Call centrum software pro příchozí hovory

Udělejte dojem na své zákazníky a zvyšte jejich spokojenost.
 • ✓ Žádný vstupní poplatek   
 • ✓ Zákaznická podpora 24/7    
 • ✓ Kreditní karta není vyžadována    
 • ✓ Zruště kdykoliv
Animace záhlaví
Helpdesk software

V dnešní digitální době existuje mnoho způsobů komunikace, ale zákazníci se s firmami stále spojují především telefonicky. Nejlepší řešení call centra pro příchozí hovory umožní vaší firmě rychle a úspěšně vyřizovat příchozí a odchozí hovory. Spojte se se svými zákazníky prostřednictvím více kanálů pomocí jediného call centrum softwaru pro příchozí hovory. Zefektivněte služby zákazníkům své firmy pomocí call centra pro příchozí hovory, abyste zvýšili spokojenost zákazníků a zvýšili prodeje.

Co je software call centra pro příchozí hovory?

Software call centra pro příchozí hovory umožňuje vašemu osobnímu nebo vzdálenému call centru snadno spravovat všechny funkce příchozích hovorů z jednoho nástroje. Existuje více typů softwaru pro příchozí hovory:

 • Omnichannel služba call centra pro příchozí hovory umožňuje agentům zákaznického servisu poskytovat služby zákazníkům prostřednictvím více kanálů.
 • Vícekanálová call centra pro příchozí hovory vyžadují, abyste zákazníka předali jinému agentovi, pokud chce komunikovat jiným způsobem komunikace.

Software call centra pro příchozí hovory zefektivňuje služby zákazníkům a umožňuje rychlé jednání se zákazníky prostřednictvím různých kanálů. Vzdálená call centra nevyžadují, aby agenti příchozích call center byli pohromadě – což vaší firmě umožní eliminovat související náklady.

Jak pracuje software call centra pro příchozí hovory?

Systémy Interaktivní Hlasové Odezvy (IVR) umožňují volajícím využívat samoobsluhu při kontaktu s firmou. Software příchozího call centra pracuje s využitím interaktivního směrování založeného na dovednostech nebo Voice over IP protokolu (VoIP). Směrování založené na dovednostech přiřazuje volajícím nejvhodnější oddělení nebo agenta. Oba systémy používají podobný systém vyřizování hovorů zákazníků, jako např:

Při příchozím hovoru v pracovní době software call centra pro příchozí hovory prochází databázi firmy, aby identifikoval zákazníka, a informuje pracovníka zákaznického servisu.

Příklad IVR
 • Předpokládejme, že příchozí volající je stávající zákazník. Agent má před zvednutím hovoru přístup k záznamům a může získat údaje o zákazníkovi.
 • Pokud je zákazník novým volajícím, nejsou jeho údaje v databázi. Přesto si je pracovník zákaznického servisu během telefonního hovoru doplní pro budoucí potřebu.
 • Pokud používáte systém IVR, systém směrování založený na dovednostech nebo obojí, zákazník má možnost volby. Jeho volba určuje, který směrovací systém volající využije.
 • Jakmile agent přijme hovor, spojí se se zákazníkem a pomůže mu s jeho dotazem prostřednictvím telefonu, chatu, e-mailu nebo dalších, pokud používáte vícekanálové call centrum pro příchozí hovory.
 • Agent může do konverzace zapojit další agenty, i když používají jiné komunikační kanály.
 • Software pro příchozí hovory umožňuje nahrávání celého rozhovoru pro účely zlepšování kvality nebo školení.
 • V závislosti na reakci zákazníka agent označí problém jako vyřešený, uzavřený, otevřený nebo vyžadující další kroky.
 • Pokud agent označí problém jako uzavřený, může si od příchozího volajícího vyžádat zpětnou vazbu prostřednictvím e-mailu, hovoru nebo dotazníku.
 • Podnik pak může získané informace z příchozího hovoru využít ke zlepšení budoucích interakcí se zákazníky a obchodních služeb.

Součásti call centrum softwaru pro příchozí hovory

Při výběru call centrum softwaru pro příchozí hovory byste se vy i vaši agenti měli seznámit s jeho součástmi. Software call centra pro příchozí hovory se skládá z následujících částí.

Tiketování

Tiketování umožňuje pracovníkům zákaznického servisu používat jediné rozhraní k efektivnímu zodpovídání dotazů. Když agent zákaznického servisu přijme hovor od zákazníka prostřednictvím jakéhokoli kanálu, vygeneruje tiket. Agenti mohou tyto tikety najít v univerzální schránce, která umožňuje rychlé a efektivní odpovědi zákazníkům. Tiketing je skvělý způsob, jak rychle a hladce zajistit vynikající spokojenost zákazníků a snížit obchodní náklady.

Přehled tiketování LiveAgent

Live chat

Live chat software v rámci softwaru pro příchozí hovory umožňuje členům vašeho týmu chatovat prostřednictvím videa, webu, SMS a telefonu. Automatizace pohání software pro živý chat, který umožňuje vašim zákazníkům získat pomoc od agentů zákaznického servisu nebo chatbotů s umělou inteligencí, kteří odpovídají na jednoduché otázky.

Funkce-dokovani-okna-chatu-v-LiveAgentu

Call centrum

Sekce call centrum softwaru pro příchozí hovory je část služby, která umožňuje interakci mezi firmou a zákazníky. Bez ní nemusíte být schopni přijímat příchozí hovory nebo vhodně rozmisťovat zaměstnance.

Správa sociálních sítí

Část správy sociálních sítí vašeho příchozího call centrum softwaru vám umožní komunikovat prostřednictvím všech vašich sociálních kanálů z jednoho softwaru.

LiveAgent sdružuje více kanálů zákaznického servisu do jednoho softwaru

Zákaznický portál

Zákaznický portál je nedílnou součástí softwaru příchozího call centra. Poskytuje zákazníkům rychlý přístup k základním údajům o účtu, aniž by museli kontaktovat společnost přímo. Předpokládejme například, že zákazníkovi vypadne internetové připojení. V takovém případě se může na stránce zákaznického portálu rychle podívat na svůj účet a zjistit, zda se nevyskytly nějaké problémy s vyúčtováním nebo platbami po splatnosti, které by mohly způsobit přerušení služby.

Báze znalostí

Při práci s příchozími call centry je znalostní báze nezbytná pro správné vyřizování dotazů zákazníků. Může řešit běžné dotazy nebo technické problémy, které se mohou vyskytnout. Prostřednictvím báze znalostí může zákazník vyřešit svůj problém, aniž by musel volat centrum pomoci.

Free knowledge base software theme in LiveAgent
Montana theme in LiveAgent

Klíčové funkce efektivního příchozího call centrum softwaru

Chytré směrování hovorů

Automaticaké směrování příchozích hovorů agentům pomocí prioritního nebo inteligentního směrování hovorů. Pokud použijete náhodné přiřazení, budou hovory náhodně přiřazeny dostupným agentům. Pokud použijete prioritní přiřazení, budou hovory s nejdelší čekací dobou přesměrovány na nejbližšího kvalifikovaného agenta. Inteligentní směrování hovorů snižuje počet přerušených hovorů tím, že zajišťuje co nejrychlejší přijetí hovorů.

Call routing feature in LiveAgent's call center software

Hlasová integrace

Hlasová integrace umožňuje bezproblémovou integraci partnerů využívajících hlas přes internetový protokol (VoIP). Software pro příchozí call centra, jako je LiveAgent, se integruje s více než 99 % poskytovatelů VoIP. Po propojení s poskytovatelem můžete připojit neomezený počet SIP trunků v závislosti na softwaru příchozího call centra.

Inteligentní IVR systém

Inteligentní obchodní nástroj pro Interaktivní hlasovou odezvu (IVR) umožňuje vytvářet personalizované a komplexní IVR stromy, které urychlují a automatizují kanály hlasové podpory. Tato funkce šetří zdroje a zajišťuje, že hovory zákazníků budou přesměrovány na příslušného agenta nebo oddělení.

Nahrávky hovorů

Příchozí call centrum software dokáže bezpečně ukládat příchozí hovory zákazníků a hlasové zprávy bez potřeby dalšího softwaru pro záznam hovorů. Nahrávání hovorů lze použít pro účely školení a podpory, což umožňuje stahovat nebo přehrávat hovory zaznamenané v systému.

Nahrávky hovorů

Integrovaný video chat

Získejte možnost přidat videochat kamkoli na své webové stránky pomocí příchozího call centrum softwaru. Špičkové integrované programy pro videochat umožňují videohovory v prohlížeči pro snadné použití a ukládají videohovory stejným způsobem jako tikety.

Analýza call center

Pokročilé funkce reportování v rámci analytiky call centra vám umožní získávat podrobné zprávy o tom, jak vaše call centrum funguje. Pomocí analytiky call centra můžete sledovat důležité metriky call centra, klíčové ukazatele výkonnosti a produktivitu agentů pomocí různých slov.

Funkce analytického přehledu v softwaru pro Zákaznický servis - LiveAgent

Hybridní tok tiketu

Hybridní tikety obsahují všechny údaje o volajícím jako tradiční tikety, například číslo zákazníka a základní informace. Umožňují ukládat komunikaci se zákazníky pod ID tiketu, takže agenti mohou snadno zjistit, jakým kanálem vás zákazník kontaktoval.

Poznatky o zákaznících

Správa vztahů se zákazníky (CRM) v softwaru call centra umožňuje agentům okamžitě zobrazit podrobnosti o volajícím. Díky přehledu o zákaznících můžete rychle přistupovat k údajům o zákaznících, vytvářet poznámky a zobrazovat historii předchozích tiketů, což vám umožní lépe porozumět celému obrazu a poskytovat lepší služby zákazníkům.

Ticket_Customer-insights-CRM

Jak vybrat nejlepší příchozí call centrum software

Před výběrem příchozího call centrum softwaru, který vyhovuje vašim potřebám, musíte znát své obchodní požadavky. Měli byste zvážit velikost vaší firmy, obchodní cíle a to, zda je vaše firma pracuje v remote režimu, či nikoli. Chcete si vybrat příchozí call centrum software, který umožní vašemu týmu zákaznického servisu podporovat klienty prostřednictvím více kanálů a poskytovat tak vynikající služby.

Závazky

Při výběru příchozího call centrum softwaru si uvědomte, jaké přináší závazky. V některých smlouvách se zavazujete za příchozí call centrum software platit měsíčně. V jiných případech můžete získat roční předplatné nebo on-site software.

Cena

Software příchozího call centra se obvykle účtuje za agenta měsíčně podle velikosti firmy a úrovně služeb. Cena se odvíjí od počtu služeb, které si zvolíte, a od toho, kolik agentů bude platformu využívat. Nejlépe hodnocený software příchozího call centra nemá žádnou smlouvu, žádné poplatky a umožňuje vám kdykoli zrušit smlouvu.

Podpora

Pomocí softwaru pro příchozí hovory, jako je LiveAgent, máte přístup k zákaznickému servisnímu portálu. Tento portál umožňuje vašim agentům získávat informace, videonávody a zákaznickou podporu.

Zákaznický portál

Poskytované možnosti kontaktu

Ať už se jedná o e-mail, live chat, telefon nebo další služby, je třeba zvolit software pro příchozí call centrum s více možnostmi kontaktu. Vyberte si software, který zákazníkům umožní kontaktovat vás prostřednictvím kteréhokoli ze současných komunikačních kanálů, které ve svém podnikání používáte.

Možnost škálování nahoru/dolů

Vyberte si software, který vám umožní zvýšit nebo snížit měsíční předplatné v závislosti na vašich agentech a možnostech plánu, abyste mohli snadno upravit předplatné softwaru, když se vaše podnikání dostane do pomalých nebo rušných období roku.

Možnosti spolupráce

Vyberte si software, který poskytuje možnosti spolupráce prostřednictvím VoIP nebo sociálních kanálů. Umožňuje integraci příchozího call centrum softwaru s dalšími potřebnými službami, které zajišťují hladký chod zákaznického servisu.

LiveAgent's Facebook integration
Facebook integrace v LiveAgentu

Softwarová omezení

Buďte si vědomi omezení vašeho softwaru. Při výběru funkcí zvažte velikost zaměstnanců vaší firmy a potřeby vašich zákazníků. Ujistěte se, že váš software zvládne všechny potřeby vašich zákazníků.

Demo verze softwaru příchozího call centra

Při výběru příchozího call centrum softwaru je nezbytné se s ním před výběrem seznámit. Společnosti toho mohou dosáhnout prostřednictvím demo verze, kde jim bude ukázáno, jak software funguje. Ukáže, jak software pomáhá plnit vaše cíle a jak vám může pomoci lépe sloužit vašim zákazníkům. Nevýhodou je, že většina demoverzí softwaru pro příchozí call centra je právě taková. Přesto vám demoverze umožňují vybrat si řešení příchozího call centra, které odpovídá potřebám vaší firmy.

Který příchozí call centrum software je nejlepší

Chcete-li si vybrat software pro příchozí hovory, musíte porovnat různé produkty s potřebami vaší společnosti. Nejlepší příchozí call centrum pro vás značně závisí na tom, zda máte malé, střední nebo velké call centrum.

Malé podniky: Příchozí call centrum, jako je LiveAgent, pomáhá malým firmám dosáhnout jejich cílů díky dostupným funkcím za správnou cenu. Software příchozího call centra vám dává možnost pohánět vaše příchozí call centrum různými možnostmi škálovatelnosti.

Středně velké podniky: Středně velká call centra vyžadují funkce, jako jsou příchozí hovory, odchozí hovory, chat, vícekanálová podpora, videohovory a statistiky. Software jako LiveAgent může vašemu call centru poskytnout vše, co potřebuje k úspěchu.

Velké podniky: Pokud provozujete velké call centrum, potřebujete špičkový software příchozího call centra, abyste mohli škálovat počet svých zaměstnanců a uspokojit požadavky zákazníků. Se softwarem, jako je LiveAgent, můžete škálovat své služby tak, abyste získali to, co vaše firma potřebuje. Funkce, jako je interaktivní hlasové zprávy, příchozí volání, odchozí volání, integrace se sociálními sítěmi, videochat a možnosti samoobsluhy, vám pomohou prosperovat.

Tired of searching?

Are you still looking for software that will help you improve your customer service? LiveAgent may be the solution for you!

Výhody používání softwaru příchozího call centra

Použití softwaru příchozího call centra, jako je LiveAgent, vám umožní přijímat hovory zákazníků ve větším objemu. Pokud se s volajícími nemůžete spojit, můžete použít automatické zpětné volání a automatické směrování hovorů, abyste volajícího přepojili na oddělení, které potřebuje. Díky použití interaktivní hlasové odezvy nebylo nikdy snazší komunikovat se zákazníky.

Multikanálová podpora vám umožní komunikovat se zákazníky prostřednictvím více kanálů s využitím jediného softwaru. To povede ke zvýšení spokojenosti a loajality zákazníků, když jim poskytnete rychlou a užitečnou podporu. Software příchozího call centra vám umožní poskytovat lepší služby zákazníkům a provozovat úspěšnější call centrum.

Jak poskytovat ohromující vícekanálovou podporu

Implementace softwaru příchozího call centra

Implementace řešení příchozího call centra je jednodušší, než si myslíte. Postup se liší software od softwaru. Většina z nich, jako například LiveAgent, umožňuje jednoduchou integraci. Pro tento příklad, jak snadné je integrovat software příchozího call centra do vaší firmy, použijeme software LiveAgent.

Nejprve si musíte zaregistrovat účet pro sebe a své agenty a poté si stáhnout software. Nastavte možnosti nasazení LiveAgent a nastavte jméno, které zákazník uvidí při hovoru s agentem. K novému softwaru příchozího call centra musíte připojit svou stávající telefonní službu. Implementaci můžete doplnit o další úpravy, ale toto jednoduché nastavení lze provést za méně než hodinu, čímž se vaše podnikání rychle rozběhne.

Cena softwaru příchozího call centra

Cenové rozpětí řešení příchozích call center je dostupné pro každého. Demoverzi softwaru můžete používat zdarma a několik možností softwaru nabízí bezplatnou zkušební verzi. Tyto zkušební verze jsou pro firmy vynikající možností, jak si software vyzkoušet a zjistit, zda vyhovuje jejich potřebám. Většina softwaru příchozích call center funguje na bázi měsíčního předplatného. V tomto seznamu najdete software příchozího call centra, který začíná na pouhém 1 USD. Obvykle existuje více úrovní služeb s různými cenami služeb podle toho, jaké služby chcete.

20 nejlepších poskytovatelů řešení příchozích call center

Abychom vašemu malému, střednímu nebo velkému call centru umožnili najít vhodný software, sestavili jsme pro vás seznam 20 nejlepších softwarů příchozích call center. Všechny firmy mohou rychle a efektivně pomoci vašemu call centru s různými funkcemi, výhodami, nevýhodami a cenovými možnostmi.

1. LiveAgent

Vynikající řešení příchozího call centra společnosti LiveAgent je efektivní pro malé, střední i velké firmy. Software pro volání LiveAgent vám pomůže se všemi potřebami vašeho call centra, abyste mohli efektivně řídit svůj podnik.

LiveAgent's homepage

LiveAgent je vynikající řešení příchozího call centra pro telefonickou podporu. Nabízí neomezené nahrávání hovorů s možností rychlého chatu prostřednictvím vlastního widgetu.

Klíčové funkce

 • IVR / rozpoznávání hlasu
 • Řídící panel aktivit
 • Multikanálová komunikace
 • Příchozí call centrum
 • VoIP
 • Monitorování návštěvníků webových stránek
 • Smíšené call centrum
 • Správa call centra

Klady

 • Intuitivní používání
 • Software poskytuje organizovaný přehled o všech projektech
 • Funkce oddělení a automatizace out-of-box

Zápory

 • Tým technické podpory je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ale sídlí v EU
 • K dispozici jsou specifické možnosti ukládání
 • Nelze se přihlásit stejným účtem ve dvou prohlížečích současně

Cena

LiveAgent je jedním z mála programů, který nabízí bezplatnou verzi. Nabízí také bezplatnou zkušební verzi. LiveAgent nabízí několik úrovní služeb a cen, například 15, 29 a 49 dolarů měsíčně.

2. Call Center Studio

Call Center Studio poskytne vaší firmě nástroje pro sledování nákladu a používání interaktivních hlasových zpráv ke zlepšení zkušeností s příchozími hovory.

Call Center Studio homepage

Call Center je skvělé řešení příchozího call centra pro škálovatelnost. Call Center je vytvořeno pro rychlé interakce se zákazníky a umožňuje maximální škálovatelnost pro vaše malé až středně velké firmy.

Klíčové funkce

 • Správa dohod o úrovni služeb (SLA)
 • Integrace sociálních sítí
 • Smíšené call centrum
 • Správa call centra
 • Správa telemarketingu
 • Příchozí call centrum
 • ID volajícího pro konkrétní kampaň
 • Virtualní asistent

Klady

 • Zákaznický servis 24/7
 • Snadné monitorování zástupců
 • Rychlé odchozí volání

Zápory

 • Problém s připojením
 • Nefunguje v prohlížeči Google Chrome
 • Přehledy odchozích hovorů jsou obtížně čitelné

Cena

Kontaktujte tým Call Center Studio pro příchozí hovory a získejte nabídku pro své call centrum.

3. Ringcentral

Ringcentral je užitečný software příchozího call centra pro videochat se zákazníky a ostatními členy týmu.

Ringcentral homepage

Ringcentral je dobrou volbou pro malé a střední podniky, které chtějí mít přístup k funkcím, díky nimž jsou ve spojení se zákazníky.

Klíčové funkce

 • Směrování na základě zkušeností
 • Audio/video konference
 • Přehled v reálném čase
 • Příchozí call centrum
 • Chatování/posílání zpráv
 • Správa kontaktů
 • Spolupráce více uživatelů

Klady

 • Rychlý a spolehlivý
 • Přesměrování hovorů na jiné číslo v aplikaci
 • Nahrávání hlasu do textových zpráv

Zápory

 • Nastavení může být komplikované
 • Limitovaná škálovatelnost
 • Funkcionality mohou být zpočátku nepřehledné.

Cena

Společnost Ringcentral nabízí bezplatnou zkušební verzi a bezplatný software s omezenými funkcemi. Společnost Ringcentral nabízí čtyři měsíční plány pro jednoho agenta s různými funkcemi za 19,99; 27,99; 34,99 a 49,99 USD.

4. Zendesk

Zendesk nabízí na své cloudové platformě několik funkcí, včetně příchozích a odchozích hovorů, textových zpráv, monitorování směrování a dalších.

Zendesk homepage

Doporučeno pro jednotný pracovní prostor

Zendesk je skvělou volbou příchozího call centra pro jednotný pracovní prostor, který vám umožní ovládat všechny funkce softwaru z jednoho místa. Tyto funkce jsou vynikající pro malé až velké firmy.

Klíčové funkce

 • Geografické cílení
 • Příchozí call centrum
 • Projektové řízení
 • Hotové odpovědi
 • Nápravná a preventivní opatření (CAPA)
 • Správa zpětné vazby
 • Správa dohod o úrovni služeb (SLA)

Klady

 • Dostupné ve více než 40 jazycích
 • Snadné použití
 • Jednoduché sledování metrik

Zápory

 • Pomalejší odezva zákaznické podpory
 • Chybí funkce pro interní použití
 • Matoucí aktualizace a přidávání uživatelů

Cena

Zendesk je cloudový software, který má bezplatnou zkušební verzi, ale nemá žádnou bezplatnou verzi softwaru. Zendesk nabízí možnost 19, 39 nebo 89 dolarů za agenta a měsíc.

5. Talkdesk

Talkdesk obsahuje mnoho funkcí potřebných pro vaše call centra, jako jsou hlasové funkce, funkce odchozího vytáčení, reporty, analytika a inteligentní funkce směrování.

Talkdesk homepage

Talkdesk je oblíbenou volbou pro střední a velká call centra používající nástroje pro Windows, Mac a webové nástroje. Talkdesk je vynikající software pro příchozí call centra, který umožňuje snadnou implementaci a udržení téměř 100% provozuschopnosti.

Klíčové funkce

 • Správa telemarketingu
 • IVR/rozpoznávání hlasu
 • Integrace počítačové telefonie
 • Příchozí call centrum
 • Přepis hlasových zpráv
 • Chat v reálném čase

Klady

 • Stálá kvalita a spolehlivost volání
 • Snadné používání
 • Vysoce kvalitní zvuk

Zápory

 • Chybí výkazy
 • Reakce podpory trvá dlouho
 • Nedostatek funkcí a možností

Cena

Nevýhodou Talkdesku je, že vyžaduje, aby je vaše firma kontaktovala přímo, aby získala cenovou nabídku na služby, což způsobuje, že obnovení smlouvy vyžaduje další plánování.

6. Zoho Desk

Call centrum software Zoho Desk má funkce příchozího call centra, které poskytují analytické funkce pro sledování úspěchu vaší firmy.

Zoho desk home page

Zoho Desk je software příchozího call centra, který vyhovuje potřebám malých, středních i velkých call center. Zoho Desk je nejlepší software příchozího call centra. Pro své snadno ovladatelné uživatelské rozhraní a jednoduché školení zaměstnanců softwaru.

Klíčové funkce

 • Prediktivní analýzy
 • Vícekanálový sběr dat
 • Vzdálený přístup a ovládání
 • Multikanálová komunikace
 • Správa negativní zpětné vazby
 • Příchozí call centrum
 • Správa zpětné vazby

Klady

 • Snadné přiřazování tiketů spolupracovníkům
 • Vlastní řídicí panel
 • Snadná integrace s CRM

Zápory

 • Reporty mohou být složité
 • Škálování může být při upgradu komplikované
 • Žádná upozornění na předání tiketů agentům

Cena

U tohoto cloudového softwaru můžete získat plány Zoho Desk, které zahrnují různé funkce za 14, 23 a 40 dolarů měsíčně na agenta. K dispozici je bezplatná zkušební verze i bezplatná verze softwaru.

7. Cloudtalk

Cloudtalk umožňuje vašemu call centru využívat příchozí hovory, hlasové funkce, inteligentní směrování hovorů, mezinárodní telefonní čísla, inteligentní číselníky a sledování statistik.

Talkdesk homepage

Cloudtalk je komplexní řešení příchozího call centra pro vyřizování vysoce frekventovaných hovorů zákazníků přes internet. Tento software je řešení příchozího call centra připravené na vzdálené použití, které může být vhodnější pro menší call centra.

Klíčové funkce

 • Virtualní call centrum
 • Příchozí call centrum
 • Správa telemarketingu
 • Integrace počítačové telefonie
 • Adresář zaměstnanců
 • Video konference
 • Přehledy a analýzy

Klady

 • Snadná integrace sociálních sítí
 • Cloudové řešení
 • Ochotný tým podpory

Zápory

 • Základní a jednoduché funkce
 • Funkce jsou stále ve vývoji
 • Aplikace v telefonu má problémy s připojením

Cena

Cloudtalk nabízí měsíční tarif za 15, 20 a 35 dolarů. K dispozici je bezplatná zkušební verze, ale žádná bezplatná verze.

8. GoToConnect

Společnost GoToConnect vám může pomoci s potřebami vašich příchozích a odchozích call center pomocí kompletních softwarových řešení, ať už je váš provoz osobní nebo vzdálený.

GoToConnect homepage

Tento software nabízí řešení příchozího call centra pro malá a středně velká call centra, která hledají kompletní softwarové řešení.

Klíčové funkce

 • Příchozí call centrum
 • Správa call centra
 • Správa průzkumů a anket
 • Správa front
 • Chat v reálném čase
 • Chat a zasílání zpráv
 • Správa faxů

Klady

 • Dobře spravuje hovory
 • Spolehlivost softwaru
 • Cenově výhodné pro dané funkce

Zápory

 • Intenzivní proces onboardingu
 • Aplikace je pomalá a může spadnout
 • Vnitřní firemní zprávy jsou k dispozici pouze na desktopu

Cena

Službu GoToConnect lze používat v cloudových a mobilních službách za 22, 26 a 39 dolarů měsíčně na agenta a měsíc. Neexistuje žádná bezplatná verze softwaru, ale je k dispozici bezplatná zkušební verze.

9. Salesforce Service Cloud

Platforma Salesforce nabízí analýzu, interaktivní hlasovou odezvu, příchozí hovory, integraci CMR a marketingové statistiky pro vaše call centrum.

Salesforce homepage

Salesforce Service Cloud je skvělý software pro příchozí call centra, který umožňuje jednoduchou integratci API s dalšími systémy třetích stran. Tento software je známý tím, že zvládá potřeby příchozích call center malých a středních firem.

Klíčové funkce

 • Řízení expedice
 • Správa tiketů
 • IVR a rozpoznávání hlasu
 • Příchozí call centrum
 • Samoobslužný portál
 • Reporting a analytika
 • Multikanálová komunikace

Klady

 • Snadné sledování objednávek
 • Využití automatizace v oblasti zákaznického servisu
 • Možnost zaznamenávat všechny činnosti zákaznického servisu

Zápory

 • Tréninková křivka
 • Komplexní bez možnosti přizpůsobení out-of-the-box
 • Integace vyžaduje vyladění

Cena

K dispozici je bezplatná zkušební verze, ale žádná bezplatná verze softwaru. K dispozici je možnost 25, 75, 150 a 300 dolarů měsíčně pro celý váš tým.

10. Nice CXone

Nice CXone nabízí služby v oblasti zákaznické zkušenosti, analýzy call center, příchozích a odchozích hovorů. Tento software poskytuje výsledky založené na datech, což umožňuje lépe porozumět podnikání.

Nice CXone homepage

Tento software umožňuje malým a středním podnikům nabízet služby zákazníkům a potřeby call center pomocí softwaru pro příchozí a odchozí hovory v cloudu.

Klíčové funkce

 • Měření výkonu
 • Akce spouštěné událostmi
 • Příchozí call centrum
 • Průzkumy a zpětná vazba
 • Správa telemarketingu
 • Workflow management
 • Chat v reálném čase
 • Multikanálová komunikace

Klady

 • Konzistentní zřetelnost volání
 • Spousta možností přizpůsobení
 • Uživatelsky přívětivé

Zápory

 • Analytika je obtížně použitelná
 • Obtížné vytáčení hovorů
 • Omezená technická podpora

Cena

Ceny se obvykle pohybují od 90 do 100 dolarů za uživatele měsíčně. Pro cenovou nabídku kontaktujte přímo zákaznický servis. K dispozici je bezplatná zkušební verze, ale žádný software zdarma.

11. Dialpad

Společnost Dialpad nabízí odchozí hovory, zprávy a videokonference a poskytuje tak kompletní řešení kontaktního centra pro formující se firmy.

Společnost Dialpad nabízí několik řešení zákaznického servisu pro malé a střední podniky, které chtějí ovlivnit zákazníky. Software call centra Dialpad se doporučuje pro rychlou komunikaci se zákazníky prostřednictvím videochatu.

Klíčové funkce

 • Nahrávání hovorů
 • Směrování hovorů
 • Příchozí call centrum
 • ID volajícího
 • CRM
 • IVR a rozpoznávání hlasu

Klady

 • Snadné použití
 • Spolehlivá služba
 • Několik funkcí hovoru

Zápory

 • Omezené ovládání skupin v aplikaci
 • Omezené možnosti administrátora
 • Mohou nastat problémy s připojením

Cena

Tento cloudový software pro malé nebo střední firmy je k dispozici ve variantě za 20 nebo 30 dolarů. Pokud si přejete mít vyšší výhody, kontaktujte je přímo a vyžádejte si cenovou nabídku. K dispozici je bezplatná zkušební verze, ale žádný software zdarma.

12. Agile CRM

Agile CRM nabízí podporu zákaznického chatu, telefonické možnosti a autorespondery.

Agile CRM homepage

Tento software se doporučuje pro příchozí call centra malých až středně velkých společností. Vzhledem k ceně může vyhovovat firmám, které hledají pouze jednotlivé funkce.

Klíčové funkce

 • Správa portfolia
 • Stanovení a sledování cílů
 • Pipeline management
 • Příchozí call centrum
 • Správa smluv a licencí
 • Správa více účtů
 • Sledování sítě
 • Správa call centra

Klady

 • Řešení typu vše v jednom
 • Dostatek podpůrných dokumentů
 • Mnoho kategorií pro definování potenciálních zákazníků a kontaktů

Zápory

 • Omezené použití funkcí
 • Obtížně pochopitelná konfigurace
 • Omezená zákaznická podpora

Cena

Agile má tři úrovně služeb: zdarma, 15 a 80 dolarů měsíčně na agenta. K dispozici je bezplatná zkušební verze a bezplatná verze softwaru.

13. Five9

Five9 nabízí služby příchozího a odchozího call centra, profesionální služby, školení a zákaznickou podporu.

Five9 homepage

Tento software je díky svým různým funkcím vhodný pro malé, střední i velké call centra. Five9 lze používat téměř na čemkoli, například na systémech Windows, Mac, iPhone a webových klientech.

Klíčové funkce

 • Vícekanálový sběr dat
 • Příchozí call centrum
 • Segmentace zákazníků
 • Řízení pracovních sil
 • Správa kampaní
 • Smíšené call centrum
 • Správa průzkumů a anket

Klady

 • Monitoring v reálném čase
 • Spolehlivé spojení hovorů
 • Uživatelsky přívětivé nastavení a používání

Zápory

 • Vykazování je složité
 • Implementace je složitá
 • Mohla by se hodit aktualizace

Cena

Neexistuje žádná bezplatná zkušební verze ani bezplatný software. Společnost Five9 nabízí různé balíčky produktů, ale pokud potřebujete konkrétní nabídku, kontaktujte ji přímo.

14. CallHippo

CallHippo nabízí ve svém softwaru pro call centra příchozí hovory, automatickou distribuci, e-mailovou podporu a nahrávání hlasu.

CallHippo homepage

Tento software se používá ve více než 50 zemích a je vhodný pro malé podniky. CallHippo je skvělý software příchozího call centra pro využití virtuálního telefonního čísla, který umožňuje společnostem po celém světě bezproblémově integrovat virtuální hovory do své komunikace.

Klíčové funkce

 • Nástroje pro spolupráci
 • Správa telemarketingu
 • Odchozí call centrum
 • Správa call centra
 • Správa kontaktů
 • Příchozí call centrum

Klady

 • Ochotná zákaznická podpora
 • Funkce mají detailní možnosti
 • Intuitivní software

Zápory

 • Nízká kvalita hovorů
 • Nelze přijímat některé SMS zprávy
 • Číselník není v aplikaci ovládacího panelu

Cena

CallHippo nabízí možnosti za 10, 18 a 40 dolarů. Neexistuje žádná bezplatná zkušební verze ani bezplatný software. Tento cloudový software lze používat na několika zařízeních, včetně systémů Windows, Mac a mobilních zařízení.

15. Twilio

Twilio nabízí komunikaci pomocí SMS, API, videa a hlasových služeb.

Twilio homepage

Software Twilio je vhodný pro malé firmy, které se snaží z mála vytěžit maximum. Tento software lze snadno integrovat do jiných softwarů, takže je užitečný i pro menší firmy, které tak mohou rozvíjet svou online přítomnost.

Klíčové funkce

 • Audio a video konference
 • Reporting a analytika
 • Přizpůsobení zpráv
 • Odchozí call centrum
 • Správa výkonu
 • Příchozí call centrum
 • Sjednocená komunikace

Klady

 • Možnost vytvářed podúčty
 • Podpora mezinárodních čísel
 • Spolehlivá komunikace

Zápory

 • Lehké funkce
 • Zákaznická podpora je pouze e-mailová
 • Cena za hovor může být vysoká

Cena

Tento cloudový software nabízí jedinečné možnosti plateb od měsíčních plateb za osobu až po hodinové platby. Hovory začínají na 2 centech za minutu. Ceny za příjem hovorů začínají na 1 dolaru měsíčně za telefonní číslo a 1 centu za minutu. K dispozici je bezplatná zkušební verze, ale žádná verze zdarma. Pro cenovou nabídku kontaktujte přímo společnost Twilio.

16. VICIdial

VICIdial může vaší firmě pomoci s odchozími hovory, příchozími hovory, nahráváním hovorů a chatem.

VICIdial homepage

VICIdial je špičkový software pro integraci příchozích hovorů se společností Telcom. Tento software příchozího call centra je vhodný pro malé firmy, které se snaží rozvíjet své online call centrum. VICDial nabízí podporu pro všechny své služby a umožňuje tak menším call centrům růst jejich podnikání.

Klíčové funkce

 • Správa kampaní
 • ID volajícího pro konkrétní kampaň
 • Reporting a analytika
 • Příchozí call centrum
 • Odchozí call centrum
 • Smíšené call centrum

Klady

 • 100% bezplatné
 • Alternativa k licencovanému softwaru
 • Efektivní vykazování a sledování

Zápory

 • Front-end vyžaduje aktualizaci
 • Vynucená zpětná volání
 • Strmá učební křivka

Cena

Software VICIdial je zdarma, kromě počátečních poplatků za poskytnutí serveru, které se v závislosti na vašich potřebách pohybují od 400 do více než 1 000 USD.

17. 3CX

Software 3CX nabízí příchozí hovory, chat a video služby, které můžete používat se svými stávajícími náhlavními soupravami a dalším vybavením.

3cx homepge

3CX je ideální pro malá a středně velká call centra, která hledají software s nízkými počátečními náklady na používání serveru.

Klíčové funkce

 • Příchozí call centrum
 • Správa front
 • Chat v reálném čase
 • Video konference
 • Spolupráce více uživatelů
 • Virtualní call centrum

Klady

 • Možnost vzdálené obsluhy call centra
 • Časté aktualizace
 • Snadná instalace

Zápory

 • Minimální přizpůsobení mimo uživatelské rozhraní
 • Žádná dokumentace API
 • Omezená zákaznická podpora

Cena

První rok používání služby 3CX můžete získat zdarma. Služba stojí v průměru 145 dolarů nebo 180 dolarů na agenta za rok v druhém roce, takže je tento software dostupný pro všechny. Pro cenovou nabídku byste se měli obrátit přímo na společnost 3CX.

18. Vonage Business Communications

Služba Vonage Business Communications zefektivní provoz vašeho call centra díky vysoké efektivitě připojení a různým funkcím.

Vonage business communications homepage

Tento software příchozího call centra je navržen tak, aby dobře fungoval v malých firmách. Vonage Business Communications je pohodlná platforma centra příchozích hovorů pro rychlou změnu nastavení uživatelů a profilů.

Klíčové funkce

 • Příchozí call centrum
 • Chat a zasílání zpráv
 • Obousměrné audio a video
 • Sjednocená komunikace
 • Chat v reálném čase
 • Reporting a analytika

Klady

 • Bezbolestné nastavení
 • Mobilní a desktopová podpora
 • Neomezené měsíční hovory po celém území USA a Kanady

Zápory

 • V mobilních zařízeních může docházet k prodlevám a zpožděním
 • Obtížné kontaktování zákaznické podpory
 • Neintuitivní, nastavení trvá dlouho

Cena

K dispozici je možnost za 14,99 a 39,99 dolaru, přičemž k odchozím hovorům se připočítává 0,03 dolaru za minutu. Možnosti se liší a pro další nabídku se můžete obrátit přímo na ně.

19. Aircall

Funkce softwaru Aircall zahrnují funkce telefonního systému, jako je hlasová pošta, interaktivní hlasová odezva a virtuální call centra.

Aircall homepage

Tato služba je kombinací hodnoty a funkcí vhodných pro malá až středně velká call centra, která hledají efektivní software pro call centra.

Klíčové funkce

 • Příchozí call centrum
 • Sledování časových pásem
 • Reporting a analytika
 • Automatická obsluha
 • Správa call centra
 • Odchozí call centrum

Klady

 • Ochotná zákaznická podpora
 • Špičková kvalita telefonátů
 • Jednoduchý a intuitivní design

Zápory

 • Telefonní čísla nemohou odesílat ani přijímat SMS
 • V softwaru se mohou vyskytovat chyby
 • Vysoké náklady ve srovnání s jiným telefonním softwarem

Cena

Aircall nabízí možnosti měsíčního předplatného ve výši 40 a 70 dolarů, nebo pokud účtujete ročně, cena se sníží na 30 a 50 dolarů za agenta měsíčně. Software není k dispozici zdarma, ale je k dispozici bezplatná zkušební verze.

20. CallRail

CallRail je software příchozího call centra doporučený pro sledování zapojení uživatelů na vašich stránkách a zvyšování analytických dat.

Callrail homepage

Callrail je rozmanitou volbou pro malé a střední podniky, které hledají cenově dostupný software, který z analytiky vytěží maximum.

Klíčové funkce

 • Analytika
 • Příchozí call centrum
 • IVR a rozpoznávání hlasu
 • Metriky pro sledování hovorů
 • Kvalifikace potenciálních zákazníků
 • Sledování klíčových slov

Klady

 • Užitečné funkce reportování
 • Snadné nastavení
 • Možnost kontroly hovorů

Zápory

 • Vykazování trvá dlouho
 • Software může být nespolehlivý
 • Minimální přizpůsobitelnost

Cena

Tarify CallRail začínají na 45 dolarech a zahrnují deset místních telefonních čísel a 500 minut. Pro podrobnější cenový plán kontaktujte podporu.

Porovnání softwarů příchozího call centra

Při výběru vhodného softwaru příchozího call centra pro potřeby vaší firmy je třeba porovnat a zhodnotit jejich různé funkce. To vám umožní lépe sestavit plány vaší firmy týkající se call centra. Níže uvádíme náš výběr nejlepších softwarů pro příchozí call centra na trhu a to, díky čemu by mohly být ideální pro vaši společnost.

LiveAgent

Řešení příchozího call centra LiveAgent je vhodné, pokud potřebujete urychlit obsluhu a spojení se zákazníky. LiveAgent využívá sílu robustního portálu služeb zákazníkům, který využívá několik nástrojů. Nejrychlejší chatovací widget na trhu umožňuje vašim zákazníkům rychle chatovat s personálem, což zvyšuje efektivitu call centra. LiveAgent Tiketování využívá hybridní tiketový systém, který používá vícekanálovou podporu pro snadné sledování vícekanálových problémů. LiveAgent je jedním z mála softwarů pro příchozí telefonní centra, který nabízí 24hodinovou obchodní podporu.

Looking for the right CRM software?

LiveAgent offers wide range of features and integrations so everyone can find what they need. Wanna see it for yourself?

Primo Dialer

Primo Dialer je inovativní způsob, jak propojit uživatele s kvalitními funkcemi call centra nabízenými prostřednictvím telekomunikací. Primo Dialer se odlišuje tím, že poskytuje řadu funkcí za nízkou cenu. Primo Dialer by mohl být ideální volbou pro středně velká firemní call centra, která potřebují inovativní telekomunikační funkce.

PhoneBurner

PhoneBurner nabízí software pro telefonování, který vašemu centru příchozích hovorů umožňuje zefektivnit výkony. Společnost PhoneBurner tvrdí, že pomocí jejího softwaru pro příchozí telefonní centra můžete oslovit o 447 % více kontaktů, čímž se odlišuje od ostatních softwarů. PhoneBurner může vašemu týmu zákaznického servisu pomoci v oblasti automatizace pracovních postupů, správy kontaktů, reportování a výkonného dialeru.

ChaseData CCaaS

Tato sada kontaktů prediktivního vytáčení se odlišuje tím, že je v souladu se zákonem TCPA a zaručuje vám a vaší společnosti bezpečnost dat online před hackery. ChaseData CCaaS se výborně hodí pro call centra s pěti a více agenty. ChaseData CCaaS využívá funkce, které pomáhají call centrům spoléhajícím na vysokou provozuschopnost efektivním vyřizováním příchozích hovorů a automatizovaných výstupních hovorů. Tento software mohou využívat finanční služby, jako je vymáhání pohledávek a bankovnictví, kde je k dosažení cílů B2B nebo B2C vyžadována vysoká doba provozu mezi zákazníky.

XCALLY

Zlepšete interakce se zákazníky pomocí jedinečné technologie XCALLY, kterou nenajdete v jiném softwaru pro příchozí hovory. XCALLY je omnichannel software příchozího call centra, který integruje svou službu Asterisk s technologiemi shuttle a motion, čímž vám poskytuje optimalizované ovládání všech funkcí příchozího call centra pomocí jejich softwaru. XCALLY je dobrou volbou pro společnosti provozující příchozí call centra, které hledají profesionální řešení pro příchozí, odchozí a smíšené služby softwaru call centra.

Je zkušební verze softwaru pro příchozí call centra užitečná?

Ano! Vyzkoušení před nákupem je vynikající, protože chcete software pro příchozí call centrum, který splňuje potřeby vaší firmy. Možnost bezplatnéo využití nebo bezplatného vyzkoušení pomůže zjistit, zda daný software vyhovuje potřebám vašeho call centra. Rozeberte si rozdíly mezi bezplatným vyzkoušením a bezplatným používáním softwaru, abyste z nich vytěžili co nejvíce. Možnost vyzkoušet si všechny funkce softwaru příchozího call centra dává vašemu týmu možnost vyzkoušet si jej před nákupem. Podmínky bezplatné zkušební verze závisí na softwaru příchozího call centra. Například společnost LiveAgent nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi, ke které se můžete přihlásit za méně než 60 sekund bez nutnosti použití kreditní karty.

Stand out from your competitors with a strong
customer service culture​

Závěrem

Software příchozího call centra je pro vaši firmu nezbytný bez ohledu na velikost vašeho call centra. Software, jako je LiveAgent, může vaší firmě ušetřit peníze a zároveň zvýšit kvalitu a kvantitu komunikace se zákazníky. Schopnost zvládnout všechny potřeby vašeho call centra činí software příchozího call centra nezbytným. Poskytuje vám možnost lepšího přístupu k informacím o klientech a zefektivnění komunikace se zákazníky.

Nejlepší software příchozího call centra typu vše v jednom

Nejlepší software příchozího call centra umožňuje vaší firmě dosáhnout více s agenty zákaznického servisu, a to vše z jednoho nástroje. LiveAgent to umožňuje call centrům všech velikostí tím, že nabízí vynikající funkce bez instalačních poplatků, bez požadavku na kreditní kartu, nepřetržitou podporu a možnost kdykoli zrušit službu. LiveAgent má zabudovanou schopnost integrace s více než 200 různými softwary, které již používáte pro marketing.

Connect your VoIP provider with Help desk software - LiveAgent

Omnichannel systém LiveAgent umožňuje komunikaci se všemi odděleními. Při využití funkcí, jako je například nejlepší chatovací widget na světě, můžete rychle komunikovat se zákazníky, když zahájí komunikaci. S vynikající cloudovou telefonní podporou LiveAgent máte k dispozici neomezené nahrávání hovorů a můžete se účastnit předávání hovorů, což je vhodné pro potřeby příchozích i odchozích call center. Díky analytice LiveAgent můžete sledovat všechny interakce se zákazníky, prodeje, údaje o webových stránkách a dokonce i efektivitu svých agentů. LiveAgent používá hybridní tok tiketů, který dosahuje do všech kanálů na základě platebního plánu, který vyhovuje vašim potřebám.

Nejlepší software pro příchozí hovory s integrovanými funkcemi tiketování, live chatu a call centra

Zákazníci raději komunikují s firmami prostřednictvím média, které je pro ně nejpohodlnější. LiveAgent umožňuje příchozím call centrům obsluhovat tiketování, live chat a všechny funkce hovorů díky své vícekanálové podpoře. LiveAgent nabízí vaší firmě funkce příchozího call centra, jako je interaktivní hlasová odezva, příchozí volání, odchozí volání, správa vztahů se zákazníky, softwarový telefon, vícekanálová podpora a analytika.

Nejlepší software pro příchozí call centra s bohatou funkční výbavou

Software pro příchozí hovory LiveAgent je nejbohatší dostupný software. LiveAgent nabízí více než 130 různých funkcí, které pomáhají s příchozími hovory, odchozími hovory, statistikami, řízením vztahů se zákazníky a vícekanálovou podporou. Díky tomu získá vaše call centrum větší všestrannost, vyšší zisky a spokojenost zákazníků.

Call settings in Customer service software - LiveAgent

Nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou softwaru pro příchozí call centra

Bez ohledu na velikost vašeho call centra musíte najít ten správný software, který vám pomůže dosáhnout úspěchu a zisku. Software LiveAgent pomáhá zákazníkům dosáhnout toho všeho za ceny, které si může dovolit každá firma. Bezplatná zkušební verze umožňuje vaší firmě vyzkoušet všechny funkce, které LiveAgent nabízí, po dobu 14 dnů bez nutnosti zadávání kreditní karty. To znamená, že začínající call centra mohou vydělávat peníze, aniž by je utrácela, a zároveň si vyzkoušet, jak program funguje ve vašem týmu. LiveAgent má vynikající poměr hodnoty a ceny pro firmy, které chtějí růst s dalšími funkcemi, a nabízí možnost úrovně služeb 15, 29 a 49 dolarů na agenta měsíčně.

Nejlépe hodnocený software příchozích call center

LiveAgent je nejlépe hodnoceným softwarem příchozích call center s průměrným hodnocením 4,7 hvězdičky na serveru Capterra a 4,5 hvězdičky na serveru G2. Tisíce uživatelů potvrzují, že LiveAgent má mnoho kladů a jen málo záporů. Všestrannost produktu LiveAgent se rovná zvýšení prodeje, snadnému přístupu a přijatelné ceně. Proto je LiveAgent trvale hodnocen jako jeden z nejlepších dostupných softwarů pro příchozí call centra.

Nejdostupnější software příchozích call center pro nastavení, používání a integraci

Vyberte si takový software příchozího call centra, který se snadno integruje do vašich současných operací, snadno se nastavuje a snadno se používá vaším týmem. To znamená méně školení pro váš tým a větší zisky pro vaši firmu, přičemž více pozornosti bude věnováno zákazníkům než školení. LiveAgent umožňuje díky svému snadno dostupnému softwaru příchozího call centra omezené školení a rychlé nastavení. Díky jednoduché integraci systému LiveAgent můžete nechat agenty vyřizovat požadavky zákazníků hned první den. Větší dostupnost, snadné použití, nastavení a cena činí ze softwaru LiveAgent nejdostupnější software call centra na trhu.

Abyste ze svého softwaru příchozího call centra vytěžili co nejvíce, měli byste znát jeho použití a vypořádat se s případnými problémy; informace si vždy můžete vyhledat ve znalostních bázích nebo v sekci call centra v Akademii LiveAgent. Nebo si přečtěte tohoto stručného průvodce nejčastějšími dotazy, abyste porozuměli více informacím o používání softwaru pro příchozí call centra.

Poznámka redaktora: Pokud jsou některé informace v tomto článku nepřesné, kontaktujte nás a my je upravíme.

FAQ

What level of support is included with my inbound call center software?

The level of support you receive may be very high or very little. Some pieces of software, like LiveAgent, feature 24/7 support. Other platforms may offer limited or only email support. You can learn more about the inbound call center software's support on their website.

Can I set up custom integrations in my inbound call center software?

Integrations vary with each software, but the short answer is yes. For example, inbound call center software like LiveAgent has 195 integrations that are already integrated, or you can simply activate the plugin. This allows you to connect platforms to your call center, connecting your agents to customers using one tool across all platforms. Custom integrations with the LiveAgent software are easy and quick. However, custom integration varies per platform.

What if you don't like the inbound call center software after you purchase it?

Your cancelation options differ with each provider. With LiveAgent you can downgrade or upgrade any time or stop using it. There are no contracts, we bill month-to-month, and there is no setup fee. Most platforms only offer free trials. You would need to contact the individual software company to see if they will reimburse you after starting service; most won't.

How can I improve my inbound call center?

You can make the most of your inbound call center by taking it into the future using inbound calling software. Using an omnichannel business tool like LiveAgent will allow you to connect with customers across all channels, allowing your agents to use only one piece of software to optimize your calls per hour. This enables agents to provide superior services. Suppose you want to improve your inbound call center and assure your business thrives through the digital age. In that case, using an inbound call center software like LiveAgent would help accomplish that.

How do you manage inbound call centers?

You can engage with your customers across all channels and communicate with your team through a single piece of software. LiveAgent uses cutting-edge tools like universal email and advanced ticketing to connect customers and agents. You can distribute tickets to agents and manage your employees while viewing their interactions with your customers.

What is an inbound call in a call center?

Inbound call center is when you have agents dedicated to receiving inbound communication from customers. The key feature of an inbound call center is the customer reaches out to the support team through many different sources, including chat, video, and phone. With the customer reaching out to you, your responses and actions should be swift and effective. An inbound call center can accomplish this.

What are customer service responsibilities at inbound call centers?

Inbound call center agents are the first point of contact with customers. Their responsibilities include providing attentive customer support over chat, phone, and video to solve customers' problems. Requiring agents to manage customer interaction across multiple channels and work with other teammates in other departments.

How do I take inbound calls?

You can take inbound calls using software like LiveAgent with one piece of software on your computer or mobile device. With a selection of omnichannel support options like LiveAgent, you can field calls or messages from customers communicating over various tools. You can do this on your desktop or mobile device.

Find the best call center

LiveAgent offers wide range of call center tools, and therefore making it great choice for businesses of all sizes. Curious about all the opportunities?

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo