Recenze BeenVerified

Compare Recenze BeenVerified with other in: How Recenze BeenVerified is doing on review portals
2.8
Average rating based on data from trusted review portals
876 reviews

BeenVerified je poskytovatel zpětného vyhledávání telefonních čísel na základě předplatného, který nabízí přístup k veřejným informacím o lidech. Vyhledávat můžete na základě telefonního čísla, jména, adresy, e-mailu a dalších údajů. Je k dispozici prostřednictvím jejich webových stránek nebo mobilní aplikace.

Pricing
Starting from:
USD 26.89   za měsíc
Free trial: No
Free version: No

Patricia Krajcovicova

Editor's rating

Patricia Krajcovicova
Overall rating
3.3
Uživatelská zkušenost
4
Cena
3
Implementace
3

Key takeaways

Pros

  • K dispozici jako mobilní aplikace pro Android i iOS
  • Přímočaré ceny
  • Spolehlivá zákaznická podpora

Cons

  • K dispozici pouze v USA
  • Informace jsou dostupné pouze po zaplacení předplatného
  • Informace nejsou vždy 100% přesné
  • Není možnost zakoupit pouze jeden report

Začínáme se službou BeenVerified

Orientace na webu a přístup ke všem potřebným informacím je velmi snadný. Vše je srozumitelně vysvětleno, takže hned víte, co nabízejí.

Když přejdete na hlavní stránku BeenVerified, první, čeho si všimnete, jsou možnosti vyhledávání. Můžete vyhledávat na základě jmen, provést reverzní vyhledávání telefonů, vyhledávání e-mailů, adres a vozidel.

Vyhledávací panel BeenVerified

Zadejte jméno do vyhledávacího řádku v části “Hledání lidí” a klikněte na tlačítko “Hledat”. Po několika sekundách vás BeenVerified požádá o další informace o hledané osobě. Pokud uvedete další informace, například město a stát, bude BeenVerified schopen zúžit vyhledávání a poskytnout vám přesnější výsledky. Pokud si nejste jisti, kde daná osoba žije, můžete kliknout na možnost “Nejsem si jistý/á”.

BeenVerified Vyhledávání přidáním adresy

Vyhledávání můžete ještě více zúžit zadáním věku a druhého jména osoby. Pokud tyto informace nemáte, můžete jednoduše kliknout na “Nejsem si jistý/á“.

BeenVerified - přidání podrobností k vyhledávání

Poté si můžete vybrat, jaký druh informací chcete ve zprávě získat. Můžete si vybrat libovolný počet a kliknout na tlačítko “Pokračovat“, nebo tento krok přeskočit.

BeenVerified - O jaké informace máte zájem?

Jediné, co nyní musíte udělat, je souhlasit s jejich podmínkami a kliknout na “Souhlasím“.

Poté začne BeenVerified shromažďovat informace ze své databáze. Tento proces trvá několik minut a po jeho dokončení musíte vyplnit svou e-mailovou adresu a celé jméno, abyste mohli zprávu uložit. Pokud chcete pokračovat, nemůžete tento krok přeskočit.

BeenVerified - vyhledávání v databázi trestů
BeenVerified - uložte výsledky hledání

Po zadání e-mailu a celého jména BeenVerified znovu vyhledá výsledky. Tentokrát proces trvá poměrně dlouho. Po dlouhém čekání byste měli obdržet úplnou zprávu se všemi dostupnými informacemi. Mějte na paměti, že BeenVerified je placený poskytovatel služeb. Dokud nejste platícím zákazníkem, nezobrazí se vám žádné výsledky vyhledávání.

Když sjedete dolů na hlavní stránku, najdete užitečné články a průvodce, které odpovídají na často kladené otázky.

Informace o cenách najdete po kliknutí na “Zaregistrovat se”. Než se však dostanete k cenám, chvíli to trvá. Před zobrazením cen musíte v posledním kroku kliknout na “Potvrdit” a počkat, až se informace načtou. Poté se dostanete přímo na stránku s jejich cenami a předplatným. Tento proces se zdá být zbytečně komplikovaný a trochu frustrující jen proto, abyste se dostali k informacím o cenách.

BeenVerified - potvrzení

Funkce

BeenVerified nabízí 7 různých funkcí produktu: Vyhledávání lidí, zpětné vyhledávání telefonů, vyhledávání e-mailů, vyhledávání adres, vyhledávání uživatelských jmen, vyhledávání nevyzvednutých peněz a vyhledávání vozidel.

Zprávy obsahují také osobní informace o osobě, jako je její jméno, věk, příbuzní, fotografie, zaměstnání, historie vzdělání a další. Pomocí vyhledávání osob můžete také najít například trestní oznámení, dopravní přestupky a zatčení.

BeenVerified funguje jako aplikace v prohlížeči, ale nabízí také mobilní aplikaci dostupnou pro Android, iPhone, iPad a Apple Watch. Nezáleží na tom, zda jste doma na počítači nebo na cestách, jejich služby můžete využívat kdekoli, pokud máte připojení k internetu.

Odhlášení vašich informací

Máte možnost odhlásit se z výsledků vyhledávání BeenVerified People. Postup je poměrně jednoduchý. Stačí zadat své údaje do krátkého formuláře na jejich webových stránkách a vybrat, který záznam chcete odstranit. Pošlou vám ověřovací e-mail, ve kterém musíte potvrdit svou žádost o odhlášení. Poté obdržíte další e-mail s informací, že záznam byl odstraněn. K odhlášení z vyhledávání v sekci Lidé nemusíte být platícím zákazníkem a je bezplatné.

BeenVerified Možnost odhlášení

Zákaznická podpora

BeenVerified má vlastní centrum nápovědy, kde můžete hledat odpovědi na své otázky, než se obrátíte na tým zákaznické podpory. Najdete zde často kladené otázky týkající se fakturace, vašeho účtu nebo jejich údajů a veřejných záznamů.

Pokud nemůžete najít, co hledáte, můžete se obrátit na jejich pracovníky zákaznické podpory prostřednictvím e-mailu nebo jim zavolat na číslo uvedené na jejich webových stránkách.

BeenVerified nenabízí živý chat ani jiné typy přímé komunikace a není k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zákaznický servis BeenVerified

Jak mohou call centra využívat BeenVerified?

Zpětné vyhledávání telefonních čísel, jako je BeenVerified, může být přínosnou službou pro call centra a pracovníky zákaznické podpory, protože poskytuje možnost vyhledat neidentifikovaná čísla v jejich rozsáhlé databázi. To se může hodit v případě, že call centrum obdrží hovor od neznámého volajícího a ten buď zapomene zanechat své kontaktní údaje, nebo se údaje ztratí v důsledku selhání systému.

Call centra ji také používají k identifikaci žertovných hovorů nebo jiných nevhodných hovorů, které vaše agenty dostávají do nepříjemných situací a snižují produktivitu a efektivitu práce. Blokováním takových volajících se call centra mohou soustředit na legitimní zákazníky.

Když agenti provádějí zpětné vyhledávání telefonních čísel, mohou obvykle najít údaje, jako jsou e-mailové adresy, adresy bydliště, účty na sociálních sítích a další cenné informace. Tyto údaje jsou také užitečné pro studené prodejní hovory a oslovování potenciálních zákazníků.

Aby se call centra vyhnula jakýmkoli právním problémům, musí zajistit, že budou dodržovat zákony a předpisy dané jurisdikce, pokud se rozhodnou využívat tyto služby pro obchodní účely.

Výkon a uživatelská zkušenost

Po zadání telefonního čísla do vyhledávacího řádku a stisknutí klávesy enter webová stránka vygeneruje výsledky a vyhledá shodu v databázi. Hledá jméno spojené s telefonním číslem, polohu osoby, informace o minulosti, záznamy v trestním rejstříku atd. Celý proces trvá ve srovnání s konkurenčními službami BeenVerified déle, ale i tak je poměrně rychlý.

Služba BeenVerified funguje pouze ve Spojených státech. Proto je možné vyhledávat pouze čísla sídlící v USA. Webové stránky i aplikace jsou přístupné pouze z USA a přístup k jejich službám je mimo tuto zemi omezen.

Je důležité poznamenat, že BeenVerified nenabízí žádné ze svých služeb zdarma. To znamená, že chcete-li vidět výsledky, musíte být platícím zákazníkem.

Přesnost a úroveň detailů závisí na mnoha faktorech. Stejně jako u všech poskytovatelů reverzního vyhledávání telefonů není stoprocentně správná a neměli byste se spoléhat pouze na jeden zdroj. Údaje získávají z veřejně dostupných zdrojů a záznamů, které nemusí být aktuální a mohou vést k nepřesným údajům.

BeenVerified - výsledek hledání

Ceník

BeenVerified je placená služba založená na předplatném. Oproti svým konkurentům nenabízí žádnou bezplatnou verzi.

Nabízejí pouze 2 možnosti předplatného:

  • První možností je měsíční členství, které stojí 26,89 USD měsíčně a zahrnuje všech 7 výše uvedených typů vyhledávání. V rámci tohoto předplatného můžete měsíčně spustit až 100 zpráv.
  • Druhou možností je tříměsíční členství za 52,44 USD, což je 17,48 USD měsíčně. Toto předplatné rovněž zahrnuje všech 7 typů vyhledávání. S tímto balíčkem jste omezeni na 100 zpráv měsíčně.
Cenové plány BeenVerified
Výhody členství v BeenVerified

Předplatné můžete kdykoli zrušit. Členství se však automaticky obnovuje každý měsíc nebo každé 3 měsíce, pokud jej nezrušíte před začátkem nového období předplatného.

K dispozici je také možnost sedmidenní zkušební verze, která vám umožní vyzkoušet služby BeenVerified, než se rozhodnete pro nákup.

Můžete si vybrat 7denní zkušební verzi za pouhý 1 dolar, která zahrnuje až 40 zpráv měsíčně. Můžete si také vybrat 7denní zkušební verzi za 5 USD, která vám umožní spustit až 40 sestav měsíčně a navíc si je můžete stáhnout ve formátu PDF.

Zkušební verze BeenVerified nabízí

Závěr

BeenVerified poskytuje službu zpětného vyhledávání telefonních čísel s rozsáhlými údaji a zprávami. Po zadání telefonního čísla do vyhledávacího řádku trvá proces v porovnání s konkurencí o něco déle. Bez předchozího zaplacení však nebudete mít přístup k žádným informacím. Nabízejí možnost sedmidenní zkušební verze, která je cenově velmi výhodná, pokud si ji chcete vyzkoušet, než se zavážete k předplatnému.

Jejich služby, stejně jako webové stránky a mobilní aplikace, jsou dostupné pouze v USA a pracují pouze s daty z USA.

Běžné otázky a problémy

Nemohu najít konkrétní osobu.

BeenVerified získává údaje z veřejných záznamů, které nejsou stoprocentně přesné a úplné. To je způsobeno mnoha faktory, jako jsou zákony v konkrétních státech týkající se veřejných informací, množství shromážděných informací atd. Osoba se také může rozhodnout, že se ze svých údajů u BeenVerified odhlásí.

Chci zrušit svůj účet BeenVerified.

Svůj účet můžete kdykoli zrušit tak, že kontaktujete oddělení zákaznické podpory e-mailem nebo telefonicky. Musíte uvést své 9místné identifikační číslo zákazníka a pracovníci podpory jej zruší za vás. Obdržíte také e-mail s potvrzením o zrušení.

Product reviews

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo