Cenné v každém odvětví

Zjistěte, jak LiveAgent zlepšuje vaše podnikání v oblasti e-sportů.

 • ✓ Žádný vstupní poplatek    
 • ✓ Zákaznická podpora 24/7    
Používáno
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Posílení propagace/obhajoby

Vytvořte pozitivní zákaznickou zkušenost, o které budou zákazníci mluvit.

24%

Zkrácení doby odezvy

Zlepšete míru první odezvy pomocí automatizovaného přesměrování tiketů.

37%

Snížení objemu tiketů

Snížení přílivu požadavků o podporu pomocí báze znalostí.

Industry background

Help desk software pro eGaming a eSports

Díky poptávce spotřebitelů, technologickým inovacím a novým distribučním strategiím se herní a e-sportovní trhy rychle rozvíjejí. Z výklenkového odvětví se mění v mainstreamovou formu zábavy po celém světě.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
video game controller headphones boy and girl

Co je to eGaming a eSports?

eGaming a eSports jsou obvykle definovány velmi podobně a oba pojmy se často překrývají. eSports (známé také jako elektronické sporty, e-sporty nebo kompetitivní hraní) jsou organizované soutěže ve videohrách pro více hráčů mezi profesionálními hráči, zatímco eGaming (elektronické hraní nebo e-gaming) se odehrává mimo oficiálně schválené soutěže a slouží čistě k zábavě.

Odvětví elektronických sportů a elektronických her, které je poháněno generací mileniálů, zaznamenalo v posledních letech obrovský růst. Podle zprávy Global Esports Market vzrostou celosvětové příjmy z eSportu v roce 2020 na 1,1 miliardy dolarů a celkový počet diváků eSportu se zvýší na 495,0 milionu lidí. Zpráva Esports Ecosystem Report rovněž odhalila, že globální trh s elektronickými sporty by měl do roku 2023 přesáhnout 1,5 miliardy USD.

Jak mohou firmy zabývající se e-gamingem a e-sporty využít helpdesk software?

Zlepšete svou podporu

Sledujte chování návštěvníků webu a aktivně je oslovujte. Odpovídejte na jejich případné dotazy a zajišťujte nové obchody.

Snížení objemu tiketů

Snižte počet příchozích dotazů na podporu poskytnutím komplexního portálu vlastní podpory, který je dostupný 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce.

Zvýšení angažovanosti

Rozšiřte svou online komunitu vytvořením komunitních fór, která umožní vašim zákazníkům vést diskuse a pokládat otázky.

Poskytování vynikajících služeb jako součást herního zážitku

Spravujte své hráčské komunity bez námahy a poskytněte vynikající uživatelskou podporu pomocí výkonného softwarového řešení helpdesku pro odvětví e-gamingu a e-sportů.

social notifications - illustration

Vícekanálová podpora uživatelů

Bez ohledu na to, jakými kanály se hráči obracejí na zákaznickou podporu – e-mailem, hlasem, prostřednictvím webových formulářů, chatu nebo sociálních médií – budou všechny požadavky na podporu automaticky převedeny do tiketů a bezpečně uloženy v univerzální schránce. Všechny tikety jsou snadno přístupné z jediného ovládacího panelu, aby je váš tým oddělení podpory mohl snadněji spravovat.

Výkonné funkce tiketingu

Pro zajištění rychlého a efektivního řešení tiketů nabízí LiveAgent celou řadu robustních funkcí pro správu tiketů, včetně inteligentních možností distribuce tiketů, automatizace pracovních postupů, předdefinovaných odpovědí a šablon, správy SLA, nástrojů pro týmovou spolupráci, snadné správy odpovědnosti, detekce kolizí, rozdělování a slučování tiketů, vestavěného CRM s přehledem o zákaznících, reportování, analýzy a mnoho dalšího.

Create Ticket in LiveAgent
quick quality customer service through live chat

Chat v reálném čase

Snadné vyřizování požadavků podpory v reálném čase pomocí live chatu. Poskytněte hráčům okamžitou podporu na cestách, aniž byste přerušili jejich herní zážitek. Nativní live chat LiveAgentu – s nejrychlejším chatovacím widgetem na trhu – obsahuje běžné i jedinečné funkce, jako je několik možností přesměrování chatu, proaktivní pozvánky na chat, online monitorování návštěvníků a další.

Integrace sociálních médií

Snadno integrujte stránky sociálních médií s oddělením pomoci a zůstaňte v kontaktu s uživateli, kteří se na vás obracejí prostřednictvím sociálních kanálů. LiveAgent se bez problémů propojí se sociálními sítěmi Facebook, Twitter a Instagram. Integrace vám umožní sledovat všechny zprávy, komentáře a zmínky na sociálních sítích a odpovídat na ně z panelu administrace helpdesku, aniž byste museli přepínat mezi účty.

How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent | Live Agent04:04Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent
Live Agent
LiveAgent knowledge base

Báze znalostí a Často kladené otázky

Založte bázi znalostí s často kladenými dotazy a poskytněte uživatelům výkonný samoobslužný nástroj, kde mohou snadno a rychle najít odpovědi na své dotazy. LiveAgent je dodáván se sofistikovanými nástroji pro publikování obsahu, které vám umožní bez námahy vytvářet užitečný obsah a umožnit hráčům, aby si pomohli sami, i když váš tým podpory není online.

Samoobslužný portál pro zákazníky

Zlepšete uživatelskou samoobsluhu pomocí komplexního zákaznického portálu s uživatelským fórem, kde mohou hráči komunikovat a vzájemně si pomáhat, sdílet herní tipy a triky i své vlastní zkušenosti. Můžete také povolit shromažďování zpětné vazby a návrhů, abyste získali přehled o názorech, preferencích a očekáváních hráčů.

woman behind computer organizing support documentation

Další funkce helpdesku pro zlepšení podpory uživatelů a udržení produktivity vašeho týmu

Zjednodušte každý požadavek na podporu do bezproblémového pracovního postupu pro svůj tým a zároveň vytvořte personalizovanou podporu pro své uživatele.

customer filter - illustration

Automaticky rozdělujte tikety na základě předem definovaných pravidel, abyste zajistili, že uživatelé budou vždy připojeni ke správným agentům. Čtěte více…

IT ticketing system - Canned responses in LiveAgent

Odpovídejte na požadavky rychleji a podporujte více uživatelů současně pomocí předdefinovaných odpovědí a šablon. Čtěte více…

woman designing website

Vytvářejte a přizpůsobujte portály podpory s více značkami, každý s vlastním jedinečným designem, nastavením a obsahem. Čtěte více…

customer FAQ - illustration

Povolte vyhledávací widget, který automaticky generuje návrhy souvisejícího obsahu v reálném čase v bázi znalostí. Čtěte více…

Mobile application - illustration

Nainstalujte si nativní aplikace pro Android nebo iOS, abyste mohli odpovídat na dotazy uživatelů, když jste mimo kancelář. Čtěte více…

connected world map

Nechte uživatele a pracovníky podpory používat jejich rodný jazyk. LiveAgent v současné době podporuje více než 40 jazyků. Čtěte více…

Proč je náš software pro help desk tou správnou volbou?

Nejvíce recenzovaný a hodnocený jako #1

LiveAgent je nejlépe a nejvíce hodnoceným helpdesk softwarem pro malé podniky v letech 2019-2020.

Upřednostňován 21 tisíci podniky

Společnost LiveAgent si pro své potřeby zákaznické podpory zvolilo více než 21 000 firem z různých odvětví.

Více než 180 funkcí

Díky více než 180 funkcím, více než 40 integracím a nekonečným možnostem přizpůsobení se nástroj snadno přizpůsobí vašim obchodním požadavkům.

Vyberte si plán, který nejlépe vyhovuje vašemu podnikání

Někteří z klíčových hráčů v oblasti e-sportů a e-gamingu již využívají výhod softwaru LiveAgent pro vyřizování žádostí o pomoc. Proč se k nim nepřidat? Vyberte si ze 4 různých plánů – včetně bezplatného – s jednoduchou a transparentní cenou. Plaťte průběžně, žádné pevné smlouvy ani skryté poplatky, snižte nebo zvyšte svůj plán, kdykoli to budete potřebovat.

$9 měsíc

Small business

 • Neomezená historie tiketů
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 měsíc

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 měsíc

Bezplatný

 • 7 denní historie tiketů
 • 1 emailová adresa
 • 1 tlačítko chatu
 • 1 contact form

Ušetřete více díky LiveAgentu

Analyzujte a porovnejte LiveAgent s různými řešeními zákaznické podpory a vyberte si to, které má pro váš obor nejvhodnější funkce a nejlepší cenu.

Related Articles to Software pro obsluhu zákazníků v odvětví eGaming & eSports
Potřebují vaši zákazníci pomoc na dovolené a výletech? Potřebujete správný software. Vyzkoušejte LiveAgent na 14 dní zdarma bez jakýchkoli závazků.

Helpdesk software pro cestovní ruch

Vytvořte bezplatný účet a získávejte produktové novinky a propagační materiály. Nabídněte 24/7 podporu s komplexními samoobslužnými centry.

Pomocí softwaru LiveAgent pro dokumentaci podpory můžete snadno vytvořit komplexní znalostní databázi s dokumentací podpory a umožnit tak samoobsluhu.

Snadné vytváření znalostní báze a podpůrné dokumentace

Ujistěte se, že dokumentace znalostní báze odpovídá stylu vaší značky a využijte širokou škálu nastavení a možností přizpůsobení. S LiveAgent můžete snadno spravovat veškerou komunikaci se zákazníky na jednom místě.

LiveAgent vám pomůže zlepšit vaše podnikání v oblasti SaaS a snížit míru odchodu zákazníků. LiveAgent spojuje všechny kanály do jednoho řešení za skvělou cenu.

Helpdesk software pro SaaS

The text discusses options for improving customer support, including enhancing the customer experience, reducing response times, and utilizing knowledge bases. It also mentions helpdesk software for banking, with LiveAgent being the favored choice for its functionality, ease of use, and value for money. Alternatives to Front are also discussed, with LiveAgent offering features such as email organization, file attachment, and mobile compatibility. Lastly, the text touches on Tují's customer service solutions, including ticketing, CRM integration, live chat, self-service portals, and analytics.

Nejlepší alternativy živého chatu obsahují konkrétní sadu funkcí, které vás připraví na úspěch. Zjistěte, jací jsou dnes!

Srovnejte LiveAgent s jinými platformami

S nástroji pro chat můžete zlepšit prodej a snížit počet tiketů pomocí alternativy živého chatu, která je již k dispozici zdarma.

Zjistěte, které alternativy tiketingu jsou nejlepší, a porovnejte je podle ceny, hodnocení a funkcí. Váš nový software tiketingu čeká!

Jste připraveni na nový systém tiketingu?

LiveAgent je skvělým nástrojem pro komunikaci se zákazníky. Zlepšuje zákaznickou péči a zvyšuje produktivitu. Je doporučován a efektivní.

Zajímá vás, proč je LiveAgent dobrou volbou pro společnosti vyvíjející software? Zde jsou tři důvody, proč si vybrat právě nás.

Hledáte lepší software helpdesku?

LiveAgent nabízí různé plány pro zákaznickou podporu a bezplatný software pro správu zákazníků s výhodami jako jedno kontaktní místo a přehlednou komunikaci. Uživatelé chválí jejich hodnotu za peníze, jednoduché použití a dobré funkce a podporu. Systém je stabilní i na mobilních platformách a má kompetentní a promyšlené moduly, včetně kontaktních formulářů a integrace se sociálními sítěmi. Kromě toho, LiveAgent nabízí řešení pro zákaznickou podporu, včetně vzdělávání a snadného přístupu k důležitým kontaktním informacím.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo