Recenze softwaru Re:amaze pro služby zákazníkům na sociálních sítích

Re:amaze je dobrým nástrojem pro komunikaci se zákazníky na sociálních sítích, s integrací s Twitterem a jednoduchým procesem integrace. Nabízí funkce jako automatizace pracovních postupů, šablony odpovědí a základní reporty. Ceny začínají na 29 dolarů měsíčně na člena týmu. Systém ticketingu na sociálních médiích může být poněkud nevýrazný, ale celkově nabízí dobré funkce.

Recenze softwaru Re:amaze pro služby zákazníkům na sociálních sítích
Compare Recenze softwaru Re:amaze pro služby zákazníkům na sociálních sítích with other in: How Recenze softwaru Re:amaze pro služby zákazníkům na sociálních sítích is doing on review portals
4.7
Average rating based on data from trusted review portals
242 reviews

Re:amaze nabízí skvělé funkce softwaru pro zákaznický servis na sociálních sítích, který nabízí i integraci s Twitterem. Co dalšího umí dobře, se dozvíte v naší recenzi níže.

Pricing
Starting from:
$ 29   za měsíc
Equal to LiveAgent's Large plan Liveagent pricing
Free trial: 1
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.2
Uživatelská zkušenost
4.5
Ceník
3
Implementace
5

Key takeaways

Pros

  • Velmi rychlá a snadná integrace se sociálními kanály
  • Skvělé rozhraní
  • Skvělé možnosti organizování tiketů
  • Žádné chyby, žádné problémy

Cons

  • Tikety nemusí nutně odrážet funkčnost jednotlivých sociálních kanálů
  • Není to nejlevnější dostupné řešení

Začínáme s funkcemi nástroje pro sociální sítě Re:amaze

Re:amaze vám umožní začít s bezplatnou zkušební verzí, takže si nemusíte hned vybírat plán. Po zadání údajů do registračního formuláře vám Re:amaze pomůže nastavit, co potřebujete. Nabídla mi možnosti nastavení chatu, e-mailu, SMS/MMS, často kladených otázek nebo sociálních médií. Vybral jsem si možnost sociálních médií, protože na tu se v této recenzi zaměříme. K dispozici je také možnost tuto část nastavení zcela přeskočit.

Re:amaze - začínáme

V dalším kroku po výběru nastavení sociálních médií můžete integrovat Facebook, Instagram a Twitter. Všechny tři integrace lze velmi snadno dokončit. Integrace účtu Facebook je zcela standardní, stejně jako integrace Twitteru. Integrace Instagramu mi poskytla několik chytrých možností pro import zpráv a oznámení. Dokončení všech tří integrací trvá doslova několik sekund a během procesu jsem nezaznamenal žádné potíže.

Re:amaze - nastavení sociálních sítí

Po dokončení a pokračování v dalším kroku vám Re:amaze připomene, že všechna nastavení funkcí lze upravit v nastavení aplikace. Poté budete přesměrováni přímo do systému tiketů sociálních médií a můžete se s ním začít seznamovat. Re:amaze automaticky načítá vaše zprávy, což je skvělá věc. Většina ostatních softwarových řešení pro služby zákazníkům v sociálních médiích tuto možnost nabízí, ale ne vždy funguje spolehlivě.

Re:amaze - ticketing na sociálních sítích

Organizace tiketů v Re:amaze je skvělá a jde docela do hloubky. Tikety můžete kategorizovat nejen podle jejich kanálů, ale každý z kanálů má své vlastní podkategorie pro snadnou organizaci. Takto můžete snadno třídit tikety sociálních médií a zobrazovat jen ty, které chcete. Mezi podkategorie organizace tiketů patří čekající, přihlášené, nevyřešené, nezařazené, vyřešené, archivované, zúčastněné a další.

Re:amaze - organizace tiketů

Funkce a vlastnosti nástroje pro sociální sítě Re:amaze

Re:amaze nabízí v každém plánu integraci sociálních médií a další funkce související s komunikací se zákazníky. Integrace sociálních médií jsou přímo propojeny se systémem ticketingu Re:amaze, který nabízí skvělé možnosti organizace a snadnou kategorizaci tiketů na základě kanálů i stavu tiketu. Většina funkcí pro komunikaci přes sociální média se přenáší z ticketovacího systému a můžete je využít v tiketech pro sociální média. Patří mezi ně funkce pro správu tiketů nebo také funkce pro kontaktování.

Re:amaze - přidání nového kontaktu

Kromě funkcí ticketingu sociálních médií se můžete spolehnout i na další věci. Jednou z nich jsou automatizační funkce, mezi které patří šablony odpovědí, pracovní postupy, funkce zákaznického záměru a různí boti. Re:amaze nabízí také funkce reportování konverzací a zpráv, stejně jako pracovních postupů, značek a výkonnosti zaměstnanců. Poslední tři jmenované funkce jsou k dispozici pouze v dražších plánech.

Re:amaze - přehled analytiky

Re:amaze funkce sociálních médií uživatelské zkušenosti

Spolupráce s Re:amaze se zpočátku jeví jako smíšená záležitost. Je to skvěle vypadající systém, který zdánlivě dělá všechno perfektně. První problém, kterého jsem si všiml, je, že jsem nedostal žádné oznámení o příchozí zprávě v Messengeru. Musel jsem systém obnovit a ručně vyhledat nějaké oznámení v rámci doručené pošty. Jakmile jsem je našel, situace se s rozhraním uvnitř tiketu opět zlepšila. Později jsem zjistil, že je třeba oznámení aktivovat ručně, což se mi zdá jako zvláštní volba. Tato funkce by podle mého názoru měla fungovat hned poté, co začnete nástroj používat.

Re:amaze - rozhraní uvnitř tiketu

Odpovídání je docela příjemný zážitek. Mohl jsem kliknutím přidat soubory a přílohy nebo je přetáhnout přímo do zprávy. Měl jsem také možnost vkládat šablony odpovědí, emotikony a zvolit změnu stavu, která se uplatní při odpovědi na zprávu. Není to nejbohatší sada funkcí, jakou jsem kdy viděl v ticketovacím systému pro zákaznický servis na sociálních sítích, ale poskytuje většinou vše, co můžete potřebovat k efektivní komunikaci.

Re:amaze - poznámka v rámci tiketu

Odpovídání je docela příjemný zážitek. Mohl jsem kliknutím přidat soubory a přílohy nebo je přetáhnout přímo do zprávy. Měl jsem také možnost vkládat šablony odpovědí, emotikony a zvolit změnu stavu, která se uplatní při odpovědi na zprávu. Není to nejbohatší sada funkcí, jakou jsem kdy viděl v ticketovacím systému pro zákaznický servis na sociálních sítích, ale poskytuje většinou vše, co můžete potřebovat k efektivní komunikaci.

Re:amaze - funkce odpovídání

Funkce zůstávají stejné pro všechny tikety, bez ohledu na to, zda jsou z Facebooku, Instagramu nebo Twitteru. To je na jednu stranu dobře, protože to odstraňuje zmatek při odpovídání a umožňuje vám to pohodlně se orientovat ve stejném pracovním postupu napříč všemi tikety ze sociálních sítí bez ohledu na jejich zdroj. Na druhou stranu se zdá, že Re:amaze zapomíná na to, že každá síť sociálních médií nabízí jinou sadu funkcí, které by se mohly dobře uplatnit, kdyby byly umístěny do systému tiketů sociálních médií Re:amaze.

Re:amaze - tiket na Instagramu

Funkce pro sociální sítě v aplikaci Re:amaze jsou obecně velmi dobré a nabízejí stabilní a spolehlivý pracovní postup bez zádrhelů. Re:amaze vás však pravděpodobně neohromí tolik, jak byste očekávali. Integrace se provádějí velmi snadno, přesto se zdá, že prostředí ticketingu sociálních médií je ve srovnání s některými jinými řešeními poněkud nevýrazné. Neznamená to, že by nebylo vysoce funkční, právě naopak. Re:amaze se jen zdá, že mu chybí jakýsi “wow” faktor.

Ceník Re:amaze

Re:amaze nabízí tři hlavní cenové plány a další dva plány, které jsou určeny pro startupy a podniky. Každý plán nabízí funkce sociálních médií, což znamená, že získáte přístup k integracím Facebooku, Instagramu a Twitteru bez ohledu na to, který z nich si vyberete. Hlavní věc, na kterou se musíte při rozhodování zaměřit, je zbytek funkcí, které se v jednotlivých cenových plánech Re:amaze liší. Pojďme se na ně podívat a zjistit, co získáte.

Basic

Základní plán (Basic) stojí 29 dolarů měsíčně na člena týmu při měsíčním vyúčtování nebo 27,55 dolaru měsíčně na člena týmu při ročním vyúčtování. Získáte neomezený počet e-mailových schránek, live chat, kanály sociálních médií, veřejné a interní FAQ, automatizaci pracovních postupů, šablony odpovědí, integraci webových stránek, chatboty, proaktivní zprávy, základní reporty, záměry zákazníků a další.

Pro

Plán Pro stojí 49 dolarů měsíčně na člena týmu při měsíčním vyúčtování nebo 46,55 dolaru měsíčně na člena týmu při ročním vyúčtování. Získáte všechny funkce z plánu Basic a také účty pro více značek, živé zobrazení návštěvníků webu, pokročilé reportování, SMS a hlasové kanály, vlastní hostovanou doménu, přizpůsobitelný vzhled e-mailu, stavovou stránku a další.

Plus

Plán Plus stojí 69 USD měsíčně na člena týmu při měsíčním vyúčtování nebo 65,55 USD měsíčně na člena týmu při ročním vyúčtování. Získáte všechny funkce z předchozích plánů a také živé sdílení obrazovky, oddělení, vykazování výkonnosti zaměstnanců, směny a dny dovolené zaměstnanců, přizpůsobitelné role zaměstnanců, hodnocení spokojenosti zákazníků, videohovory v chatu, volitelný klasický režim chatu, historii úprav článků FAQ a další.

Starter

Plán Starter stojí 59 dolarů měsíčně, přičemž je k dispozici pouze měsíční fakturace. Nabízí všechny funkce základního plánu pro neomezený počet členů týmu za jednotnou cenu. Dodává se však s limitem 500 zodpovězených konverzací za měsíc.

Enterprise

Plán Enterprise nabízí vlastní ceny přizpůsobené vašim potřebám. Je určen pro rostoucí firmy, které vyžadují škálovatelnost.

Závěr

Re:amaze nabízí vše, co potřebujete k práci se sociálními médii, a dokonce má integraci s Twitterem, což není tak běžné, jak byste si mohli myslet. Proces integrace je extrémně rychlý a jednoduchý a Re:amaze nabízí velmi dobrého vestavěného průvodce, který vám pomůže postarat se o nastavení velmi snadno. Skvělé je také ticketování sociálních médií, ale nemohu se zbavit pocitu, že v něm zůstává něco, co by mohlo být žádoucí. To by vás však nemělo odradit od toho, abyste o tomto velmi schopném řešení uvažovali jako o svém specializovaném softwaru pro služby zákazníkům sociálních médií.

Časté problémy a potíže

Nemohu propojit svou stránku na Facebooku s Re:amaze

Tento problém je nejčastěji způsoben uživatelskými rolemi nastavenými na vaší firemní stránce na Facebooku. Stránku budete moci připojit pouze v případě, že máte plný administrátorský přístup. To je nejpravděpodobnější důvod, proč v integraci Re:amaze neuvidíte svou firemní stránku na Facebooku. Musíte zkontrolovat role své stránky a ujistit se, že jste Re:amaze udělili všechna potřebná oprávnění pro práci s vaší stránkou.

Re:amaze nenačítá komentáře ani přímé zprávy na Instagramu

Tento problém může souviset s vaším účtem na Instagramu. Ujistěte se, že je nastaven na firemní účet, jinak se Re:amaze nebude moci s vaším účtem spojit. Překontrolujte nastavení účtu v aplikaci Instagram. Otevřete nastavení a přejděte do Centra účtů, abyste zjistili, zda je váš účet firemní.

Product reviews

Uvažujete o Zendesku pro zákaznickou podporu na sociálních sítích? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si služba vedla během našeho obecného testu.

Recenze softwaru Zendesk pro služby zákazníkům na sociálních sítích

LiveAgent je softwarové řešení pro zákaznickou podporu, které nabízí funkce Integrace Alternativy, Podporu Portálu zákaznické podpory a Migraci dat. Mezi populární produkty patří Telefonní systémy VoIP, Samoobslužný software a Software pro správu e-mailů. Společnost poskytuje také partnerský program a akademii pro zákazníky. LiveAgent nabízí podporu přes několik sociálních sítí a má bezpečnostní zásady GDPR.

Uvažujete o službě LiveAgent pro zákaznickou podporu na sociálních sítích? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si vedl během našeho obecného testu.

Recenze LiveAgent softwaru pro služby zákazníkům na sociálních sítích

TEXT obsahuje recenze různých softwarů pro služby zákazníkům na sociálních sítích, včetně LiveAgent, NapoleonCat, Tidio, Sprout Social, Freshdesk a Zoho Desk. Je zde také zmíněn content writer v LiveAgent, Alexander Šípka, který se věnuje tvorbě novinek a editaci produktových videí. LiveAgent nabízí funkce integrace, alternativy, portál zákaznické podpory, migraci dat, dostupnost systému a další služby. Text také zmíní o partnerském programu, spolupráci s firmou a popularitě software pro zákaznickou podporu.

Zvažujete Zoho Desk pro zákaznickou podporu sociálních médií? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si služba vedla během našeho obecného testu.

Recenze softwaru Zoho Desk pro služby zákazníkům na sociálních sítích

Z textu vyplývá zkušenost s používáním aplikace Zoho Desk pro poskytování zákaznické podpory na sociálních médiích. Aplikace je integrovaná s Facebookem, Instagramem a Twitterem a umožňuje přijímat interakce se zákazníky a vytvářet tikety podpory. K dispozici jsou také funkce, jako například časovač, round-robin a vzdálená pomoc s rozšířenou realitou. Nicméně uživatelská zkušenost může být omezená kostrbatým rozhraním a omezenými možnostmi přidávání GIFů a emotikonů. Celkově aplikace nabízí efektivní řešení pro poskytování podpory na sociálních médiích.

Uvažujete o službě Zendesk pro zákaznickou podporu vašeho call centra? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si vedl během našeho obecného testu.

Recenze softwaru call centra Zendesk

LiveAgent offers a variety of customer support software services, including phone systems and helpdesk software for startups. The company also provides migration services and has won awards for its VoIP partnerships. The website offers a free trial and sales contacts can be found on the site. Quality Unit, LLC, owns LiveAgent, and adheres to GDPR and security protocols.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo