Recenze chatbota Freshchat

Recenze chatbota Freshchat ukazuje, že nabízí inovativní řešení pro zlepšení zákaznické podpory prostřednictvím personalizovaných konverzací v reálném čase. Freshchat je jednoduchý na používání a nabízí pestré funkce. Lze jej však považovat za nákladné řešení, a nástroj může občas trvat načítání. Mimo to však stojí za vyzkoušení, zejména díky bezplatné skúšecí verzi.

Recenze chatbota Freshchat
Compare Recenze chatbota Freshchat with other in: How Recenze chatbota Freshchat is doing on review portals
4.2
Average rating based on data from trusted review portals
461 reviews

Hledáte inovativní řešení chatbota? Zvažte Freshchat. S tímto chatbotem je vytváření personalizovaných konverzací se zákazníky hračka. A co je na tom nejlepší? Je jednoduché se ho naučit a používat. Připojte se k nám a prozkoumejte tuto výjimečnou platformu přečtením naší recenze!

Pricing
Starting from:
$   za měsíc
Free trial: No
Free version: No

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
4
Uživatelská zkušenost
4
Ceník
3
Implementace
5

Key takeaways

Pros

 • Pěkná variabilita plánů předplatného
 • Bohaté funkce
 • Spousta atraktivních šablon chatbotů
 • K dispozici je bezplatný plán
 • Snadná navigace

Cons

 • Žádná kontrola pravopisných chyb
 • Správa více než 1 účtu najednou je matoucí
 • Žádné funkce videokomunikace
 • Sporadicky dlouhá doba načítání nástroje

Začínáme s funkcí chatbota Freshchat

Freshchat je cloudová platforma pro zasílání zpráv zákazníkům, která firmám umožňuje komunikovat se zákazníky v reálném čase prostřednictvím různých kanálů, jako je chat na webových stránkách, sociální média a mobilní zprávy. Platforma nabízí řadu funkcí pro zefektivnění zákaznické podpory, včetně chatbotů, konzervovaných odpovědí a podrobné analytiky. Nástroj je navržen tak, aby zlepšil zkušenosti zákazníků tím, že jim poskytne okamžitou pomoc a personalizovanou podporu. Díky službě Freshchat mohou podniky zlepšit efektivitu zákaznického servisu a zvýšit spokojenost zákazníků.

Pro začátek jsem nejprve navštívil webové stránky nástroje (www.freshworks.com) a zaregistroval se do bezplatného plánu. Mohl jsem si vybrat ze dvou možností – pomocí svého e-mailu nebo Google. Zvolil jsem rychlejší variantu – Google – a pokračoval dál. Tímto způsobem jsem musel jako údaje uvést pouze název své společnosti a telefonní číslo.

Stránka pro registraci do služby Freshchat

Rozhodně mohu říci, že proces registrace na Freshchatu je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý a přístupný i pro ty, kteří s platformami chatbotů teprve začínají. Co je však nejdůležitější – je navržen tak, aby byl rychlý!

Platforma nabízí komplexní cestu, která vás provede procesem registrace. Zajistí, že budete mít k dispozici všechny informace, které potřebujete k zahájení činnosti. I když se v jednotlivých krocích snadno zorientujete, platforma od začátku fungovala poměrně pomalu – to je jediná nevýhoda, kterou bych zmínil.

Freshchat - obrazovka 'děkujeme za registraci'

Instalace je jednoduchá a zabere jen několik minut. Jakmile jsem se zaregistroval, mohl jsem začít nástroj podrobněji zkoumat. Myslím, že pro vás samotné nebude registrace vůbec problematická.

Funkce a implementace chatbota Freshchat

Po úspěšném vytvoření účtu jsem konečně mohl blíže poznat software. První věc, která mě zaujala, bylo opravdu přívětivé rozhraní. Freshchat má opravdu intuitivní design – okamžitě jsem se cítil jako ryba ve vodě.

Kanály Freschat

Když se na nástroj podíváme sami, nabízí uživatelům, jako jsem já, různé zajímavé funkce. Mezi mé osobní favority patří analytika (např. panel spokojenosti zákazníků), sekce nejčastějších dotazů a možnost “hromadných akcí” při práci s kontakty.

Přehled ovládacího panelu služby Freshchat

Kromě toho mě pozitivně překvapila sekce “doporučené funkce”. Tato sekce vám pomůže vytěžit z plánu co nejvíce. Navrhuje, které funkce byste měli/mohli využít.

Freshchat - kategorie nejčastějších dotazů

Pokud jde o tyto funkce, nejvíce mě zaujaly tyto:

 • chatovací skupiny: možnost organizovat týmy do skupin pro rychlejší řešení problémů,

 • pracovní doba: možnost nastavit dostupnost chatu během dne a informovat zákazníky,

 • předdefinovaná odpověď: způsob vytváření šablon odpovědí pro rychlejší a konzistentnější zasílání zpráv.

Freshchat - přehled otevřeného chatu

A konečně, naprosto se mi líbila rozmanitost různých šablon chatbotů. Sice jsem nestihl vyzkoušet všech více než 50 z nich, ale bylo úžasné vidět, že bych nemusel vytvářet boty od nuly. Skvělý doplněk.

Freshchat - moji roboti

Celkově je nástroj bohatý na zajímavé funkce, které stojí za to prozkoumat. Jediné, čeho se obávám, je, že pro nováčky nebude tento nástroj příliš jednoduchý na používání. Říkám to hlavně proto, že jsem uvnitř nástroje neviděl žádné vyskakovací průvodce nebo návody na nastavení a funkce. Přesto je Freshchat solidní a spolehlivý nástroj vyvinutý lidmi se znalostmi a zkušenostmi.

Výkon a užitečnost

Freshchat jsem vyzkoušel na své stránce na Facebooku. Musím říct, že výsledky byly působivé. Samozřejmě jako u každého chatbota je jeho účinnost přímo úměrná času a úsilí, které věnujete jeho konfiguraci. Při správném přístupu vám však dobře naplánovaná konverzace s chatbotem může ušetřit nespočet hodin. A co víc, může pozvednout vaši hru na zákaznickou podporu na vyšší úroveň.

Během testování jsem se snažil vyplnit všechna hluchá místa, na která jsem narazil, a pravidelně jsem widget chatu aktualizoval. Ale i bez neustálého sledování fungoval Freshchat bezchybně a poskytoval špičkový zákaznický servis každému “návštěvníkovi” mé stránky na Facebooku. Samozřejmě je nutné mít na paměti, že i ten nejdokonalejší chatbot má svá omezení. Proto je zásadní zajistit, aby byl vždy k dispozici lidský agent, který vyřídí všechny složité dotazy, které se mohou objevit. Jednou z nejlepších věcí na Freshchatu je to, jak snadno se používá a integruje do stávajícího systému podpory.

Freshchat - chat na Facebooku

Ceník chatbota Freshchat

V závislosti na vašich požadavcích a rozpočtu nabízí Freshchat čtyři možnosti. Bezplatný plán je k dispozici pro ty, kteří hledají řešení bez nákladů. Ano, je možné využívat výhod chatbota bez jakýchkoli peněžních investic. Jednotlivci, kteří chtějí povýšit zážitek z chatbota, by se měli ponořit do placených cenových plánů Freshchatu a objevit jeho jedinečné funkce a výhody.

Free (Bezplatný plán)

Nejdříve je tu bezplatný plán, který můžete využít. Ten vám umožní přístup až ke 100 kontaktům kampaně. Jeho funkce zahrnují chatboty, analýzu chatbotů, zobrazení doručené pošty, témata, skupiny a další. Vzhledem k tomu, že se jedná o bezplatný plán, je nabídka funkcí poměrně široká.

Growth (Růst)

Dále máte plán růstu. Účtuje se měsíčně a stojí 18 dolarů na agenta. Tento plán nabízí vše, co ten bezplatný, s některými doplňky. Mezi příklady patří až 2000 bezplatných relací bota měsíčně, nejčastější dotazy, události a časové osy uživatelů, SMS a obchodní aplikace WhatsApp – abychom jmenovali alespoň některé.

Pro

Pokud máte pocit, že plán Growth (Růst) vašim potřebám nestačí, můžete si vždy zvolit plán Pro – za 47 dolarů za agenta měsíčně na základě měsíční fakturace. Plán Pro vám poskytne přístup ke všemu, co již bylo zmíněno. Kromě toho můžete využívat také funkce, jako je živý překlad, automatické řešení a rozhraní API pro konverzace.

Enterprise (Velké podniky)

A nakonec něco pro ty, kteří touží po ještě větší nabídce – tarif Enterprise. Ten je ze všech úrovní nejpokročilejší a bude vás stát až 83 dolarů měsíčně na jednoho agenta. Co od něj můžete očekávat? Například povolené domény, ověřování uživatelů a 500 kontaktů pro kampaně.

Ceník Freshchat

Závěr

Abych shrnul svou recenzi, shromáždil jsem několik závěrečných poznámek o softwaru Freshchat. Obecně řečeno, je to nástroj, který stojí za to prozkoumat, pokud hledáte něco levného a také pohodlného a rychle implementovatelného. Pokud jste příznivci mnoha šablon chatbotů a bohatých funkcí – Freshchat je nástroj pro vás.

Pokud se podíváme na nevýhody, musím zmínit pouze 2. Za prvé, může být poměrně drahá, protože společnost si účtuje poplatky “za agenta”. Pokud tedy máte velký tým, může to být trochu nákladné. Navíc může někdy trvat déle, než nástroj zareaguje. Nejsem si jistý, zda je to způsobeno chybou, přetížením serveru nebo jinými problémy. Celkově si myslím, že je to řešení, které stojí za to vyzkoušet – k dispozici je 21denní zkušební verze a také plán navždy zdarma, tak proč ne?

Časté problémy a potíže

Snažím se přizpůsobit chatbota Freshchatu pro Facebook Messenger

Chcete-li si chatbota Freshchatu přizpůsobit pro Facebook Messenger, přejděte nejprve do sekce “chatboty”. Poté vyberte chatbota, kterého chcete přizpůsobit. Poté se zobrazí různé možnosti, jak bota sestavit, nakonfigurovat a upravit. Pomocí funkce “náhled” můžete průběžně kontrolovat svůj postup a kdykoli chatbota zrušit, abyste se ujistili, že jste nevydali vadného bota.

Mám problémy s vytvořením svého prvního chatbota Freshchat v aplikaci Facebook Messenger

Chcete-li vytvořit svého prvního chatbota pro Facebook Messenger pomocí aplikace Freshchat, připojte svou stránku na Facebooku k softwaru. Jakmile tak učiníte, přejděte na kartu “chatbot” v uživatelském rozhraní. Odtud můžete začít nastavovat svého chatbota. Můžete ho vytvořit od začátku nebo použít existující šablony.

Product reviews

Ms Alternatives Categories - Kayako Cs

kayako

Ms Alternatives Categories - Kayako Cs

Najděte chatbota, který by mohl pomoci vašemu zákaznickému servisu. Přečtěte si naše odborné recenze a proveďte kvalifikovaný výběr pro svou firmu.

Recenze chatbotů

Chatboti s umělou inteligencí jsou účinným nástrojem pro zlepšení zákaznického servisu vašeho podniku. Díky nim můžete šetřit čas a zdroje, nabízet vícejazyčnou podporu v reálném čase a získávat cenné informace o chování zákazníků. Chatboti jsou dostupní 24/7, přizpůsobitelní a skalovatelní, což vám umožní rychle reagovat na rostoucí návštěvnost vašich webových stránek. Navíc vám pomohou udržet nízké náklady a efektivně sledovat výkonnost vašeho podnikání pomocí analytiky a reportování.

Uvažujete o Dialfire pro zákaznickou podporu vašeho call centra? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si služba vedla během našeho obecného testu.

Recenze softwaru call centra Dialfire

Dialfire is a call center software with solid features and documentation. However, the user interface could be improved and there are some issues with call quality. The pricing plans range from pay as you go to enterprise, with varying levels of features and costs. There have been some reports of difficulties and problems with the software, such as call quality and the inability to display the correct phone numbers.

Myslíte si, že je nejvyšší čas začít používat chatboty ve vaší společnosti pro zákaznickou podporu? Možná byste měli zvážit použití nástroje Manychat.

Recenze bota Manychat

The given TEXT provides information about a company named Quality Unit LLC and its offerings such as software for customer support, VoIP phone systems, and partner programs. The TEXT also includes a variety of resources for customers, such as webinars, a knowledge base, and demos. Additionally, the company offers sales contacts and social media presence for customers to stay updated. Overall, the TEXT outlines the company's various services and resources available to customers.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo