Hodnocení znalostní báze Bitrix24

Hodnocení Bitrix24 - rozsáhlá a komplexní funkce pro tvorbu znalostní báze, ale časově náročný proces pro některé uživatele. Nabízí mnoho možností přizpůsobení a snadno se používá, jakmile si na něj uživatel zvykne. 4.1 průměrné hodnocení z trusted review portals.

Hodnocení znalostní báze Bitrix24
Compare Hodnocení znalostní báze Bitrix24 with other in: How Hodnocení znalostní báze Bitrix24 is doing on review portals
4.1
Average rating based on data from trusted review portals
1575 reviews

Znalostní báze Bitrix24 je rozsáhlá funkce velmi podobná populárním nástrojům pro tvorbu webových stránek. To může být jak dobrá, tak špatná věc v závislosti na tom, jaký typ uživatele jste a co od softwaru se znalostní bází očekáváte. Někteří uživatelé mohou ocenit…

Pricing
Starting from:
$ 49   za měsíc
Equal to LiveAgent's Free plan Liveagent pricing
Free trial: Yes
Free version: No

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
3.7
Uživatelská zkušenost
5
Ceník
3
Implementace
3

Key takeaways

Pros

  • Pokročilý způsob vytváření znalostní báze
  • Bohaté funkce a snadná navigace
  • Skvělé možnosti přizpůsobení

Cons

  • Pro některé uživatele může být zbytečně komplikovaný
  • Časově náročný proces sestavování

Znalostní báze Bitrix24 je rozsáhlá funkce velmi podobná populárním nástrojům pro tvorbu webových stránek. To může být jak dobrá, tak špatná věc v závislosti na tom, jaký typ uživatele jste a co od softwaru se znalostní bází očekáváte. Někteří uživatelé mohou ocenit pokročilé možnosti přizpůsobení, zatímco jiné může množství možností vyděsit. V každém případě má Bitrix24 dobře navržený nástroj pro tvorbu znalostních bází a snadno se používá, jakmile si na něj zvyknete.

Začínáme s aplikací Bitrix24

Bitrix24 je ruský software pro CMS, CRM, produktivitu, správu úkolů a spolupráci, který byl založen v roce 1998 a jehož první oficiální verze vyšla v roce 2003. Je oblíbenou volbou mnoha malých i velkých firem po celém světě díky široké sadě funkcí, která dává uživatelům možnost pracovat s mnoha nástroji v jednom univerzálním řešení.

Ti, kteří znají Bitrix24, vědí, že registrace je velmi snadná, stačí vyplnit registrační formulář a potvrdit e-mailovou adresu. Poté získáte přístup ke svému účtu Bitrix24 a můžete se začít seznamovat s uživatelským rozhraním. Pro účely této recenze jsem použil webovou aplikaci Bitrix24, a přestože jsem s ní již obeznámen, chvíli mi trvalo, než jsem si začal pamatovat, jak se v ní efektivně pohybovat.

Přehled kanálů Bitrix24

Uživatelské rozhraní dělá, co může, aby bylo přehledné, ale někdy může být frustrující, zejména pokud chcete pracovat s více nástroji a funkcemi najednou. Bitrix24 je velmi rozsáhlé řešení, které pokrývá nejoblíbenější možnosti CRM a další. To vysvětluje, proč není pro nové uživatele nejjednodušší zvládnout menu a rozhraní.

Možnosti nabídky jsou neuvěřitelné, nabízí opravdu mnoho, takže když začnete Bitrix24 používat, chvíli vám potrvá, než si na ně zvyknete. Najít funkci znalostní báze může být proto poměrně náročný úkol, pokud nevíte, kde začít hledat. Funkce znalostní báze se skrývá pod sekcí Firma v levém menu. Jakmile kliknete na Společnost, uvidíte v horním panelu nabídky možnost Znalostní báze.

Přehled struktury společnosti Bitrix24

Uživatelské prostředí a funkce

Úvod do znalostní báze Bitrix24 vypadá docela dobře. Je to díky dobře navržené uvítací obrazovce, která vám nabízí dvě možnosti – vytvořit novou znalostní bázi nebo nahlédnout do průvodce nápovědou. Jakmile kliknete na Vytvořit novou znalostní bázi, příjemný zážitek pokračuje. Máte možnost vybrat si šablonu znalostní báze, která vám pomůže začít, nebo můžete začít od nuly. Ať tak či onak, to, co následuje, jsou velké možnosti přizpůsobení.

Přizpůsobte si svou znalostní databázi Bitrix24

Celý nástroj pro tvorbu znalostní báze je velmi podobný nástrojům pro tvorbu webových stránek, jako je Wix. To lze považovat za dobrou i špatnou věc, záleží na úhlu pohledu. Sestavovač je pro firmy skvělým způsobem, jak plánovat, navrhovat a spravovat svou znalostní bázi, ale zároveň může jít o časově velmi náročný proces, zejména pro uživatele bez afinity k vytváření webových stránek. Kreativci mohou s potěšením popustit uzdu své tvořivosti, zatímco uživatelé, kteří potřebují funkční znalostní bázi ihned po vybalení z krabice, mohou být zklamáni. Nástroj pro tvorbu znalostních bází se však používá intuitivně a snadno se v něm orientuje.

Bitrix24 - úprava vzhledu vaší znalostní báze

Editor znalostní báze Bitrix24 umožňuje přizpůsobit prakticky cokoli. Můžete přidávat nové bloky a vybírat z nepřeberného množství možností – textových polí, obrázků, videí a nadpisů, stejně jako prvků webových stránek, jako jsou menu, zápatí, tlačítka, odkazy, pole CRM nebo dokonce internetový obchod. Nevím, proč by někdo chtěl do své znalostní báze přidávat online obchod, ale je asi hezké mít tuto možnost k dispozici. Tento editor znalostní báze je opravdu něco jiného a vždy v něm najdete to, co potřebujete, za jakýchkoli okolností.

Přizpůsobení znalostní báze Bitrix24

Vzhledem k množství možností je však příliš snadné vytvořit špatně navržený web, aniž byste to měli v úmyslu, zejména pokud vám chybí základní znalosti o uživatelských rozhraních a uživatelském prostředí. Proto je nutné určité plánování, než začnete skutečně vytvářet samostatné stránky pro své články. To může být problematické zejména pro firmy s velkým objemem témat, která potřebují pokrýt, navíc se musíte rozhodnout, jak přesně má vaše znalostní báze vypadat a jak se v ní má pohybovat. Už jen možnosti textových polí mohou být pro některé uživatele samy o sobě ohromující.

Bitrix24 - Přidejte blok do své znalostní báze

Jakmile najdete vhodný prvek textového pole pro svůj návrh, můžete začít psát. Existuje mnoho možností s různým složením a designem, takže vřele doporučuji nejprve provést plánování stránky. Bitrix24 nabízí přímočarou sadu možností formátování textu, která nezklame. Můžete očekávat obvyklou sadu, jakou vidíte v populárních textových editorech – možnosti tučného písma, kurzívy a podtržení, nastavení zarovnání, možnosti odkazů, nastavení barvy textu a pozadí a další.

Bitrix24 - Vytvoření nové stránky

Celkově lze říci, že editor znalostní báze v Bitrix24 se používá poměrně snadno, ale musíte si na něj chvíli zvykat. Jak jsem již zmínil, ne každý uživatel se chce zabývat plnohodnotným editorem webových stránek. Pokud potřebujete rychle vytvořit jednoduchou znalostní bázi, doporučuji zůstat jen u několika prvků a rozhodně využít šablonu jako výchozí bod. Usnadní vám to práci a urychlí ji.

Ceník

Cenovým plánům Bitrix24 jsme se věnovali v jiném přehledu funkcí, ale pro jistotu si je projděme ještě jednou. Bitrix24 nabízí čtyři cenové plány, přičemž každý z nich přidává nové funkce za vyšší cenu. Všechny plány obsahují znalostní bázi, ale ty dražší přidávají několik dalších souvisejících funkcí. V bezplatném plánu získáte firemní znalostní bázi.

Bezplatný plán

Tento plán je zcela zdarma a zahrnuje jednu firemní znalostní databázi a další funkce, jako je 5 GB úložiště, funkce pro spolupráci, správa úkolů a projektů, úložný disk, nástroj pro tvorbu webových stránek a další.

Plán Basic

Základní plán ‘Basic’ stojí 49 dolarů měsíčně pro 5 uživatelů. Přidává možnost mít tři firemní znalostní báze a všechny funkce z bezplatného plánu. Získáte také 24GB úložiště, možnost online obchodu, možnosti CRM a další.

Standard

Plán Standard stojí 99 dolarů měsíčně pro 50 uživatelů. Můžete mít pět firemních znalostních bází a navíc znalostní bázi projektu a možnost přizpůsobit oprávnění znalostní báze. Přidává marketingové funkce a online správu dokumentů.

Plán Professional

Tento plán je nejdražší a stojí 199 dolarů měsíčně pro 100 uživatelů. Můžete mít neomezený počet znalostních bází se všemi funkcemi znalostních bází z předchozích plánů. Získáte kompletní sadu funkcí s automatizacemi, nástroji pro řízení lidských zdrojů a dalšími funkcemi.

Závěr

Funkce znalostní báze Bitrix24 je v podstatě plnohodnotný editor webových stránek, který umožňuje uživatelům zcela přizpůsobit celé prostředí znalostní báze pro každého uživatele. I když pravděpodobně nenajdete funkčně bohatší funkci znalostní báze, najdete mnoho funkcí, které jsou jednodušší na používání a implementaci. Tvůrce znalostní báze je silnou stránkou Bitrix24, ale také jeho slabinou. To, co jednomu uživateli může připadat úžasné, může jiný uživatel považovat za zbytečné a zdlouhavé. Pokud hledáte software pro tvorbu znalostní báze, který vám umožní hluboké přizpůsobení a úpravu znalostní báze, našli jste ho. Pokud požadujete něco jednoduššího, snadněji použitelného a implementovatelného, měli byste se poohlédnout jinde.

Časté problémy a potíže

Nemohu najít znalostní databázi ve službě Bitrix24

Znalostní databázi naleznete pod položkou Company – ‘Společnost’ v levém panelu nabídky. Klikněte na ni a poté v horní nabídce vyberte položku Znalostní báze.

Nevím, jak vytvořit znalostní databázi v aplikaci Bitrix24

Znalostní báze Bitrix24 funguje jako nástroj pro tvorbu webových stránek, podobně jako služby jako Wix. Můžete si vytvořit prázdnou stránku nebo pracovat se šablonou. Každý prvek na stránce lze libovolně přizpůsobit nebo odstranit. Nové prvky můžete přidávat kliknutím na tlačítko Přidat blok. Proces může být zpočátku trochu skličující, ale s trochou trpělivosti a praxe (a s využitím průvodce nápovědou, který je součástí znalostní báze pod tlačítkem s otazníkem) se vám jistě podaří vytvořit působivou znalostní bázi.

Product reviews

Uvažujete o společnosti Tidio pro zákaznickou podporu na sociálních sítích? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si vedla během našeho obecného testu.

Tidio recenze softwaru pro služby zákazníkům na sociálních sítích

Tidio je softwarové řešení pro služby zákazníkům na sociálních sítích, které získává dobré recenze na ratingových portálech. Bohužel však chybí klíčová funkce. Cena začíná na $19 za měsíc a existuje jedna zkušební verze. Tidio nabízí mnoho funkcí pro sociální sítě, ale uživatelská zkušenost s nimi není ideální.

Chcete se o společnosti Intelius dozvědět více? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak funguje a jak si vedl v našich testech.

Recenze Intelius

LiveAgent nabízí vícekanálový helpdesk a komplexní řešení pro různé typy podniků. Referral marketing zvyšuje spokojenost zákazníků a výnosy. Spy Dialer je bezplatná služba pro reverzní vyhledávání telefonních čísel s průměrným hodnocením. Truecaller poskytuje reverzní vyhledávání telefonů a pokročilé funkce za měsíční cenu. Zákaznický portál umožňuje 24/7 samoobsluhu a vyšší spokojenost zákazníků. Komunikační schopnosti a znalosti produktů jsou důležité pro call centra s minimalizací front.

Myslíte si, že je nejvyšší čas začít používat chatboty ve vaší společnosti pro zákaznickou podporu? Možná byste měli zvážit použití nástroje Manychat.

Recenze bota Manychat

The given TEXT provides information about a company named Quality Unit LLC and its offerings such as software for customer support, VoIP phone systems, and partner programs. The TEXT also includes a variety of resources for customers, such as webinars, a knowledge base, and demos. Additionally, the company offers sales contacts and social media presence for customers to stay updated. Overall, the TEXT outlines the company's various services and resources available to customers.

Zvažujete Re:amaze pro zákaznickou podporu na sociálních sítích? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si služba vedla během našeho obecného testu.

Recenze softwaru Re:amaze pro služby zákazníkům na sociálních sítích

Zvažujete Re:amaze pro zákaznickou podporu na sociálních sítích? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si služba vedla během našeho obecného testu.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo