woman writing down informations displayed on laptop screen

Kontrolní seznam pro startupy

Pokud začínáte podnikat, je důležité začít správně. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je odeslat svůj startovací podnik do příslušných katalogů.

Sestavili jsme seznam nejlepších firemních adresářů či katalogů, do kterých můžete přihlásit svůj začínající podnik. Pomocí těchto zdrojů můžete dát svému podnikání nejlepší šanci na skvělý start.

Výpisy adresářů podle hodnocení domén

Existuje několik různých adresářů, do kterých můžete odeslat svůj startovní kontrolní seznam. Zde jsou některé z nejlepších:

Název stránkyURLHodnocení domény (DR)
1.Trust Pilot

https://www.trustpilot.com

94
2.SourceForge

https://sourceforge.net

92
3.Capterra (Gartner)

https://www.capterra.com

90
4.ProductHunt

https://www.producthunt.com/

90
5.AngelList

https://angel.co/

90
6.Clutch

https://clutch.co/review

88
7.GeekWire

http://geekwire.com/startup-list/

86
8.FinancesOnline

http://www.financesonline.com

85
9.Tech In Asia

https://www.techinasia.com/

84
10.G2 Crowd

https://www.g2crowd.com/

84
11.Software Advice (Gartner)

https://www.softwareadvice.com/

84
12.SiteJabber

https://www.sitejabber.com/

83
13.GetApp (Gartner)

https://www.getapp.com/

82
14.Trustradius

https://www.trustradius.com

81
15.ProgrammableWeb

https://www.programmableweb.com/

80
16.AppSumo

https://appsumo.com/

80
17.AlternativeTo

https://alternativeto.net/

79
18.Reseller Ratings

https://www.resellerratings.com/

79
19.StackShare

https://stackshare.io/

79
20.e27

https://e27.co/

78
21.ActiveSearchResults

http://activesearchresults.com/

78
22.Add URL

http://addurl.nu/suggest-listing.php?cid=0

78
23.American Inno

http://americaninno.com/post-a-startup/

77
24.Software Suggest

https://www.softwaresuggest.com/

76
25.EU-startups.co

https://www.eu-startups.com/

75
26.Exact Seek

https://www.exactseek.com/

75
27.CrozDesk

https://crozdesk.com/

74
28.Webwiki

https://www.webwiki.com/

74

Význam umístění v adresářích

Když začínáte podnikat, je důležité využít každou příležitost ke zviditelnění. Katalogy jsou skvělým způsobem, jak přiblížit vaši firmu širokému publiku a oslovit mnoho potenciálních zákazníků.
Kromě toho, že vaše webové stránky získají cenné zpětné odkazy, jejich zařazení do seznamu také zvýší vaši pozici ve vyhledávačích. Adresáře totiž často mají vysokou autoritu, což může přispět k růstu reputace vašich webových stránek.

Přítomnost zápisu v adresáři může také pomoci budovat důvěru a důvěryhodnost. Když zákazníci uvidí, že jste uvedeni v renomovaném adresáři, budou s vámi pravděpodobněji obchodovat.

Pokud adresáře nevyužíváte, přicházíte o cennou příležitost k propagaci své firmy. To znamená, že přicházíte o potenciální zákazníky a prodeje a také si zhoršujete pozici ve vyhledávačích.

Kdo může mít prospěch z kontrolního seznamu adresářů pro začínající podniky

 • Generální ředitelé startupů

Jste-li generálním ředitelem začínajícího podniku, musíte svou firmu dostat do povědomí co největšího počtu lidí. Odesláním svého startupu do katalogů můžete oslovit širší publikum a efektivně propagovat svou firmu.

 • Marketéři

Adresáře jsou skvělým alternativním způsobem, jak oslovit potenciální zákazníky a generovat potenciální zákazníky. Využitím těchto zdrojů si můžete téměř jistě zajistit, že vaše marketingové úsilí bude mít větší dopad.

 • Růstoví hackeři

Růstoví hackeři stále hledají nové příležitosti k propagaci svého podnikání. Katalogy nabízejí skvělý způsob, jak oslovit potenciální zákazníky a rozvíjet své podnikání.

Prozkoumejte náš kontrolní seznam pro začínající podnikatele

Kontrolní seznam adresářů pro nakopnutí startupů by vám měl pomoci začít propagovat vaše podnikání. Díky tomuto podrobnému průvodci budete moci svým zákazníkům usnadnit nalezení vaší firmy v každém adresáři.

Kontrolní seznam pro startupy
Trustpilot je digitální platforma, která umožňuje zákazníkům zanechat hodnocení podniků, v nichž zakoupili zboží, obdrželi služby nebo kontaktovali zákaznický servis. Jak se dostat do seznamu na jejich stránkách?

Podívejte se na některé recenze, které shrnují zkušenosti zákazníků se společností LiveAgent, zde.

Trustpilot homepage

Vytvořte si účet

Zde je odkaz na webové stránky: Vytvořit bezplatný účet TrustPilot

Zadejte údaje

Přidejte své webové stránky, název společnosti, pracovní pozici, pracovní e-mail atd.

Potvrďte svůj firemní profil

Potvrďte svůj e-mail a aktivujte účet, nastavte heslo a začněte.

Přizpůsobte si svůj firemní profil

Po uplatnění nároku na svůj profil si jej můžete přizpůsobit tak, aby vyhovoval potřebám vaší firmy. Přidejte své logo a zadejte obecné a kontaktní informace o své společnosti.

Poznámka: Pokud provozujete firmu na více místech a chcete mít pro každé z nich samostatné recenze, nastavte si recenze pro jednotlivá místa.

Požádejte o kategorii podniku

Zařazením svého podniku do kategorie usnadníte spotřebitelům vaše vyhledání a zhodnocení vaší nabídky v porovnání s jinými podobnými podniky.

Rozesílejte pozvánky

Po nastavení profilu můžete začít rozesílat pozvánky a začít získávat recenze. Rozesílání základních pozvánek je jednoduchý způsob, jak začít.

Pošlete svým zákazníkům prostřednictvím e-mailové služby odkaz, který je zavede na stránku vaší firmy na Trustpilot. Chcete-li využít pokročilejší způsob sběru pozvánek, zvažte integraci elektronického obchodu TrustPilot nebo službu automatické zpětné vazby.

Jedná se o webovou službu, která uživatelům umožňuje kontrolovat a spravovat softwarové projekty s otevřeným zdrojovým kódem a také výzkumné obchodní programy. Je to také skvělá platforma, pokud se snažíte zjistit více informací o různých řešeních SaaS. Kliknutím zde najdete ucelený přehled softwaru pro help desk dostupného na trhu.

Žádost o zařazení do seznamu firem

SourceForge homepage

Zde je odkaz na formulář.

Přidejte informace o své společnosti

Do pole “Popis” napište o své firmě jednu nebo dvě věty. Nezapomeňte uvést informace, které budou pro uživatele důležité, tj. nejdůležitější funkce.

Nejlépe pokud je čtvercové a ve vysokém rozlišení. Soubory JPG, GIF nebo PNG.

Vyberte si typ publika

Komu je váš produkt určen?

Přidejte další informace

Vyplňte formulář a zeptejte se na cenu a dostupnost ukázky. Vyberte, k jaké zákaznické podpoře mají vaši klienti přístup (např. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, pracovní doba, online). Můžete také zvolit integrace a podporované platformy a možnosti školení.

Odeslání formuláře

Po vyplnění formuláře klikněte na tlačítko “Odeslat”. Člen jejich týmu se s vámi brzy spojí a projedná s vámi zařazení vaší společnosti na SourceForge.net.

Společnost Capterra jako prodejce na online trhu propojuje kupující s prodejci technologií v softwarovém průmyslu. Společnost pomáhá milionům uživatelů najít nejlepší softwarová řešení. Na tomto příkladu můžete vidět, že poskytuje mnoho cenných informací i uživatelských recenzí.

Capterra homepage

Registrace

Společnost Capterra je součástí sítě Gartner Digital Markets. Pokud váš inzerát dobře zapadá do této nebo některé z jejich dalších stránek (GetApp nebo Software Advice), bude zařazen. Formulář pro přihlášení naleznete zde.

Přidejte informace o své společnosti

Telefon, e-mailová adresa, webové stránky, umístění atd.

Přidejte informace o produktu

Název produktu, typ softwaru a krátký popis produktu.

Vytvoření nabídky

Odešlete formulář.

Jedná se o komunitní webové stránky, které umožňují obchodníkům propagovat své produkty nebo služby a navazovat kontakty s prvními zákazníky. Umožňuje dokonce i propagační videa a videonávody. Jeden z nich si můžete prohlédnout zde.

 

ProductHunt homepage

Vytvoření osobního účtu

Vyberte si uživatelské jméno, přidejte e-mailovou adresu a své jméno. Přidejte krátký popis o sobě, své osobní webové stránky a témata, která vás zajímají. Zde je odkaz.

Dokončete proces přihlašování

Jedná se o nezbytný krok před získáním přístupu k publikování produktu.

Klikněte na tlačítko “Zveřejnit”

Po přihlášení klikněte na tlačítko “Zveřejnit” v pravém horním rohu a zadejte adresu URL produktu. Během procesu odesílání příspěvků se zobrazí náhled, jak budou vypadat jednotlivé aspekty.

Přidání podrobností

Název produktu, výstižný slogan, odkaz ke stažení, miniaturní obrázek, ceny, galerie, promo, tvůrci a mnoho dalších.

Počkejte na schválení

Odběratelé obdrží e-mailové oznámení, pokud jejich příspěvek skončí na domovské stránce.

Sdílejte odkaz na svůj příspěvek

Dejte ostatním vědět o svém produktu.

AngelList je americká webová stránka, která propojuje začínající podniky s andělskými investory a zájemci o práci.

AngelList homepage

Vytvoření profilu vaší společnosti na AngelList

Nejprve budete potřebovat osobní profil. Klikněte na svou fotografii v pravém horním rohu a poté na Create Company Profile. Zde je odkaz.

Vyplňte jednotlivá pole o společnosti

Uveďte úplný přehled o své společnosti, jasně uveďte cíle získávání finančních prostředků a přidejte každého člena svého týmu.

Zvolte polohu

Mnoho investorů rádo investuje do místních společností a bude hledat společnosti ve svém okolí, proto je dobré rozprostřít své sítě o něco šířeji než jen na zcela konkrétní lokalitu.

Přihlaste se na stránku

Přejděte na stránku společnosti na AngelListu a klikněte na modrý text “Kontaktujte nás” v horní části stránky. Odpověď byste měli obdržet do několika pracovních dnů.

Clutch je platforma pro seznamy, hodnocení a recenze firem, která identifikuje nejlepší poskytovatele IT a marketingového softwaru a služeb. Profil, jako je tento, může potenciálním zákazníkům pomoci rozhodnout se, zda vaše řešení vyhovuje jejich potřebám. Podívejte se na něj zde.

Clutch homepage

Vytvoření uživatelského účtu

Přihlaste se pomocí svého profilu na síti LinkedIn.

Vyberte nabídku profilu

Můžete si vybrat ze základních, prémiových nebo sponzorovaných.

Nastavte si firemní profil

Aby potenciální klienti mohli zjistit, zda vaše služby vyhovují, měl by váš firemní profil obsahovat následující informace: slogan, počet zaměstnanců, minimální velikost projektu, adresu URL webové stránky, umístění, přehled, kontaktní informace, zaměření služby, zaměření na klienta.

Předložte reference klientů

Clutch může provádět rozhovory s vašimi klienty, vytvářet případové studie a zveřejňovat je na vašem profilu na této platformě.

GeekWire je technologický web, který přináší aktuální zprávy, odborné analýzy a jedinečné informace o technologickém průmyslu.

Vyplňte formulář

Pomocí tohoto formuláře můžete odeslat svůj startup do databáze GeekWire Startup List.

GeekWire homepage

Splňte požadavky

GeekWire přijímá technologické startupy, které splňují tyto požadavky:

 • sídlí ve Washingtonu, Oregonu, Idahu nebo Britské Kolumbii
 • byly založeny před méně než 15 lety
 • jsou v soukromém vlastnictví

Vyplňte údaje o společnosti

Název společnosti, adresa, město, stát, kategorie, logo, webové stránky, sociální média (nepovinné), rok založení atd.

Přidejte kontaktní údaje (nezobrazují se)

Jméno, e-mail, pozice.

Odešlete formulář

Každý záznam je kontrolován člověkem, takže informace o společnosti a fyzická adresa jsou před zveřejněním ověřeny.

Na této populární platformě najdete recenze, doporučení, studie, zprávy a další informace. Najdete zde i podrobné informace o cenách různých produktů SaaS a B2B, jako je například produkt LiveAgent.

Klikněte na tlačítko “Chci být na seznamu”

Nachází se v pravém horním rohu stránky – zde je odkaz.

Vytvoření výpisu pro váš produkt

Přidejte všechny potřebné informace, jako je jméno, e-mailová adresa, pracovní pozice, měsíční rozpočet na reklamu atd.

Navrhněte svůj produkt

Klikněte na tlačítko “Navrhnout svůj produkt” a vyčkejte na schválení.

Vytvoření účtu Tech In Asia

Pro vytvoření firemního profilu na Tech in Asia musíte být přihlášeni. Klikněte zde a začněte.

Tech In Asia homepage

Běžte do menu Vytvořit společnost

Přejděte na Nabídky práce > Pro zaměstnavatele > Správa společností > Vytvořit novou společnost

Zadejte obecné údaje o své společnosti

Pokud váš profil společnosti již existuje, můžete jej přímo nárokovat. Pokud ne, vyberte možnost “Vytvořit”.

Vyplňte informace o své společnosti

Nový profil společnosti vytvoříte vyplněním zbývajících povinných polí.

Klikněte na tlačítko “Vytvořit společnost”

Je čas zveřejnit váš firemní profil.

Platforma G2 umožňuje lidem sdílet recenze podnikového softwaru v reálném čase. Platforma využívá více než 1,3 milionu uživatelských recenzí, které uživatelům pomáhají lépe se rozhodovat při nákupu. Všechny užitečné informace, které tato webová stránka poskytuje o helpdeskovém softwaru LiveAgent, si můžete prohlédnout zde.

G2 homepage

Vytvoření účtu G2

Přihlaste se nebo si vytvořte účet. K registraci můžete použít služby Google (Business), LinkedIn nebo firemní e-mail. Zde je odkaz.

Přidání produktu nebo služby do seznamu G2

Přidejte název produktu nebo služby, jméno dodavatele a vyberte, zda se jedná o software nebo poskytovatele.

Přidejte další informace

Zadejte popis, adresu URL, logo a snímek obrazovky.

Přidejte e-mailové adresy zákazníků

Zadejte až 3 e-mailové adresy zákazníků. Tým G2 bude kontaktovat uživatele vámi přidaného produktu/služby a požádá je o recenze.

Počkejte na potvrzení

Než bude vaše nabídka spuštěna, člen týmu G2 potvrdí podrobnosti.

Software Advice je součástí sítě Gartner Digital Markets. Pokud vaše nabídka dobře zapadá do této nebo některé z jejich dalších stránek (Capterra nebo Get App), bude zařazena. Poskytuje přehledné sekce recenzí, jak se můžete přesvědčit zde.

Navštivte informační stránku prodejce
Navštivte informační stránku prodejce

Je to nejjednodušší způsob, jak se dostat do seznamu na webu Software Advice. Zde je odkaz na stránku.

Poskytněte informace o svém produktu

Na základě poskytnutých informací služba Software Advice určí, zda produkt vyhovuje jejím požadavkům.

Počkejte na schválení

Pokud váš produkt vyhovuje tomuto programu Highly Qualified Leads (HQL), obdržíte několik vzorových předpovědí a informace o tom, jak začít. Pokud by váš produkt byl pro Software Advice vhodný, ale ještě nejste připraveni se do programu HQL zapojit, můžete požádat o bezplatné zařazení.

Platforma pro sdílení recenzí Sitejabber umožňuje majitelům malých podniků spojit se se spotřebiteli. Recenzenti mohou vytvořit jednoduchou nebo složitou recenzi, jakou chtějí. Příklad takové interakce si můžete prohlédnout zde.

Sitejabber homepage

Zkontrolujte, zda jste již uvedeni v seznamu

Když spotřebitel ohodnotí vaši firmu na serveru SiteJabber, automaticky se vygeneruje firemní seznam.

Požádejte zákazníky, aby zanechali recenzi, pokud ji ještě nenapsali

Tím získáte první recenzi na SiteJabber a stránka vaší společnosti bude automaticky vygenerována. Všechny další recenze budou zveřejněny na stejné stránce.

GetApp je součástí sítě Gartner Digital Markets. Pokud vaše nabídka dobře zapadá do tohoto nebo některého z jejich dalších webů (Capterra nebo Software Advice), bude zařazena. Zde je odkaz na stránku. Příklad úspěšného výpisu najdete zde.

GetApp homepage

Splňte kritéria

 • B2B software
 • jedná se o balíčkové řešení
 • musí být veřejně dostupný
 • musí být uveden pod názvem produktu určeným dodavatelem

Přidejte informace o své společnosti

Telefon, e-mailová adresa, webové stránky, umístění atd.

Přidejte informace o produktu

Název produktu, typ softwaru a krátký popis produktu.

Vytvoření výpisu

Odešlete formulář.

Trustradius je recenzní platforma, která pomáhá kupujícím činit informovanější rozhodnutí. Kliknutím sem si můžete prohlédnout všechny podrobné informace, které poskytují na profilech společností.

Trustradius

Vyberte si typ profilu

Na výběr máte dvě možnosti: prémiový nebo bezplatný.

Vytvořte si účet

Přidejte svou pracovní e-mailovou adresu, jméno a nastavte heslo.

Zadejte bezpečnostní kód

Zkontrolujte doručenou poštu a zadejte bezpečnostní kód.

Přidejte údaje o společnosti

Zadejte název společnosti a adresu URL webových stránek.

Požádejte o přístup

Přední zdroj zpráv a informací o API, který sleduje vývoj této oblasti po celém světě a poskytuje webový adresář API.

Přidejte rozhraní API

Formulář, který musíte vyplnit, abyste mohli být zařazeni do seznamu, je k dispozici zde.

Vyberte, zda rozhraní API již na webu ProgrammableWeb existuje

ANO (pokud chcete přidat novou verzi) nebo NE (pokud se jedná o zcela nové rozhraní API).

Přidejte informace o API

Název API, portál API, verze, stav verze, typ podniku, architektonický styl, odvětví, nika a další (formulář je poměrně podrobný).

Dokončete formulář

V případě problémů s odesláním formuláře se obraťte na adresu support@programmableweb.com.

AppSumo nabízí denní nabídky digitálních produktů a online obchodů. Zde se můžete podívat na jejich užitečnou stránku, která představuje LiveAgent.

AppSumo homepage

Zaregistrujte se

Zde je odkaz na webové stránky.

Klikněte na tlačítko “Začít prodávat”

Kliknutím na tlačítko “Start selling” (Začít prodávat) uveďte svůj první produkt.

Přidejte základní informace o produktu

Musíte přidat obrázky, kopii a ceny.

Přidejte e-mailovou adresu pro podporu

Na této adrese vás bude AppSumo kontaktovat, pokud se vyskytne problém s vaší nabídkou.

Přidejte obrázky svých produktů

Poskytněte co nejlepší obrázky, které budou prezentovat váš produkt.

Uplatnění průtokových materiálů

Uplatnění můžete nastavit jedním ze dvou způsobů:

 • statické uplatnění URL – Kupující obdrží kód (který jste odeslali) a následuje URL na cílovou stránku na vašem webu, kde jej může uplatnit.
 • dynamické uplatnění URL (pokročilé) – Zákazníci obdrží dynamickou adresu URL s vloženým kódem AppSumo, který lze uplatnit okamžitě.
AlternativeTo je webová stránka, která obsahuje seznam alternativ k webovému softwaru, softwaru pro stolní počítače a mobilním aplikacím a třídí je podle různých kritérií. Kliknutím na tento odkaz naleznete vícekanálový software LiveAgent a jeho recenze.

AlternativeTo homepage

Zaregistrujte se na AlternativeTo

Abyste mohli přidat svůj software, musíte si vytvořit účet.

Přidejte novou aplikaci

Přidejte svůj software (tuto možnost najdete prostřednictvím tlačítka na domovské stránce nebo kliknutím na své uživatelské jméno v pravém horním rohu.

Vyplňte pole

Informace, jako jsou platformy, licence, popisy atd.

Dokončete odeslání žádosti

Vaše aplikace bude ověřena a schválena.

ResellerRatings je online hodnotící web, na kterém spotřebitelé zadávají hodnocení a recenze online prodejců. Podívejte se na tuto stránku a prohlédněte si příklad.

ResellerRatings homepage

Přidání obchodu na ResellerRatings jedním kliknutím

Je možné rychle přidat obchod (stačí jeho název a webové stránky), odeslat jej a počkat na schválení nebo se zaregistrovat a stát se členem.

Vytvořte si účet

Zaregistrovat se můžete zde.

Přidejte základní kontaktní informace

Pro vytvoření účtu je třeba zadat e-mail, telefonní číslo, jméno a webovou stránku.

Požádejte o zařazení do seznamu

Abyste se objevili v novém vyhledávači ResellerRatings, musíte se ujistit, že jsou v něm uvedeny správné údaje. To zahrnuje nastavení údajů o výpisu vašeho obchodu, výběr mezi kategoriemi, které se zobrazí, když vás ostatní porovnávají s jinými obchody, atd.

Začněte sbírat recenze

Chcete-li shromažďovat recenze značky přímo od ověřených zákazníků, použijte metodu přímého odkazu ResellerRatings.

Všechny nejlepší open source, software jako služba (SaaS) a vývojářské nástroje na jednom místě. Hodnocení podle vývojářů a firem, které tyto nástroje používají. Podívejte se na stránku společnosti LiveAgent zde.

StackShare homepage

Vytvořte si svůj zápis

Pokud jste ještě nesdíleli informace o své společnosti, klikněte zde a získejte seznam na StackShare.

Přidejte údaje o společnosti

Název, webové stránky, popis a logo. Nezapomeňte nahrát obrázky a vyplnit všechny fáze formuláře.

Potvrďte přihlášku

Počkejte na schválení formuláře.

Poskytuje přístup k informacím, kontaktům a možnostem financování.

e27 homepage

Připojte se ke komunitě e27

Vytvořte si účet zde.

Klikněte na ” Vytvořit firemní profil”.

Klikněte na ikonu svého profilu v pravém horním rohu stránky a vyberte možnost “Create Company Profile”. Ujistěte se, že jste přihlášeni ke svému účtu e27 (Pro).

Vyplňte pole

Profil společnosti, Profil startupu, Nahrání médií, Informace o týmu, Investice do financování, Předchozí investoři, Informace o získávání finančních prostředků.

Dokončete proces

Váš profil startupu bude muset po dokončení ověřit tým e27. Po schválení nebo zamítnutí obdržíte potvrzovací e-mail.

Active Search Results (ASR) je nezávislý internetový vyhledávač. ASR má vlastní pavouky, kteří navštěvují webové stránky, jež jsou do služby odeslány.

Active Search Results homepage

Přidejte své webové stránky do ASR

Zadejte adresu svých webových stránek (URL) a platnou e-mailovou adresu a poté odešlete formulář.

Počkejte na indexaci

Nové a znovu odeslané webové stránky jsou každých 24 hodin procházeny pavoukem a indexovány.

Addurl.nu je 17 let starý bezplatný prémiový adresář firem.

Add URL homepage

Vyberte kategorii

K odeslání svých webových stránek nepotřebujete účet.

Přidejte obecné informace

Webové stránky, klíčová slova k propagaci, krátký popis. Aby Addurl.nu omezil počet spamových příspěvků, vyžaduje umístění textového odkazu na vaši domovskou stránku, aby podpořil své partnery pro bezplatné zasílání příspěvků.

Odeslání formuláře

To je vše – pokud vaše webové stránky splňují požadavky, budou zde uvedeny.

American Inno je portfolio digitálních mediálních značek zaměřených výhradně na místní startupy, technologie a inovace.

Zveřejněte startup

Zde je třeba vyplnit formulář.

Přidejte všechny podrobnosti

Název, popis, logo, odvětví, adresu a mnoho dalších údajů (většina z nich je nepovinná).

Odeslání přihlášky

Klikněte na tlačítko “Odeslat” a vyčkejte na schválení.

SoftwareSuggest je webová stránka, která pomáhá návštěvníkům objevovat nejlepší partnery v oblasti podnikového softwaru a služeb. Jejich služby zahrnují recenze softwaru, srovnání a bezplatné konzultace. Můžete si na něm dokonce objednat bezplatnou ukázku u zavedených společností, jako je například LiveAgent. Další informace naleznete zde.

SoftwareSuggest homepage

Vyplňte formulář

Vyplňte krátký a jednoduchý formulář.

Otevřete ověřovací e-mail

Aktivujte svůj účet.

Kontaktujte tým SoftwareSuggest

Jejich odborníci vám pomohou vybrat individuální plán podle vašich potřeb a zařídit, aby byl váš startup zařazen do jeho prémiového seznamu.

EU-Startups.com je přední online magazín o startupech v Evropě. Klikněte zde a podívejte se na něj.

EU-Startups.com homepage
Přejděte na “Přidat startup”

Zde je odkaz na stránku. Bezplatný zápis je k dispozici po dobu 3 000 dní.

Vyberte zemi

V seznamu jsou uvedeny všechny země EU.

Přidejte informace o výpisu

Název podniku, popis, značky, které popisují váš podnik, kontaktní e-mail podniku atd.

Přidání obrázků k výpisu

Bezplatná možnost umožňuje nahrát dva obrázky.

Odešlete formulář

Je třeba odeslat žádost a počkat na potvrzení, že se váš podnik objeví na webu EU-Startups.

Každý den je do internetového vyhledávače a adresáře firem Exact Seek odesláno a indexováno více než 29 000 nových stránek.

Exact Seek homepage

Klikněte na tlačítko “Přidat adresu URL”.

Zde je odkaz na stránku.

Přidat e-mailovou adresu

Stačí zadat webovou stránku a e-mailovou adresu.

Odpovězte na ověřovací e-mail

Nezapomeňte zkontrolovat svou e-mailovou schránku, zda v ní není zpráva pro dokončení ověření.

Odešlete svůj web

Pokud neodpovíte na ověřovací e-mail zaslaný po registraci nebo pokud váš web nemá správné značky Title a Meta Description, váš web nebude přidán.

Crozdesk je webová služba, která spojuje kupující a prodejce podnikového softwaru a nabízí algoritmus hodnocení platformy. Podívejte se na informace a příspěvky na blogu, které poskytují.

Crozdesk homepage

Vyplňte formulář

Zde je odkaz na bezplatnou aplikaci pro zařazení do seznamu.

Přidejte potřebné údaje

Musíte zadat údaje o společnosti, kontaktu a softwaru a také měsíční marketingový rozpočet a popis.

Odeslání žádosti

Klikněte na tlačítko “Submit your application” (Odeslat žádost). Po schválení vašeho účtu můžete uvést více softwarových produktů, aniž byste museli podávat další žádosti.

Webwiki je adresář webových stránek obsahující převážně anglicky psané webové stránky a populární webové stránky pro anglicky mluvící publikum.

Webwiki homepage

Přidejte své webové stránky

Zde je odkaz na formulář.

Přidejte údaje o webové stránce

Doména, kategorie, adresa URL, název a popis.

Uveďte e-mailovou adresu

Není určena ke zveřejnění, pouze pro kontakt.

Vyplňte údaje o vlastníkovi webových stránek

Adresa, telefon, země atd.

Odeslání formuláře

Poté klikněte na tlačítko “Přidat web” a potvrďte, že web neobsahuje obsah, který porušuje podmínky Webwiki.

Shrnutí kontrolního seznamu adresářů pro startupy

Ověřte svůj zápis ve všech těchto adresářích:

 • TrustPilot
 • SourceForge
 • Gartner/Capterra
 • ProductHunt
 • AngelList
 • Clutch
 • GeekWire
 • FinancesOnline
 • Tech In Asia
 • G2 Crowd
 • Software Advice (Gartner)
 • SiteJabber
 • GetApp (Gartner)
 • Trustradius
 • ProgrammableWeb
 • AppSumo
 • AlternativeTo
 • Reseller Ratings
 • StackShare
 • e27
 • ActiveSearchResults
 • Add URL
 • American Inno
 • Software Suggest
 • EU-startups.co
 • Exact Seek
 • CrozDesk
 • Webwiki

Directories to submit your startup checklist FAQ:

How do I know which platforms are suitable for my startup?

The best way to determine which directories are most relevant for your startup is to consider your target audience. You'll want to submit your checklist to directories that reach potential customers in your industry. You can also use keyword research to identify which directories are most popular for your particular niche.

Do I need a big budget to run PPC campaigns?

No, you don't need a big budget to run PPC campaigns. You can start with a small budget and gradually increase it as your business grows.

How can I track the traffic and performance of different directories?

There are a number of ways to track the traffic and performance of different directories. One way is to use Google Analytics. You can also use other tools like BuzzSumo to track your backlinks and see which directories are sending the most traffic to your website.

How can I get more reviews?

The best way to get reviews is to offer something of value in exchange. You can offer a discount, free trial, or another incentive to encourage people to leave reviews. You could also reach out to customers who have had a positive experience and ask them for a review, or use social media to ask your followers to leave a review on your page.

Související zdroje

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo