Efektivní call centrum software pro odchozí hovory

Zvyšte svou prodejní a marketingovou sílu pomocí našeho call centra s integrovaným CRM.

 • ✓ Žádné vstupné poplatky
 • ✓ Zákaznický servis 24/7
 • ✓ Nevyžadujeme kreditní karty
 • ✓ Ukončení možné kdykoli
LiveAgent využívají
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Call center in help desk software - LiveAgent
Call Center Software

Prodejte více díky call centrum softwaru pro odchozí hovory

Podporujte své zákazníky proaktivně tím, že je oslovíte pomocí softwaru call centra pro odchozí hovory – zlepšíte vztahy se zákazníky, optimalizujete odchozí interakce se zákazníky a vytvoříte více prodejních příležitostí. S call centrum softwarem LiveAgent lze snadno a efektivně řešit odchozí komunikaci se zákazníky přímo z vašeho helpdesku.

Studie společnosti inContact odhalilla, že většina spotřebitelů je otevřena tomu, aby byli společnostmi proaktivně oslovováni. Skutečnost je taková, že 73% zákazníků, kteří mají pozitivní zkušenost s příchozím hovorem od společnosti/poskytovatele služeb, uvedlo, že došlo k pozitivní změně ve vnímání organizace, která jim volala.

 • SoftwareAdvice Front Runner 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
 • GetApp Category Leader 2024 badge
 • Capterra shortlist 2024 badge
Call Center Software Demo | LiveAgent | Live Agent04:40Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent
Live Agent

Co je software call centra pro odchozí hovory?

Na rozdíl od softwaru call centra pro příchozí hovory, který společnosti využívají k vyřizování svých příchozích hovorů, vám software call centra pro odchozí hovory umožňuje uskutečňovat odchozí hovory stávajícím zákazníkům neo potenciálním zákazníkům a zájemcům o vaše služby. Potřeba odchozích hovorů může být různá, například proaktivní podpora zákazníků, křížový prodej nebo upselling stávajícím zákazníkům, průzkumy trhu atd.

Většina dnešních softwarových řešení call centra kombinuje odchozí i příchozí funkce call centra. Výběr nejlepšího softwaru call centra pro odchozí hovory obvykle spočívá ve výběru nástroje s nejvhodnější sadou funkcí.

Zaujměte proaktivní přístup ke komunikaci se zákazníky pomocí softwaru call centra pro odchozí hovory

Proaktivní podpora zákazníků

Poskytněte proaktivní podporu a oslovte své zákazníky dříve, než vás požádají o pomoc

Clock icon

Prodloužení služby nebo obnova produktu

V případě obnovy může včasný telefonát zabránit ztrátě zákazníka.

Upselling a křížový prodej produktu

Rozšiřte svou nabídku stávajícím zákazníkům prostřednictvím upsellingu nebo křížového prodeje relevantních produktů.

Všechny funkce pro odchozí hovory v jednom softwaru

Díky vydatným funkcím softwaru call centra pro příchozí a odchozí hovory vám LiveAgent může pomoci zlepšit komunikaci se zákazníky, zlepšit efektivitu a produktivitu vašich týmů zákaznické podpory a zvýšit spokojenost zákazníků. Připojte libovolného VoIP poskytovatele, nastavte inteligentní směrování hovorů, vytvářejte vlastní IVR rozcestníky, snadno spravujte zmeškané hovory, ukládejte neomezené množství záznamů hovorů, přijímejte hovory přímo z vašeho webu nebo povolte videohovory spolu s chatem – to vše díky LiveAgentu.

Woman in shopping cart with winning posture and smartphone in hand
Woman sitting in front of the desk thinking about the right solution

Call centrum pro odchozí hovory jako součást vícekanálového helpdesku

Náš software call centra je jen jednou částí vícekanálové helpdesk platformy, která obsahuje více než 180 funkcí, přes 40 integrací a nekonečné možnosti přizpůsobení. LiveAgent zahrnuje výkonný tiketovací systém s automatizací, nativním live chatem, integrací sociálních sítí a samoobslužnými funkcemi. Nechte své zákazníky, aby vás kontaktovali prostřednictvím kanálu, který upřednostňují, a zároveň umožněte vašim agentům efektivně spravovat veškerou komunikaci z jednoho místa.

Zahrnuté integrace

Díky více než 40 integracím můžete zjednodušit a zlepšit vaši odchozí komunikaci se zákazníky. Nechte si zasílat oznámení o nových tiketech, pokud svou společnost spravujete pomocí Slacku, registrujte nové nabídky v PipeDrive, fakturujte zákazníkům pomocí ChargeDesku – to vše z vašeho LiveAgent tiketovacího panelu.

Designer holding pen in hand

Více než 3000 recenzí na předních srovnávacích stránkách

G2 Crowd
Trustpilot
GetApp

Využijte LiveAgent pro odchozí komunikaci se zákazníky a podporu prodeje

Agent providing support to customer

Zahajte odchozí komunikaci několika kliknutími

Zavolejte nebo pošlete e-mail vašim potenciálním zákazníkům, kteří zrovna prohlížejí vaše webové stránky, během několika kliknutí – přímo z vašeho řídícího panelu LiveAgent. Jestliže je tato funkce povolena, může být velice užitečná zejména B2B prodejním týmům. Vaši obchodníci budou moci rychle a pohodlně zpracovávat odchozí interakce.

Snadný přístup k podrobným informacím o zákaznících

Díky CRM call centrum softwaru pro odchozí hovory LiveAgent získáte okamžitý přístup ke komplexním informacím o zákaznících, včetně osobních údajů každého zákazníka, předchozích nákupů a historie služeb – to vše v jednom hybridním vlákně tiketu. Při znalosti těchto údajů mohou agenti proaktivně oslovovat stávající zákazníky a zefektivnit upselling nebo křížový prodej vašich produktů, kdykoli je potřeba.

Make use of unlimited call recordings

Využijte neomezené nahrávání hovorů

Díky funkci neomezeného nahrávání hovorů můžete bezpečně a pohodlně ukládat všechny hovory a zprávy ze záznamníku přímo ve svém LiveAgent účtu. Tato funkce zajišťuje, že nedojde ke ztrátě žádného hovoru se zákazníkem a dává agentům možnost snadného přístupu a přehrávání zaznamenaného hovoru, kdykoli je třeba. Může sloužit také jako připomínka toho, co bylo řešeno v předchozí komunikaci, aby nové nabídky byly relevantní.

Dozvědět se více o nahrávání hovorů

Využijte proaktivní chat k získání více zákazníků

Zaujměte potenciální zákazníky na vašem webu pomocí proaktivních pozvánek k chatu, které jsou součástí vícekanálového helpdesk řešení LiveAgent. Nastavte automatické pozvánky k chatu pro vlastní URL adresy vašeho webu (např. na stránce s ceníkem) nebo pozvěte návštěvníky k chatu behěm procesu platby. Důsledkem je vybudování důvěry v nákup, zlepšení nákupní zkušenosti a návštěvníky proměníte v platící zákazníky.

Use proactive chat invitations to convert visitors into customers
Woman holding smartphone and chatting on social media

Sledujte a zapojujte potenciální zákazníky na sociálních sítích

S LiveAgentem můžete také sledovat svá zapojení na sociálních sítích. Tento software lze bez problémů integrovat s nejoblíbenějšími sociálními sítěmi, jako je Facebook, Twitter a Instagram. Jednoduše sledujte a odpovídejte na všechny zprávy ze sociálních sítí, komentáře a zmínky o vaší značce – z jediného řídícího panelu. Poskytněte včasnou pomoc a převeďte více leadů v prodeje.

Učte se s analytiky call centra

Software call centra LiveAgent přichází s integrovanými analytickými a reportovacími funkcemi. Získejte cenné poznatky z téměř nekonečných možností tvorby přehledů, které sledují různé metriky a KPI call centra. Vytvářejte různé druhy výkazů, buďte v obraze, jak si vaše call centrum vede a identifikujte oblasti pro možné zlepšení.

Learn from customer analytics and insights

Proč je LiveAgent tou pravou volbou?

Woman holding smartphone connected to Wi-Fi

Snadno použitelná cloudová technologie

LiveAgent běží v cloudu a je snadno nastavitelný a použitelná. Začněte využívat náš robustní call centrum software během několika minut, bez nutnosti zapojení vašich IT zaměstnanců.

Outbound call center software

Odchozí i příchozí hovory

LiveAgent kombinuje funkce call centra pro odchozí i příchozí hovory. Přijímejte neomezené množství hovorů nebo proaktivně oslovujte své zákazníky.

Confused woman in front of the computer

Žádné extra příplatky za minuty

Získejte za své peníze to nejlepší. Naše cenové modely jsou jednoduché, transparentní, bez dlouhodobých smluv a dalších poplatků za minuty využívání.

Call center that is part of help desk software by LiveAgent

Vícekanálová platforma typu "vše v jednom"

Call centrum je jen částí mnohem komplexnějšího řešení, které umožňuje jednoduchou správu tiketů, e-mailů, chatů, hlasové komunikace a zpráv ze sociálních sítí.

Získejte LiveAgent za férovou cenu

Získejte profesionální call centrum software pro příchozí i odchozí hovory, integrovaný do výkonného helpdesk řešení za fixní měsíční cenu, bez skrytých poplatků nebo dlouhodobých závazků. Zaregistrujte si 14 denní bezplatnou zkušební verzi a získejte plný přístup ke všem dostupným funkcím.

14 denní zkušební verze
Není vyžadována kreditní karta
a mnoho dalšího
$9 měsíc

Small business

 • Neomezená historie tiketů
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 měsíc

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 měsíc

Bezplatný

 • 7 denní historie tiketů
 • 1 emailová adresa
 • 1 tlačítko chatu
 • 1 contact form
Related Articles to Software call centra pro odchozí hovory
Udělejte náskok před softwarem pro interakci se zákazníkem ještě dnes. Mějte přehled o všech požadavcích zákazníků a zlepšujte zákaznickou zkušenost na všech kanálech.

Zachovejte jasno pomocí softwaru pro interakci se zákazníky

Software pro interakci se zákazníky vám umožňuje snadnou a efektivní komunikaci se zákazníky napříč různými kanály. Nabízí také možnost vytvoření znalostní báze a fóra. LiveAgent je cenově dostupný a pokročilý nástroj pro interakci se zákazníky.

Výběr softwaru pro zákaznický servis z nejpoužívanějších platforem na trhu. Vyberte si ten ideální a pozvedněte svůj zákaznický servis na měsíc.

Software pro zákaznický servis

Platforma pro automatizaci marketingu Klaviyo nabízí snadné použití, segmentaci a synchronizaci s dalšími aplikacemi. Uživatelé si stěžují na problémy s úpravou toků. Freshdesk je oblíbený pro snadné používání a spolupráci, ale někteří uživatelé si stěžují na zobrazení tiketů a rychlost reakcí. Google Analytics sleduje návštěvnost webu a reklamy a je skvělým nástrojem pro získání informací o cílovém publiku. Intercom nabízí živý chat, boty a službu ticketingu, ale někteří uživatelé mají problémy s některými funkcemi. Software pro zákaznický servis pomáhá firmám zlepšit procesy komunikace se zákazníky a nabízí funkce jako e-mailová podpora, live chat, call centrum, sociální média a samoobsluha.

Software kontakního centra LiveAgent vám umožní sjednotit všechny vaše komunikační kanály se zákazníky do jedné univerzální schránky.

Software kontaktního centra

Dnešní zákazníci očekávají jednotnou zkušenost napříč různými kanály. Softwarové kontaktní centrum LiveAgent umožňuje efektivně spravovat všechny interakce s zákazníky z jednoho místa. Nabízí také snížení nákladů na podporu, více prodejních příležitostí a lepší správu služeb.

Pomocí našeho pokročilého telefonního softwaru můžete uskutečňovat a přijímat hovory přes internet. Provádějte mezinárodní a regionální hovory za místní ceny.

Potřebujete spolehlivý telefonní software?

LiveAgent je mnohojazyčný help desk software, který umožňuje snadno spravovat tikety, e-maily, chaty, hovory a sociální média. Pomáhá firmám poskytovat nejlepší zákaznický servis a je doporučován různými společnostmi pro svou efektivitu a snadné použití.

Prozkoumejte výběr nejlepšího softwaru pro call centra na trhu. Vyberte si ideální software pro call centrum pro svůj web a zvedněte své služby zákazníkům až na Měsíc.

Software pro call centra

Zajistěte výjimečnou zákaznickou zkušenost s integrací sociálních médií a živým chatem. Nejmodernější ticketing systém vám umožní sledovat všechny konverzace se zákazníky na jednom místě. Udržujte lístky v pořádku a budujte smysluplné vztahy se zákazníky.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

Start Free Trial x