Vhodné pro malé podniky

Plně škálovatelný, přizpůsobitelný a konfigurovatelný vašim potřebám.

 • ✓ Žádný vstupní poplatek    
 • ✓ Zákaznická podpora 24/7    
 • ✓ Kreditní karta není vyžadována        
 • ✓ Předplatné můžete kdykoliv zrušit
Používáno
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Generujte vyšší příjmy

Vytvářejte nezapomenutelné zákaznické zkušenosti, které zvýší vaše příjmy.

97%

Zlepšete spokojenost

Potěšte své zákazníky bleskovými reakcemi.

16×

Zvyšte hodnotu zákazníka

Vydělejte více díky tomu, že zákazníci budou věrní vaši značce / firmě.

Business background

Helpdesk software pro malé podniky

Rozšiřte své podnikání díky lepšímu helpdesku. Rozvíjejte ho spolu s LiveAgent, nejlépe hodnoceným softwarem helpdesku pro malé firmy v roce 2020. Buďte blíže svým zákazníkům a pomáhejte jim rychleji se službou LiveAgent.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

Zjistěte, jak funguje software zákaznické podpory pro malé podniky

Woman holding a smartphone in hand

Buďte vždy dostupní a k dispozici

Nezáleží na tom, jak velký nebo malý je váš start-up, zákazníci, potenciální investoři nebo partneři ze stejného oboru se s vámi spojí buď prostřednictvím běžného e-mailu, call centra nebo velmi pohodlného live chatu. Využijte sílu live chatu a univerzální schránky a proměňte každou příležitost v hodnotný zážitek. Každá zpráva se počítá a rozhoduje.

Optimalizujte flow svých každodenních úkolů

Startupy a malé a střední podniky obvykle tvoří největší část národního hospodářství a mají největší podíl na HDP. Liší se sférami, formami či velikostí. Společné však mají to, že chtějí mít loajální a spokojené zákazníky. Nasazení vícekanálového softwaru helpdesku pro malé podniky může mít významný dopad na každodenní úkoly. Využijte potenciál výkonných automatizačních funkcí, jako jsou pravidla, časová pravidla, automatická distribuce hovorů a mnoho dalších. Ušetřený čas investujte do důležitějších částí svého podnikání.

 

Organize your projects
Learn from customer analytics and insights

Pomozte svým budoucím kolegům

Uchazeči o zaměstnání si někdy nejsou jisti svým rozhodnutím, zda se ucházet o danou pracovní nabídku. Zveřejnění volného pracovního místa na internetu s podrobným popisem někdy jednoduše nestačí, protože se může objevit několik dalších otázek. Poskytněte svým budoucím kolegům bezproblémovou a okamžitou pomoc pomocí live chatu a pomozte jim udělat správný krok!

Šťastný zákazník je ten nejlepší zákazník​

Nabízíme služby concierge (asistované) migrace z většiny populárních řešení helpdesku.

Jak může váš startup nebo SMB těžit z implementace LiveAgent?

Zákaznická podpora 24/7

Zajistěte podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce vytvořením samoobslužných center plných relevantních informací a odpovědí na nejčastější dotazy.

Dosáhněte vysoké návratnosti investic

Přeměňte kvalitní potenciální zákazníky na reálné zákazníky a generujte více než 500 % příjmů, které investujete.

Vypěstujte si loajalitu

Pěstujte celoživotní věrnost značce poskytováním personalizovaných zkušeností s prodejem, nástupem a podporou.

Customer providing review for service on mobile phone

Zvýšená spokojenost zákazníků

Jak může vaše malá/střední firma nebo startup zvýšit efektivitu, snížit náklady a zároveň zvýšit spokojenost zákazníků? Využijte nativní vícekanálový přístup LiveAgent, poskytněte vynikající zákaznický servis napříč všemi hlavními komunikačními kanály a vybavte své agenty nejmodernějšími funkcemi.

Plaťte méně za více funkcí

Existuje spousta možností, kam mohou začínající a malé a střední podniky investovat svůj čas a peníze. Tyto výdaje se často velmi rychle kumulují. V LiveAgent věříme, že byste měli mít možnost vybrat si jen ty funkce, které nejlépe vyhovují vašemu obchodnímu případu, a že byste vždy měli mít možnosti, nikoliv omezení.

Do more customer support for less money
Woman ordering food

Uzavírejte více obchodů v reálném čase

Zapomeňte na integraci live chatu třetích stran s helpdeskem LiveAgent. Live chat je nativní součástí LiveAgent s pokročilou automatizací, formuláři před začátkem chatu, přílohami, průzkumy spokojenosti a kompletním přizpůsobením.

Nejpříznivější ceny

Získejte naše profesionální řešení helpdesku za pevnou měsíční cenu bez skrytých poplatků a dlouhodobých závazků. Zaregistrujte se na 14 dní zdarma díky zkušební verzi a získejte plný přístup ke všem dostupným funkcím. Na co ještě čekáte? Začněte zvyšovat rychlost odezvy ještě dnes!

$9 měsíc

Small business

 • Neomezená historie tiketů
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 měsíc

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 měsíc

Bezplatný

 • 7 denní historie tiketů
 • 1 emailová adresa
 • 1 tlačítko chatu
 • 1 contact form

Ušetřete více díky LiveAgent

Zjistěte, jak ušetřit více financí pomocí naší cenové kalkulačky, a vyberte si ten správný systém helpdesku pro svůj tým zákaznické podpory.

 • „Je to tak bohaté na funkce a překonalo to mé pětileté předplatné zendesk. Tak jsem přešel. Pro mě, jako majitele malé firmy, je to velmi dobrá hodnota.“ Albert

 • Nejprve jsem vyzkoušel Zendesk, ale po hodinách konfigurace a pochopení cenového modelu jsem si uvědomil, že to není pro mě. Místo toho jsem začal používat LiveAgent a musím říct, že jsem zatím velmi spokojený. Systém získal přesně takové množství konfigurace, jaké chci, a zatím jsem nenašel něco, co nelze provést. Samotná podpora je skvělá a obvykle odpovídá na vaše otázky během několika minut. “Erik

 • „Ze ZenDesku jsme se přemístili na LiveAgent … a nevrátili bychom se … Jsou to úžasně dostupné ceny a vždy nápomocný tým podpory, který je nám k dispozici 24×7. Za druhé, pokročilá úroveň automatizace, která doslova nahradila naši potřebu Zapier, protože existuje velké množství integrací. Navíc také dávají tolik aliasů e -mailů, aby se připojily příliš snadno. “ Aaron

 • „My a naši klienti jsme měli neustále problémy se ZenDeskem, ale po prozkoumání různých možností jsme vybrali LiveAgent na základě recenzí uživatelů a jeho ceny.“ Adam

 • „ZenDesk jsem používal roky a tyto e-maily v “tiketovém stylu “mě unavily a taká to že se ke svým e-mailům nemohu připojovat soubory, pouze posílat odkazy. Co se mi na LiveAgentu líbí: odesílá e-maily (nikoli tikety), mohu připojujte soubory, organizujte tok e-mailů snadněji než v ZenDesku, můžete chatovat a spravovat e-maily ze stejného okna. LiveAgent také podporuje tabulky ve svých e-mailech a má skvělý tým podpory. “ Vlad

 • „Na tento systém jsme přešli po mnoha letech používání ZenDesk. Funkce je úžasná: kontaktní formuláře, živý chat, databáze, integrace se sociálními sítěmi – vše v jedné službě a všechny tyto moduly jsou promyšlené a vzájemně kompetentní. Líbilo se mi, že služba funguje stabilně i na mobilních platformách (po ZenDesku je to pro nás obrovské plus). “ Olga

 • „Vyzkoušel jsem různá řešení, včetně Zendesku, Freshdesku a dalších. Pak jsem našel LiveAgent. Skvělý nástroj, dobrá hodnota za peníze, snadné použití, skvělá podpora a pomoc při implementaci. A nyní, po několika letech používání, je stále nejlepší volbou, pro nástroj podpory, kterou jsme mohli udělat. “ Michal

 • „Dříve jsem používal mnoho dalších systémů helpdesku, jako jsou LiveZilla, Zopim, Zendesk, Freshdesk, Desk.com atd. LiveAgent je díky svým cenám, funkcím, zákaznické podpoře a mobilním funkcím ve všech směrech porazil.“ Harrison

Budete v dobrých rukou!

Víte, co mají společné Huawei, BMW, Yamaha a O2? Hádáte správně… LiveAgent!

Vyzkoušejte LiveAgent nyní zdarma Kreditní karta není vyžadována
G2 Crowd
Trustpilot
GetApp
.
Related Articles to Helpdesk software pro malé firmy
Chcete přejít ze služby LiveCall? Kontaktujte tým podpory LiveAgent a začněte migrovat svá data zdarma ještě dnes.

Chcete migrovat z LiveCall?

LiveAgent nabízí moderní tiketovací systém schopný obsloužit všechny důležité zákaznické kanály a poskytuje nepřetržitou podporu. Pracujeme na migračním pluginu pro LiveCall.

Webinář o zákaznických službách LiveAgent se zaměřuje na vícekanálové řešení helpdesku. Zahrnuje živý chat, software pro zadávání tiketů, živý chat, vestavěné call centrum a mnoho dalšího. Po omezenou dobu je k dispozici bezplatná zkušební verze aplikace LiveAgent.

Naučte se s LiveAgent webináři

LiveAgent nabízí bezplatný software pro správu zákazníků s jedním kontaktním místem, akademií, webináři a kontrolními seznamy k uspořádání pracovních postupů a zlepšení produktivity. Jeho software pro zákaznickou službu na sociálních médiích umožňuje rychlou odpověď na dotazy zákazníků z jednoho rozhraní a pomáhá v budování loajality zákazníků. Cena za plán Ticket je $15/agent/měsíc s více než 175 funkcemi a 40 integracemi, což je méně než nabídka konkurence. Přecházíte-li z jiných podobných softwarů, LiveAgent nabízí vynikající zákaznický servis se 24/7 podporou agentů a konečným helpdesk řešením s užitečnými nástroji.

Vzdělávací a nevládní / neziskové organizace si obvykle potrpí na budování silných osobních vztahů, protože právě v této oblasti působí. Je však pro ně dobré pokrýt své osobní aktivity pomocí LiveAgent, aby ušetřily své provozní časové zdroje.

Helpdesk software pro vzdělávací a neziskové organizace

Vyšperkujte svou zákaznickou podporu s LiveAgentem. Výkonné řešení s mnoha funkcemi a integracemi pro komunikační kanály. Nabízí náhledový dialer a kliknutí na call.

Zjistěte, které alternativy tiketingu jsou nejlepší, a porovnejte je podle ceny, hodnocení a funkcí. Váš nový software tiketingu čeká!

Jste připraveni na nový systém tiketingu?

LiveAgent je skvělým nástrojem pro komunikaci se zákazníky. Zlepšuje zákaznickou péči a zvyšuje produktivitu. Je doporučován a efektivní.

Chcete přenést svá data z Front do jiného řešení? Podívejte se na LiveAgent a uvidíte výhody. Začněte svou bezplatnou zkušební verzi ještě dnes.

Přesun z Front?

LiveAgent je skvělý nástroj pro komunikaci se zákazníky. Výrazně zlepšuje zákaznickou péči a má pozitivní dopad na konverzní poměr a spokojenost zákazníků.

Chcete migrovat data ze služby Customerly do jiného řešení? Podívejte se na LiveAgent a zjistěte výhody. Spusťte si bezplatnou zkušební verzi ještě dnes.

Přecházíte z Customerly na LiveAgent?

Máme vše, co potřebujete - užitečné nástroje, 175 funkcí a 40 integrací. Získejte LiveAgent navždy zdarma nebo vyberte placený tarif. Můžete si také vybrat jazyk a využít možnost jazykového přizpůsobení.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo