Nejlepší WordPress plugin interní propojení

Zjistěte, jak tento plugin zlepšuje vaše úsilí o SEO.

  • ✓ Žádný poplatek za zřízení   
  • ✓ Zákaznický servis 24/7    
Industry background

Co umí nástroj pro interní propojení WP?

Přidávání interních odkazů může být časově náročné a zdlouhavé, pokud musíte každý odkaz vytvářet ručně. Naštěstí existuje snadné řešení: plugin Interní odkazy od společnosti Quality Unit. O jeho funkcích se dozvíte níže.

cleverness of LiveAgent

Diverzifikace kotevních textů

Máte obavy z opakujících se kotevních textů? Není třeba. Umožníme vám zadat fráze, synonyma a související fráze, které chcete, aby byly spojeny s každým klíčovým slovem pro přirozené a všestranné interní propojení.

personalization features of LiveAgent

Automatické propojení

Automatické propojování je hlavní funkcí pluginu, která vám umožní soustředit se na jiné SEO a marketingové aktivity, než na ruční přidávání interních odkazů ke každému vašemu článku. Co můžete očekávat? Stačí zadat nebo importovat klíčová slova a nastavit preferovanou adresu URL. 

provide help with LiveAgent

Vytvoření černé listiny konkrétních adres URL

Černá listina vám umožňuje zařadit do seznamu adresy URL, které nechcete zahrnout do procesu automatizace. Tímto způsobem můžete uvést adresy URL, jako jsou přihlašovací stránky a stránky pro platbu, a plugin se jim na webu WP vyhne.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Hromadný import cílových klíčových slov

Nechcete přidávat jednotlivá klíčová slova jedno po druhém? Naše funkce hromadného importu vám umožní nahrát klíčová slova prostřednictvím souboru CSV během několika sekund.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Povolené taxonomie

Při propojování obsahu je třeba brát v úvahu aktuální relevanci. Pomocí pluginu pro automatické propojování můžete určit, jak má být váš obsah propojen pomocí taxonomií WordPressu. Takto lze omezit konkrétní klíčová slova. Pokud například chcete, aby se odkaz na vaši elektronickou knihu zobrazoval pouze v sekci Knižní recenze se značkou “beletrie”, můžete to s naším pluginem snadno provést.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Rozhraní API služby Google Search Console

Pokud nemáte k dispozici excelový list s klíčovými slovy, na která chcete cílit pomocí interních odkazů, nemusíte se obávat. Pomocí našeho rozhraní API služby Google Search Console můžete automaticky importovat relevantní klíčová slova pro váš web WordPress.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Konkrétní počet odkazů pro každý článek/odstavec

Jelikož se články liší svou délkou, možná budete chtít nastavit určitý počet odkazů podle počtu slov, abyste se vyhnuli příliš velkému nebo příliš malému počtu odkazů. To lze provést pro každý odstavec nebo pro celý článek.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Automatický import klíčových slov z Yoast SEO/RankMath

Máte nainstalované pluginy Yoast SEO nebo RankMath? Importujte všechna klíčová slova z databáze a ušetřete si čas.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Vlastní cíle odkazů

Je možné nastavit vlastní cíle odkazů, například otevřít v novém okně, na stejné kartě nebo ve vyskakovacím okně.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Nemění staré interní odkazy

Ručně přidané odkazy se nezmění, takže se nemusíte obávat.

Důvody pro přidání interních odkazů

Interní odkazy, známé také jako in-site linking nebo backlinks, jsou hypertextové odkazy, které propojují stránky na jednom webu. Mohou se nacházet v těle textu na stránce. Tím se liší od externích odkazů, které odkazují na jiné stránky. Více informací o výhodách interních odkazů najdete níže. 

Integrations pricing-icon

Snížení míry odskočení a zvýšení retence uživatelů

Interní odkazy jsou vynikajícím způsobem, jak udržet čtenáře na stránce aktivní. Díky tomu máte větší šanci, že se z nich stanou zákazníci nebo že dokončí požadovanou akci.

Integrations pricing-icon

Zlepšené pozice SEO

Význam interních odkazů je důležitý nejen pro čtenáře, ale také pro vyhledávače. Správné používání interních odkazů může společnosti Google pomoci pochopit strukturu vašich webových stránek, což může pomoci zvýšit návštěvnost/pozice SEO.

Integrations pricing-icon

Předaný rovnost odkazů

Interní odkazy jsou důležité také proto, že pomáhají šířit odkazovou rovnost, jinými slovy odkazovou šťávu z jedné stránky na druhou. V podstatě jde o to, že si více stránek může mezi sebou předávat hodnotu a autoritu, což následně zlepšuje hodnocení stránek a jejich viditelnost a zabraňuje vzniku osiřelých stránek.

LiveAgent - What is help desk software

Může automatické interní propojení poškodit vaše SEO?

Automatické pluginy interních odkazů jsou stigmatizovány, protože mnoho lidí se domnívá, že mohou být škodlivé kvůli opakujícím se textům kotev a nesouvisejícím interním odkazům. Oba tyto důvody jsou oprávněné, protože nechcete, aby vás Google penalizoval nebo abyste svým uživatelům poskytli špatné zkušenosti.

Všechny tyto problémy jsme zohlednili při vývoji našeho pluginu pro interní propojení. Plugin umožňuje přidat více možností kotevního textu pro každé klíčové slovo a nastavit relevantní odkazy na základě konkrétních typů příspěvků, kategorií a značek.

Díky těmto dvěma funkcím můžete předejít problémům s relevancí a opakujícími se kotevními texty. Navíc můžete jasně definovat, kolik odkazů chcete na jeden článek/odstavec. 

Pro koho je interní propojení výhodné?

Integrations pricing-icon

Blogeři

Automatizované interní propojení je vynikající způsob, jak vylepšit svůj blog, protože nemusíte odkazy přidávat ručně, což je výhodné zejména v případě, že máte hodně obsahu. Podle vašich preferencí doplněk přidá interní odkazy do všech vašich blogů, aniž by přepsal odkazy, které jste přidali ručně. Zabraňuje také osiřelému obsahu, což zase předchází problémům se SEO, například nízkým pozicím ve vyhledávačích. Celkově může blogerům ušetřit čas.

Integrations pricing-icon

Agentury

Pluginy pro interní propojení jsou v podstatě pluginy SEO. Je tedy výhodný nejen pro jednotlivce a firmy, ale také pro agentury, které poskytují služby SEO. V důsledku toho můžete integrovat strategii budování interních odkazů pro obrovské klienty, aniž byste museli definovat odkazy pro každou stránku na jejich webu.

Integrations pricing-icon

Podniky

Udržujte na svých webových stránkách pozitivní uživatelskou zkušenost a udržujte své potenciální zákazníky déle zaujaté, aby mohli snadno najít informace. Propojte své webové stránky způsobem, který vám vyhovuje, a to tak, že na bílé listině uvedete konkrétní kategorie nebo adresy URL a na černé listině ty, které propojovat nechcete.

Jste připraveni zlepšit svou strategii interních odkazů?

Uživatelé WP si mohou stáhnout a používat plugin pro interní propojení zdarma. Okamžitě tak proměníte své uživatelské prostředí a zvýšíte své úsilí o SEO. 

WP pluginy, které pro vás mohou být užitečné

Chcete vylepšit své webové stránky pomocí dalších rozšíření WP? Zvažte přidání dalších pluginů, které zlepší vaše UX a služby zákazníkům. 

Plugin živého chatu

Vaše schopnost rychle reagovat na návštěvníky webu významně ovlivňuje uživatelský zážitek a pověst značky. Nejlepším způsobem, jak být okamžitě k dispozici, je mít na svých webových stránkách widget pro živý chat.

Integrations pricing-icon

Checklist plugin

Nabídněte čtenářům interaktivní kontrolní seznamy, které jsou jednoduché, ale moderní. Kontrolní seznamy lze ukládat, sdílet a tisknout. Sledujte také, jak se zvýší návštěvnost vašich webových stránek, protože kontrolní seznamy jsou v souladu se značkou Schema Markup.

Related Articles to Plugin pro interní propojení WordPress
Hledáte alternativu ke službě Zoho Desk? LiveAgent by pro vás mohl být tím pravým řešením. Objevte více než 179 funkcí helpdesku a nejrychlejší widget chatu.

Hledáte alternativu Zoho Desk?

Zoho Desk je vícekanálový software pro helpdesk s konkurenceschopnou cenou. Alternativou je LiveAgent, který zvýší produktivitu týmu a ušetří peníze.

LiveAgent je předním helpdeskem pro vaše WordPress weby. Spojte nejlépe hodnocený helpdesk s nejoblíbenějším CMS systémem.

Hledáte helpdesk pro WordPress?

Význam analýzy konverzního kanálu, využití softwaru pro zákaznickou podporu a samoobslužných portálů pro zlepšení spokojenosti zákazníků.

Hledáte alternativu ConnectWise? Objevte skvělý systém tiketingu LiveAgent podpořený úžasnými funkcemi a integracemi.

Hledáte alternativu ConnectWise?

Zvyšte příjmy a spokojenost zákazníků pomocí LiveAgent, software poskytujícího živý chat a helpdesk. Nejlepší hodnocení na trhu.

Hledáte jinou alternativu k Gistu? Podívejte se na LiveAgent a jeho výhody. Začněte svou bezplatnou zkušební verzi ještě dnes a poskytujte lepší podporu.

Hledáte alternativu k Gistu?

Zvyšte spokojenost a produktivitu s LiveAgentem, který nabízí širokou škálu funkcí a umožňuje poskytování telefonické podpory pomocí virtuálního call centra.

Přepněte na skvělý software pro živý chat s vícekanálovým systémem tiketů. Vylepšete si helpdesk pomocí e-mailu, sociálních médií a mnoha dalších.

Hledáte alternativu Userlike?

Zvyšte hodnotu zákazníků a prodej tím, že udržíte své zákazníky věrné vaší značce. Uskutečněte své obchodní cíle prostřednictvím úžasného zákaznického zážitku a nepřetržité podpory prostřednictvím emailu, chatu nebo telefonu. Staňte se šťastným zákazníkem.

Máte zájem více zapojit své čtenáře? Vyzkoušejte náš bezplatný plugin WP checklist, který zlepšuje UX a je vhodný pro SEO.

WordPress checklist plugin

The article discusses various checklists and plugins for optimizing WordPress websites. It includes a checklist for launching new websites, SEO optimization, and internal linking. The article also highlights a plugin for automating internal linking and improving user experience, and a plugin for automating SEO optimization. The importance of factors such as hosting, domains, and SSL certificates are also emphasized. Overall, the article provides useful information for optimizing WordPress websites.

Naše stránky využívají cookies. Pokračováním souhlasíte s využitím cookies, jak je podrobně popsáno v Bezpečnostní zásady a soubory cookies.

×
Naplánujte si schůzku jeden na jednoho a zjistěte, jak může LiveAgent pomoct vaší společnosti.

Jsme k dispozici ve více termínech

Naplánovat demo