím interního chatu, kdykoli budete potřebovat pomoc od členů vašeho týmu. Můžete také přizvat své kolegy k probíhajícímu chatu, posílat jim textové zprávy nebo psát poznámky, které vidíte pouze vy a ostatní agenti.

Proč byste měli svým zákazníkům nabízet live chat podporu?

Trendy na globálním trhu

Live chat jako komunikační kanál stále roste. Očekává se, že globální trh s live chat softwarem do roku 2023 dosáhne hodnoty 997 milionů dolarů.

Zvýšíte spokojenost zákazníků

Live chat má nejvyšší míru spokojenosti ze všech kanálů zákzanického servisu a to 73%, ve srovnání s 61% pro e-mail a 44% u telefonické podpory.

Zvýšíte prodeje a loajalitu

79% společností uvádí, že nabídka podpory jejím zákazníkům skrze live chat měla pozitivní vliv na prodeje, příjmy a loajalitu zákazníků.
Macros, Attachments and Notes

Řešení typu vše v jednom

Kromě toho, že má LiveAgent live chat plugin pro WordPress, nabízí vícekanálové helpdesk řešení typu vše v jednom, které zahrnuje více než 180 funkcí, více než 40 integrací a spoustu dostupných možností customizace. Robustní systém pro správu tiketů s automatizací, virtuálním call centrem pro příchozí i odchozí hovory, vestavěným přímo do vašeho helpdesku, nativní live chat, integrace sociálních sítí a spolehlivé samoobslužné funkce, obsahující zákaznický portál, vícenásobnou bázi znalostí a zákaznické fórum – to vše máme v jediném nástroji spolu s univerzální schránkou.

Cloudový helpdesk pro všechny potřeby vaší zákaznické podpory

Navíc  help desk & live chat software LiveAgent je zcela cloudový. Vzhledem k tomu, že helpdesk je jednou z nejtěžších aplikací pro zákaznické služby, cloudové řešení je z mnoha důvodů lepší. Nevyžaduje složité stahování, funguje a ukládá data na vzdálených serverech a nezatěžuje vaši databázi, takže jej můžete stále používat, i když je váš web mimo provoz.
help desk software by LiveAgent
LiveAgent - call center software trusted by leading companies

Šťastnější zákazníci jsou již na dosah jednoho kliknutí, vyzkoušejte si to!

Věděli jste, že LiveAgent byl v letech 2019 a 2020 nejlépe hodnoceným helpdesk softwarem pro malé a střední společnosti? Začněte svou plně funkční, 14 denní, bezproblémovou a bezplatnou zkušební verzí a podívejte se blíže na to, jak vše funguje a jak vám může pomoci posunout vaši zákaznickou podporu na vyšší úroveň. Nevyžadujeme kreditní karty.

Budete v dobrých rukou!

Víte, co mají společné Huawei, BMW, Yamaha a O2? Hádáte správně... LiveAgent!

Vyzkoušet nyní zdarma Není vyžadována kreditní karta

FAQ

Jaký helpdesk software je nejlepší?

Nejlepší helpdesk software pomáhá vaší společnosti vyřizovat požadavky zákaznického servisu a automaticky přiděluje agenta helpdesku zákazníkovi prostřednictvím integrovaného softwaru zákaznického servisu.

K čemu se helpdesk software využívá?

Helpdesk software se obvykle používá pro zákaznický servis a podporu, kde pomáhá organizovat a spravovat příchozí dotazy zákazníků pomocí specifického softwaru.

Jak mohu LiveAgent integrovat s WordPressem?

Chcete-li integrovat LiveAgent s WordPressem, musíte si nainstalovat LiveAgent plugin.

Related Articles to Helpdesk pro WordPress
Posuňte zákaznickou podporu na svých Wordpress stránkách na vyšší úroveň. Integrace služby Wordpress pro LiveAgent vám umožní umístit na vaše webové stránky tlačítko chatu.

WordPress

Umožňuje přidat více možností kotevního textu a relevantní odkazy, ale automatické pluginy interních odkazů jsou kritizovány pro potenciální negativní dopad na SEO. Plugin SEO automatizuje interní propojování stránek na základě klíčových slov a Ukit umožňuje jednoduchou integraci chatu. LiveAgent nabízí široké možnosti s více než 175 funkcemi a zákaznickou podporou 24/7.

Lp - Hubspot Service Hub Alternative 2

Lp - Hubspot Service Hub Alternative 2

Tento text nabízí tipy, jak podpořit zdravé soutěžení v rámci oddělení služeb zákazníkům. Navrhuje vytváření individuálních a týmových žebříčků, podporování získávání odznaků a úrovní. Dále představuje nejrychlejší widget chatu na trhu od firmy LiveAgent, který je možné využít pro efektivní přeměnu návštěvníka webu na zákazníka. Podle studie společnosti eMarketer dokázala chatovací služba přimět ke koupi až 35 % návštěvníků webových stránek.

Skvělý zákaznický servis začíná porovnáním konkrétních helpdesk softwarů. Vyzkoušejte LiveAgent ve 14 denní bezplatné zkušební verzi. Budujte vztahy, zvyšujte prodeje.

Porovnáváte alternativy helpdesk softwarů?

LiveAgent je výkonný a cenově dostupný helpdesk software, který je ideální pro marketingové agentury. Pomáhá zvýšit produktivitu agentů a poskytuje vynikající zákaznickou podporu napříč různými kanály. LiveAgent nabízí tiketing, chatting a call centrum. Je alternativou pro zákazníky, kteří chtějí kvalitní zákaznickou podporu na mnoha kanálech. V porovnání s TeamSupport nabízí výhodu v ceně i funkčnosti.

Podívejte se, proč je LiveAgent nejlepší alternativou ke službě Desk.com. Zjistěte výhody a zaregistrujte se do bezplatné 14denní zkušební verze bez jakýchkoli závazků ještě dnes.

Hledáte lepšíhelpdesk software?

LiveAgent je software pro podporu zákazníků, který shromažďuje dotazy na jednom místě. Nabízí více kanálů komunikace a integraci s Facebookem, Twitterem, Instagramem a Viberem. Je alternativou k Olark, Lucep, Novocall a Frontu. Nabízí také bezplatný software pro správu zákazníků a pomáhá v účetnictví a právu. Je klíčový pro zlepšení CX a retenci zákazníků v různých průmyslových odvětvích.

User-friendly tutorial for LiveAgent integration with Joomla. Add one of your chat buttons to your Joomla site by inserting the button code to Joomla footer.

Joomla integration

This article provides instructions on how to integrate LiveAgent chat buttons into a Joomla site. The article explains how to copy the integration code from LiveAgent, how to paste it into the HTML code displayed in the Joomla template manager, and how to ensure the chat button code is enclosed in {literal} and {/literal} tags. An alternate method of integration is also provided, which involves finding a module used at the "Footer" position in the Joomla Module Manager and pasting the code there.

Připojte se k tisícům našich spokojených zákazníků pomocí služby LiveAgent. Vytvářejte lepší zákaznickou zkušenost díky vícekanálovému řešení.

Websignal

Připojte se k tisícům našich spokojených zákazníků pomocí služby LiveAgent. Vytvářejte lepší zákaznickou zkušenost díky vícekanálovému řešení.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo