Recenze báze znalostí Guru

Recenze software pro znalostní bázi Guru nabízí dobře propracované funkce a vizuálně příjemné uživatelské rozhraní. Nabízí i bezplatnou zkušební verzi a cenově dostupné plány. Možnosti přizpůsobení článků jsou velké a umožňují přidávat přílohy, média nebo značky.

Recenze báze znalostí Guru
Compare Recenze báze znalostí Guru with other in: How Recenze báze znalostí Guru is doing on review portals
4.6
Average rating based on data from trusted review portals
1641 reviews

Guru je dobře vybavený software znalostní báze, který vám může přinést některé z nejlepších funkcí. Přečtěte si více o funkcích znalostní báze Guru v naší recenzi.

Pricing
Starting from:
$ 10   za měsíc
Equal to LiveAgent's Small plan Liveagent pricing
Free trial: 1
Free version: 1

Jana Kostelanska

Editor's rating

Jana Kostelanska
Overall rating
4.7
Uživatelská zkušenost
5
Ceník
4
Implementace
5

Key takeaways

Pros

  • Skvělý editor článků
  • Snadno použitelné rozhraní
  • Snadná navigace
  • Levný nástroj s možností bezplatného plánu

Cons

  • Specializovaný software znalostní báze

Začínáme se službou Guru

Guru nabízí bezplatnou zkušební verzi pro ty, kteří si ji chtějí nejprve vyzkoušet. Zaregistrovat se můžete pomocí jednoduchého registračního formuláře, který vyžaduje minimum informací, díky čemuž je proces méně komplikovaný. Jakmile si vytvoříte účet, obdržíte e-mail s odkazem pro potvrzení registrace. Po potvrzení můžete vyplnit informace o své společnosti a rozhodnout se, co bude hlavním cílem vašeho používání aplikace Guru. V dalším kroku budete vyzváni, abyste si vybrali oddělení a svou roli ve společnosti. V posledním kroku se můžete rozhodnout, zda se rozhodnete pro ukázkový hovor, nebo jej odmítnete.

Welcome to Guru screen

Po dokončení všech kroků můžete zahájit prohlídku produktu nebo tento krok zcela přeskočit. Průvodce je poměrně dobře zpracovaný a ukáže vám váš nový ovládací panel, integrace Guru a několik dalších věcí, které vám pomohou začít. Jakmile ji dokončíte, můžete si začít prohlížet uživatelské rozhraní, které je navrženo stejně dobře jako průvodce “Začínáme”. Guru poskytuje užitečné popisky nástrojů v celém rozhraní. Můžete na ně kliknout, pokud se chcete dozvědět více o konkrétních funkcích.

Guru - všechny sbírky

Rozhraní je kombinací černé a bílé barvy, přičemž černá barva zdůrazňuje navigační možnosti, zatímco bílá je vyhrazena pracovnímu prostoru. Tento kontrast vytváří dobrý uživatelský zážitek se snadnou navigací. V nabídkách není tolik možností, což je skvělé, protože to značně usnadňuje práci, alespoň z mého pohledu. Hlavní nabídka je umístěna na levé straně, jinde nejsou k dispozici žádné další možnosti nabídky, což navigaci ještě více zjednodušuje. Po kliknutí na jakoukoli možnost nabídky se dostanete do příslušné sekce aplikace Guru. Nalezení možnosti psaní článků je velmi snadné, protože Guru nenabízí jiné komunikační nástroje a můžete jej považovat za aplikaci určenou pro znalostní bázi.

Guru - uživatelé, skupiny a sbírky

Možnosti nabídky zahrnují domovskou obrazovku, knihovnu, úkoly, analýzu, správce karet, nastavení týmu a sbírky. Pokud chcete získat přístup k nastavení, můžete kliknout na ikonu svého profilu v pravém horním rohu a případně upravit své zkušenosti s Guru. Rozhraní také nabízí praktické karty, které obvykle obsahují podrobnosti o nejnovějších aktualizacích aplikace Guru nebo užitečné průvodce, kteří vysvětlují určité funkce.

Guru - moje knihovna

Uživatelské prostředí a funkce

Po kliknutí na možnost “Vytvořit kartu” v pravém horním rohu budete mít dvě možnosti, jak začít psát svůj první článek. Buď můžete začít psát novou kartu zcela od začátku, nebo si vytvořit šablonu. K dispozici je také možnost najít inspiraci pro tvorbu karet nebo šablon návštěvou komunity Guru. Vyzkoušel jsem obě možnosti – vytvoření nové karty i vytvoření šablony, a fungují v podstatě stejně s drobnými rozdíly.

Guru - vytvořit kartu

Po kliknutí na jednu z těchto dvou možností se zobrazí editor článku Guru. Vypadá velmi příjemně, s velkým důrazem na prázdnou část pro psaní a nerušivým panelem nástrojů umístěným v horní části rozhraní. Možnosti formátování textu jsou docela dobré, není jich ani příliš mnoho, ani příliš málo, což vytváří příjemnou rovnováhu. Textový editor podporuje také klávesové zkratky a při zvýraznění části textu můžete vyvolat menší panel nástrojů se stejnými možnostmi.

Guru - vytvoření článku znalostní báze

Mezi další funkce patří klasické funkce, jako jsou přílohy a média – obrázky, videa, odkazy a části kódu. Můžete také jít hlouběji a přizpůsobit své články pomocí značek, barev textu, iframe, zvýraznění, seznamů a dalších prvků. Celkově jsou možnosti velmi dobré a nabízejí velké možnosti přizpůsobení. Pokud se rozhodnete používat Guru, neměli byste mít problémy s vytvářením nevýrazných nebo jinak nezajímavých článků.

Guru - příklad formátování textu

Po dokončení psaní můžete přejít k dalšímu kroku, který vám umožní zvolit nastavení sbírky. Pomocí kategorizace a značek můžete článek uložit tam, kam patří, přidat nástěnky a značky a také vybrat kolekci, do které bude článek uložen. Posledními kroky jsou nastavení ověření a přístupu. Pro článek můžete nastavit ověřovatele a interval ověřování. Je to docela užitečná funkce, která by vám měla pomoci udržet obsah aktuální.

Guru - nastavení karty

Hotové články najdete v nabídce Sbírky. Všechny vytvořené sbírky jsou pěkně roztříděné pro snadné vyhledávání. Své články můžete kdykoli upravit a snadno zkopírovat odkaz na kterýkoli z nich. Celkově software Guru pro znalostní báze nabízí úžasnou funkčnost a vynikající snadnost použití.

Ceny znalostní báze softwaru Guru

Guru nabízí tři cenové plány, přičemž jeden z nich se dělí na dvě možnosti podle počtu uživatelů. Každý plán se zaměřuje na jinou cílovou skupinu a nabízí jinou sadu funkcí. Obecně se plány zdají být velmi cenově dostupné. Podívejme se na každý z nich a zjistěme, co můžete za své peníze získat.

Free/Starter (Bezplatný plán)

Tento plán můžete mít zdarma, pokud nepřekročíte limit tří uživatelů. Pokud potřebujete více než tři uživatele, stojí tento plán buď 6 USD měsíčně na uživatele měsíčně, nebo 5 USD měsíčně na uživatele ročně. Mezi hlavní funkce patří rozšíření prohlížeče, aplikace Slack a Microsoft Teams, plánované ověřování obsahu a mnoho dalších.

Builder

Plán Builder vás bude stát 12 dolarů měsíčně na uživatele měsíčně nebo 10 dolarů měsíčně na uživatele ročně. Nabízí vše z plánu Free/Starter a přidává pokročilá oprávnění, oznámení, analytiku, detekci duplicitního obsahu, automatické znalosti v kontextu, vlastní branding a mnoho dalších funkcí.

Enterprise

Plán Enterprise neobsahuje žádné konkrétní informace o cenách a vyžaduje, abyste se obrátili na prodejce a vyžádali si individuální ceny. Tento plán nabízí flexibilitu, takže předpokládám, že si můžete ručně vybrat funkce z celé sady funkcí. Tento plán může také zahrnovat návrhy obsahu s podporou umělé inteligence, prémiovou podporu a určené služby CSM a implementace.

Závěr

Guru nabízí velmi dobře propracované funkce znalostní báze s velkou a velmi užitečnou sadou funkcí. Celá aplikace poskytuje skvělé pracovní prostředí, které se skládá z intuitivního, vizuálně přitažlivého uživatelského rozhraní a snadno použitelných navigačních možností. Poskytuje také velmi dobrý editor článků s množstvím možností formátování textu a dalších funkcí. Cena je také více než příznivá vzhledem k tomu, co dostanete, a v případě potřeby můžete sadu funkcí kdykoli rozšířit. Celkově je Guru skvělý software pro znalostní báze, který vás nezklame.

Časté problémy a potíže

Obrázky se zobrazují s chybou v aplikaci Guru

K tomuto snadno řešitelnému problému může dojít z různých důvodů, například kvůli problémům s připojením. Opětovné načtení obrázku v rámci libovolné karty Guru by mělo pomoci. Pokud se tak nestane, zkontrolujte, zda je váš obrázek hostován u Guru. Lidé, kteří nemají přístup k prohlížení aplikace Guru, často nebudou schopni zobrazit obrázek hostovaný v rámci aplikace. Zkuste upravit oprávnění nebo obrázek znovu nahrát. Pokud problém přetrvává, určitě se obraťte na společnost Guru a požádejte o pomoc její tým podpory.

Problémy s doručováním pozvánek Guru

Guru v současné době nemá přímé protiopatření na tento problém, ale je pravděpodobné, že je způsoben interními bezpečnostními opatřeními. Vzhledem k tomu, že tato opatření nelze obejít, zbývá uživatelům, kteří pozvánky neobdrželi, jediné řešení: přejít přímo na stránku app.getguru.com a zaregistrovat se pomocí e-mailové adresy, na kterou měli pozvánku obdržet.

Product reviews

Ms Alternatives Categories - Kayako Cs

kayako

Ms Alternatives Categories - Kayako Cs

Reviews - Recenze Softwaru Call Centra - Bitrix24 4

Recenze softwaru call centra

Reviews - Recenze Softwaru Call Centra - Bitrix24 4

LiveAgent je všestranný software pro služby zákazníkům, který zlepšuje podporu pro firmy. Podívejte se na tuto recenzi, jak pro vás mohou být jeho funkce call centra přínosné.

Recenze call softwaru LiveAgent

LiveAgent nabízí v call centru tlačítka různých barev a formátů. Je také možné si vytvořit vlastní tlačítko a upravit nastavení doby oddechu. Výsledky testování ukázaly, že aplikace funguje bez problémů, ale hledal jsem nastavení vyzvánění.

Uvažujete o Dialfire pro zákaznickou podporu vašeho call centra? Podívejte se na naši recenzi a zjistěte, jak si služba vedla během našeho obecného testu.

Recenze softwaru call centra Dialfire

Dialfire is a call center software with solid features and documentation. However, the user interface could be improved and there are some issues with call quality. The pricing plans range from pay as you go to enterprise, with varying levels of features and costs. There have been some reports of difficulties and problems with the software, such as call quality and the inability to display the correct phone numbers.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo