Hledáte Service Hub alternativu?

Objevte, proč je LiveAgent nejlepší HubSpot Service Hub alternativou na trhu.


Začněte nyní | 14 dní zdarma


Podívejte se na to v akci

Používáno

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Help desk software comparison
Alternatives background

Jste otráveni z vašeho help desk softwaru?

Service Hub od společnosti HubSpot je skvělý software, který využívá tiketing, živý chat a chatboty. Service Hub je ideální pro společnosti s velkými rozpočty, které již využívají marketingové a prodejní centrum HubSpot. Pokud však hledáte výhodnou alternativu Service Hubu, zvažte LiveAgent.

LiveAgent je plně vybavený software help-desk, který zvýší produktivitu vašeho týmu zákaznických služeb, zvýší spokojenost zákazníků a zároveň vám ušetří peníze. LiveAgent slouží již více než 15 000 firmám a 150 milionům koncových uživatelů po celém světě. Připojte se k nim při poskytování prvotřídních služeb zákazníkům. Díky nám je to snadné.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Ušetřete více díky LiveAgentu

3 důvody, proč společnosti přešli k LiveAgentu

Objevte, jak LiveAgent vyniká nad jinými alternativami

Union icon

Zvýšená spokojenost

LiveAgent zvyšuje spokojenost zákazníků & zlepšuje konverzní poměr.

Increase icon

Zvýšená produktivita

Snižte pracovní čas svých agentů a vyřešte více dotazů zákazníků díky naší univerzální schránce.

Group 370 icon

Plný užitečných funkcí

S více než 179 funkcemi helpdesku, bude poskytování podpory hračka.

HubSpot Service Hub vs LiveAgent
jedním pohledem

Funkce Liveagent
Vyzkoušejte nejlepší zákaznickou podporu zdarma! není vyžadovaná kreditní karta.
HubSpot Service Hub
Tiketing
Obsahuje nástroj pro správu, který zpracovává a katalogizuje požadavky na služby zákazníků.
LiveAgent nabízí tiketing v plánu Ticket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí tiketing v plánu za 28 USD/agent/měsíc.
Živý Chat
Widget chatu v reálném čase, který můžete umístit na libovolné webové stránky.
LiveAgent nabízí Live Chat v plánu Ticket+Chat za 29 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí Live Chat v plánu za 28 USD/agent/měsíc.
Call Centrum
Call centrum, které lze použít k uskutečňování a přijímání hovorů pomocí automatické distribuce hovorů.
LiveAgent nabízí Call Centrum v plánu All-inclusive za 49 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí Call centrum v plánu za 46USD/agent/měsíc.
Samoobsluha
Funkce, která umožňuje vytvořit zákaznický portál, do kterého se mohou vaši zákazníci zaregistrovat a získat tak přístup ke svým minulým tiketům a obsahu znalostní databáze.
LiveAgent nabízí samoobsluhu v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí samoobsluhu v plánu za 28USD/agent/měsíc.
Facebook
Integrace se službou Facebook, která načítá všechny komentáře a označení a přeměňuje je na tikety. Integrace také umožňuje uživatelům odpovídat na všechny komentáře a zmínky ze softwaru helpdesku na sociálních sítích.
LiveAgent nabízí integraci Facebooku. HubSpot Service Hub nenabízí integraci Facebooku.
Twitter
Integrace Twitteru, která načítá všechny zmínky a komentáře a přeměňuje je na tikety. Integrace také umožňuje uživatelům odpovídat na tweety přímo ze softwaru.
LiveAgent nabízí integraci Twitteru. HubSpot Service Hub nenabízí integraci Twitteru.
Instagram
Integrace Instagramu, která načítá všechny komentáře a zmínky a přeměňuje je na tikety. Integrace také umožňuje uživatelům odpovídat na všechny komentáře a zmínky ze softwaru pro help desk sociálních médií.
LiveAgent nabízí integraci Instagramu. HubSpot Service Hub nenabízí integraci Instagramu.
Viber
Integrace služby Viber, která načítá všechny zprávy a převádí je na tikety. Integrace také umožňuje uživatelům odpovídat na zprávy Viber a vysílat je přímo ze softwaru helpdesku pro sociální sítě.
LiveAgent nabízí integraci Viberu. HubSpot Service Hub nenabízí integraci služby Viber.
Znalostní databáze
Úložiště znalostí, které obsahuje základní informace, včetně návodů na řešení problémů, často kladených otázek a článků s návody.
LiveAgent nabízí znalostní databázi v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nenabízí znalostní databázi.
Zákaznické fórum
Online diskusní fórum pro vaše zákazníky, které se nachází přímo ve vaší znalostní databázi.
LiveAgent nabízí zákaznické fórum v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí zákaznické fórum v plánu za 28USD/agent/měsíc.
Automatizace a pravidla
Pracovní postupy, které můžete automatizovat a eliminovat tak opakující se úlohy.
LiveAgent nabízí automatizaci a pravidla v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí automatizaci a pravidla v plánu za 28 USD/agent/měsíc.
API
Soubor funkcí, které umožňují spolupráci různých aplikací.
LiveAgent nabízí funkce API v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí funkce API v plánu za 28 USD/agent/měsíc.
Interactive Voice Response (IVR)
Technologie, která příchozím volajícím umožňuje procházet telefonním systémem předtím, než se spojí s lidským operátorem.
LiveAgent nabízí funkce IVR. HubSpot Service Hub nenabízí funkce IVR.
Video hovory
Hovor, který obsahuje video, podobně jako Skype, Zoom, nebo Facetime hovory.
LiveAgent nabízí video hovory. HubSpot Service Hub nenabízí video hovory.
Neomezená historie
Platnost tiketů nevyprší a vy si je můžete kdykoli zobrazit.
LiveAgent nabízí neomezenou historii v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí neomezenou historii v plánu za 28 USD/agent/měsíc.
Neomezené webstránky
Software můžete používat na neomezeném počtu webových stránek.
LiveAgent nabízí neomezený počet webových stránek v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí neomezený počet webových stránek v plánu za 28 USD/agent/měsíc.
Neomezená tlačítka chatu
Na své webové stránky můžete umístit neomezený počet tlačítek chatu.
LiveAgent nabízí neomezený počet chatovacích tlačítek v plánu Tiket+Chat za 29 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí neomezený počet chatovacích tlačítek v plánu za 28 USD/agent/měsíc.
Neomezené Tikety/E-maily
Můžete obdržet neomezený počet e-mailů a tiketů.
LiveAgent nabízí neomezený počet tiketů/e-mailů v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí neomezený počet tiketů/e-mailů v plánu za 28 USD/agent/měsíc.
Neomezené nahrávání hovorů
Nahrávejte každý uskutečněný nebo přijatý hovor a kdykoli si záznam přehrajte.
LiveAgent nabízí neomezené nahrávání hovorů. HubSpot Service Hub nenabízí neomezené nahrávání hovorůc.
Neomezená podpora 24/7
Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu bez omezení počtu dotazů.
LiveAgent nabízí neomezenou nepřetržitou podporu v plánu Tiket za 15 USD/agent/měsíc. HubSpot Service Hub nabízí neomezenou podporu 24/7 v plánu za 28 USD/agent/měsíc.

undraw features overview jg7a

Výkonná alternativa Service Hub

Při hledání skvělého softwaru pro help desk je důležité získat za své peníze co nejlepší hodnotu. To je důvod, proč LiveAgent nabízí 4 balíčky za konkurenceschopné ceny. Základní balíčky jsou vybaveny hybridním streamem pro tiketing, jednotnou multi-kanálovou schránkou, hlášeními, automatizací a pravidly, gamifikačními funkcemi a mnohým dalším! S LiveAgentem získáte více za méně peněz – pokud tedy hledáte plnohodnotnou alternativu Service Hubu, vyzkoušejte LiveAgent. Začněte vaši zkušební verzi zdarma již dnes, není vyžadovaná kreditní karta. 

Začněte zkušební verzi zdarma

Gamifikační funkce

Dovolte vašim agentům podpory aby získávali odznaky a úrovně když provádějí činnosti, které přispívají k celkovému úspěchu vaší společnosti. Podívejte se na individuální a týmové žebříčky a vytvářejte přehledy, abyste podpořili zdravou soutěž v rámci oddělení služeb zákazníkům.

Agent report dashboard liveagent

Nejrychlejší widget chatu

Pokud hledáte alternativu Service Hubu a rychlost je pro vás důležitým parametrem, LiveAgent by mohl být tím, co hledáte. LiveAgent se může pochlubit nejrychlejším widgetem živého chatu na trhu — s rychlostí zobrazení za 2.5 vteřiny.

Pokud chcete efektivně přeměnit návštěvníka webu na zákazníka, je widget pro rychlý chat tou správnou volbou. Podle eMarketer reportu, 35% návštěvníků webů provedlo online nákup poté, co použili živý chat. 

LiveAgent live chat conversation example-gif
undraw connected world wuay

Mluvíme mnoha jazyky

Náš software je vícejazyčný. LiveAgent je k dispozici v 43 různých jazykových překladech (některé částečně) a podporuje widgety s možností přizpůsobení jazyka. Nedovolte, aby cizí jazyky tvořily bariéru mezi vámi a vašimi zákazníky. My se o vás postaráme.

Začněte zkušební verzi zdarma

Zasloužíte si to nejlepší

LiveAgent je nejlépe hodnoceným a nejvíce hodnoceným softwarem helpdesku pro malé a střední podniky v roce 2020. Proto je skvělou alternativou k Service Hub. LiveAgent šetří váš čas a peníze, takže se můžete soustředit na to, co je důležité – budování smysluplných vztahů se zákazníky.

winners ao2o

LiveAgent vs HubSpot Service Hub srovnání

Podívejte se, jak si vedeme v porovnání s HubSpot’s Service Hub na základě hodnocení zákazníků Capterra

Feature comparison chart for liveagent and hubspot service hub
Aktuální k 3.2.2020

Podívejte se, proč si zákazníci vybírají LiveAgent jako jejich preferovanou alternativu HubSpot Service Hub

Srovnejte nás s jiným softwarem

Zajímá vás, jak si stojíme v porovnání s jinými populárními řešeními? Podívejte se na naše srovnávací stránky a zjistěte, co všechno nabízíme.

Related Articles to Hubspot Service Hub alternativa
Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Růst

Moderní podniky potřebují komplexní řešení pro zlepšení zákaznické podpory a obchodních výsledků, včetně softwarů pro řízení incidentů a zpětnou vazbu od zákazníků. Chatboti a aplikace WhatsApp také hrají klíčovou roli v poskytování efektivní služby zákazníkům.

Zákazníci odcházejí kvůli špatnému zákaznickému servisu, což způsobuje ztrátu a negativní projevy. Důležité je věnovat pozornost spokojenosti zákazníků. Užitečné nástroje jsou integrovány do systému LiveAgent pro zlepšení zákaznické podpory.

Helpdesk software & live chat LiveAgent

Zákazníci odcházejí kvůli špatnému zákaznickému servisu, což způsobuje ztrátu a negativní projevy. Důležité je věnovat pozornost spokojenosti zákazníků. Užitečné nástroje jsou integrovány do systému LiveAgent pro zlepšení zákaznické podpory.

Options of assigning Chats to Agents previously communicating withcustomers. Random Assignment, Average Utilization, Max Utilization, Ring-to-all, Priorities.

How does the chat routing work?

LiveAgent is a comprehensive customer support software with chat routing options for efficient communication and load balancing among agents.

LiveAgent je komplexní software pro zákaznickou podporu, který nabízí širokou škálu funkcí, včetně správy tiketů, automatizace, živého chatu a vestavěného call centra. Nabízí také možnost integrace a alternativ, a lze ho vyzkoušet zdarma.

Objevte LiveAgent

LiveAgent je komplexní software pro zákaznickou podporu, který nabízí širokou škálu funkcí, včetně správy tiketů, automatizace, živého chatu a vestavěného call centra. Nabízí také možnost integrace a alternativ, a lze ho vyzkoušet zdarma.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Podpora

Zákaznická podpora je klíčová pro úspěch podniku. ServiceNow a další softwary nabízejí komplexní řešení pro zlepšení služeb zákazníkům napříč různými komunikačními kanály. Integrace Twitteru a WhatsAppu jsou také důležité pro moderní zákaznický servis.

Vytvoření oddělení v aplikaci LiveAgent je skvělým způsobem, jak zlepšit organizaci a řízení interakcí se zákazníky. Pomáhá zkrátit čekací dobu a zvýšit spokojenost zákazníků.

Jak vytvářet Oddělení ve službě LiveAgent

Vytvoření oddělení v aplikaci LiveAgent je skvělým způsobem, jak zlepšit organizaci a řízení interakcí se zákazníky. Pomáhá zkrátit čekací dobu a zvýšit spokojenost zákazníků.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

Start Free Trial x