NapoleonCat recenze softwaru pro služby zákazníkům na sociálních sítích

Recenze softwaru pro obsluhu zákazníků na sociálních sítích prostřednictvím platformy NapoleonCat. Srovnání s ostatními podobnými řešeními a hodnocení na věrohodných recenzních portálech.

NapoleonCat recenze softwaru pro služby zákazníkům na sociálních sítích
Compare NapoleonCat recenze softwaru pro služby zákazníkům na sociálních sítích with other in: How NapoleonCat recenze softwaru pro služby zákazníkům na sociálních sítích is doing on review portals
4.7
Average rating based on data from trusted review portals
151 reviews

Platforma NapoleonCat pro služby zákazníkům na sociálních sítích nabízí nástroje, které firmám pomáhají poskytovat podporu a podporovat zapojení na sociálních sítích. V této recenzi se budeme zabývat jejími funkcemi, výhodami a nevýhodami.

Pricing
Starting from:
$ 31   za měsíc
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: 1
Free version: No

Martina Durisinova

Editor's rating

Martina Durisinova
Overall rating
4.3
Uživatelská zkušenost
4.5
Ceník
4
Implementace
4.5

Key takeaways

Pros

  • Uživatelsky přívětivý design
  • Možnosti automatizace
  • Podrobný reporting a analytika

Cons

  • Chybějící oznámení
  • Někomu se může zdát služba drahá

Začínáme se službou NapoleonCat

Registrace do NapoleonCat je velmi snadná. Jakmile vyplníte základní informace, program vás ihned vyzve k propojení vašich sociálních sítí. Své stránky na Facebooku a Twitteru jsem propojil pouhým zadáním přihlašovacích údajů. U Instagramu jsem musel nejprve nakonfigurovat oprávnění služby NapoleonCat. To mi však zabralo jen několik sekund.

NapoleonCat - propojte profily, které spravujete

Poté, co jsem to udělal, byly mé profily na sociálních sítích připraveny k použití.

Druhým krokem, který NapoleonCat navrhl, bylo sledování mých konkurentů. Jako vzorek jsem si vybral vlastní stránku NapoleonCat na Facebooku. Poté jsem stiskl tlačítko Začít používat NapoleonCat.

NapoleonCat - sledování vašich konkurentů

Nastavení bylo neuvěřitelně snadné a rychlé. Po několika vteřinách jsem byl přenesen na svůj ovládací panel, kde se objevilo vyskakovací uvítací okno.

NapoleonCat - vyskakovací okno s pozdravem

Funkce a vlastnosti NapoleonCat na sociálních sítích

NapoleonCat je vybaven množstvím užitečných funkcí a vlastností, které vám pomohou spravovat přítomnost vaší značky na sociálních sítích. Všechny interakce se zákazníky ukládá do schránky, kde je můžete dále kategorizovat.

NapoleonCat - schránka pro zprávy

NapoleonCat samozřejmě umožňuje nastavit, jaký typ interakcí se zákazníky chcete dostávat do své schránky.

NapoleonCat - konfigurace schránky s příchozí poštou

Jakmile přijde nová zpráva nebo komentář, automaticky se přidá na karty Nové a Úkoly v doručené poště.

Kromě správy komunikace se zákazníky vám NapoleonCat umožňuje plánovat příspěvky na připojených kanálech sociálních médií.

NapoleonCat - nastavení rozpisu příspěvků

Toto řešení také nabízí různé přehledy a analýzy ke stažení. Můžete vytvářet nové reporty nebo je naplánovat na později. Samozřejmě máte možnost tato data exportovat. NapoleonCat vám to umožní ve formě listu Excelu nebo souboru PNG.

NapoleonCat - reportování a analytika

Kliknutím na možnost Automatické moderování v nabídce na levé straně můžete nastavit automatizaci pro své profily na sociálních sítích. NapoleonCat umožňuje nastavit pravidla automatizace od začátku nebo můžete použít některou z předpřipravených šablon.

NapoleonCat - pravidla automatického moderování

Poslední funkcí, o které chci krátce pohovořit, jsou návrhy funkcí NapoleonCat. Zde se můžete podívat, které funkce jsou ve vývoji, a můžete navrhnout, co byste chtěli, aby byly přidány, stejně jako to, co již bylo spuštěno. Líbilo se mi to, protože to poskytuje transparentnost a umožňuje zákazníkům NapoleonCat cítit se jako součást procesu tvorby softwaru.

NapoleonCat - návrhy funkcí

Uživatelská zkušenost ze sociálních sítí NapoleonCat

Software NapoleonCat je velmi reaktivní. Nechal jsem si napsat vzorovou zprávu od odběratele do své firmy a reagovat na příspěvek na Facebooku. Tyto interakce se okamžitě zobrazily v rozhraní NapoleonCat.

Chyběla mi nějaká drobnost, a to karta s upozorněními. Něco takového, co vám dá jasně a zřetelně najevo, že jste dostali novou zprávu. Rozhodně mi to však nezkazilo zážitek.

NapoleonCat - interakce v rozhraní

Kliknutím na každou interakci ji můžete otevřít a dále spravovat. NapoleonCat vám umožní na ni odpovědět nebo odpovědět a archivovat. Má v sobě dokonce zabudovaný překladač, který může ušetřit spoustu času.

NapoleonCat - odpovězte na interakci

Odpovědi jsou v uživatelském rozhraní agenta i zákazníka opravdu rychlé. Kromě odesílání běžného textu můžete používat GIFy a emotikony a přidávat obrázky a soubory z počítače. Kromě toho můžete ke každé konverzaci přidávat interní poznámky a pomocí tlačítka Odeslat ke konzultaci odesílat interakce e-mailem. K interakci můžete přiřadit uživatele, nebo to systém udělá automaticky za vás. Velmi mi to připomíná systém ticketingu.

Kliknutím na tři tečky vedle zprávy zákazníka můžete interakci přiřadit značky a také sentiment. To vám nejen pomůže uspořádat komunikaci se zákazníky, ale také vám to umožní vytvářet podrobnější a na míru šité zprávy.

NapoleonCat - přiřadit štítky zpráv

Kliknutím na malé znaménko pulsu vedle tří teček zobrazíte protokol aktivit s časovými značkami.

NapoleonCat - data interakcí s časovými značkami

Ceník

NapoleonCat má 2 hlavní úrovně předplatného, jejichž cena závisí na počtu profilů, které chcete připojit, a počtu uživatelů, kteří budou mít přístup k vašemu účtu NapoleonCat. Níže se budu zabývat nejlevnějšími verzemi obou úrovní, takže mějte na paměti, že na základě vaší vlastní konfigurace může být cena vyšší.

Standard

Za 31 dolarů měsíčně můžete nastavit 3 profily na sociálních sítích a mít jednoho systémového uživatele. Při ročním účtování se cena vyšplhá na 25,82 USD/měsíc. Tato úroveň umožňuje přejít až na 10 profilů a 3 uživatele s dalšími náklady. Můžete plánovat obsah, přiřazovat příchozí zprávy různým členům týmu a pracovat s analýzou.

Pro

S tímto plánem můžete připojit 3 profily sociálních médií a jednoho uživatele systému za 76 USD/měsíc účtovaných měsíčně nebo 63,31 USD/měsíc účtovaných ročně. Nejoblíbenější úroveň NapoleonCat má nastavený limit pro 100 profilů na sociálních sítích a 30 uživatelů, takže je vhodná pro větší týmy s vyšší angažovaností na sociálních médiích. Zahrnuje všechny funkce z balíčku Standard a navíc doplňky, jako je vyhledávání v doručené poště, automatické moderování, přehledy o výkonnosti týmu, 2FA, školení 1 na 1 při nástupu a další.

Vlastní

Za cenu od 465 USD měsíčně můžete kontaktovat tým NapoleonCat a nastavit si plně přizpůsobenou úroveň plánu, který vám bude vyhovovat. Obsahuje všechny funkce z balíčku Pro, s výjimkou toho, že většina funkcí je neomezená.

Závěr

NapoleonCat je intuitivní a reaktivní software pro správu sociálních médií. Ačkoli by se dalo namítnout, že to je vše, co je, dokážu si představit jeho využití jako spolehlivé platformy pro zákaznický servis. Díky mnoha funkcím a uživatelsky přívětivému designu je skvělým řešením pro každou firmu, která usiluje o zapojení prostřednictvím sociálních médií.

Přestože nic není bez chyb, NapoleonCat nenechává mnoho věcí, po kterých by se dalo toužit. Nese některé funkce, které najdete ve většině ticketovacích systémů, což ho staví nad jednoduchý nástroj pro plánování příspěvků na sociálních sítích.

Časté problémy a potíže

Mám potíže s připojením účtů sociálních sítí ke službě NapoleonCat.

Nejprve si zkontrolujte přihlašovací údaje ke každému účtu na sociálních sítích. Pokud máte stále problémy, zkuste účty v NapoleonCat odpojit a znovu připojit. Přejděte do Nastavení > Účty sociálních médií a klikněte na tlačítko Odpojit vedle účtu, který chcete odpojit. Přihlaste se ke svému účtu a povolte NapoleonCatu přístup k účtu kliknutím na tlačítko Připojit.

Naplánované příspěvky se nezobrazují.

To může být způsobeno několika příčinami. Nejprve se ujistěte, že je NapoleonCat stále připojen k danému účtu na sociální síti. Pokud je připojen, zkontrolujte stav naplánovaných příspěvků. V případě stavu “Nepovedlo se” může být problém s obsahem nebo formátováním příspěvku. Můžete zkusit příspěvek upravit a znovu naplánovat. Pokud je příspěvek označen jako “Nevyřízený”, může být jednoduše zařazen do fronty pro pozdější zveřejnění.

Product reviews

Uvažujete o společnosti Tidio pro zákaznickou podporu na sociálních sítích? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si vedla během našeho obecného testu.

Tidio recenze softwaru pro služby zákazníkům na sociálních sítích

Tidio je softwarové řešení pro služby zákazníkům na sociálních sítích, které získává dobré recenze na ratingových portálech. Bohužel však chybí klíčová funkce. Cena začíná na $19 za měsíc a existuje jedna zkušební verze. Tidio nabízí mnoho funkcí pro sociální sítě, ale uživatelská zkušenost s nimi není ideální.

Software pro sledování zákazníků se připojí k přáním vaší společnosti. S tímto softwarem máte všechna data uložena a můžete je kdykoli najít.

Software pro sledování zákazníků

Text popisuje dva důležité prvky digitální marketingové strategie. Prvním prvkem je výzva k akci (CTA), která motivuje uživatele k následujícímu kroku a může být na webu, v emailových kampaních nebo jiných reklamních formách. Druhým prvkem je software pro sledování hovorů, který pomáhá manažerům a supervizorům standardizovat postupy podpory v call centrech. LiveAgent je doporučen jako účinný nástroj pro komunikaci se zákazníky v call centrech. Rovněž jsou zmíněny další nástroje pro call centra.

Chcete se o společnosti Intelius dozvědět více? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak funguje a jak si vedl v našich testech.

Recenze Intelius

LiveAgent nabízí vícekanálový helpdesk a komplexní řešení pro různé typy podniků. Referral marketing zvyšuje spokojenost zákazníků a výnosy. Spy Dialer je bezplatná služba pro reverzní vyhledávání telefonních čísel s průměrným hodnocením. Truecaller poskytuje reverzní vyhledávání telefonů a pokročilé funkce za měsíční cenu. Zákaznický portál umožňuje 24/7 samoobsluhu a vyšší spokojenost zákazníků. Komunikační schopnosti a znalosti produktů jsou důležité pro call centra s minimalizací front.

Uvažujete o Dialfire pro zákaznickou podporu vašeho call centra? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si služba vedla během našeho obecného testu.

Recenze softwaru call centra Dialfire

Dialfire is a call center software with solid features and documentation. However, the user interface could be improved and there are some issues with call quality. The pricing plans range from pay as you go to enterprise, with varying levels of features and costs. There have been some reports of difficulties and problems with the software, such as call quality and the inability to display the correct phone numbers.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo